Gireceğiniz özel güvenlik sınavından geçer not alabilmek için çözebildiğiniz kadar soru çözmelisiniz. Bunun için sizlerle 2022 yılında çıkan sınav sorularını paylaştık. Tüm soruları çözerek soru tiplerini anlayabilir ve sınavdan kolayca geçebilirsiniz. 

96, 97, 98, 99, 100, 101. dönem Özel güvenlik çıkmış sınav soruları ve cevapları online test çöz. Sınavlar gerçekleştikçe sorular eklenmektedir.

2022 Özel Güvenlik Sınav Soruları

2022 Özel Güvenlik Silah Soruları ve Cevapları Online

Çıkmış Özel Güvenlik Soruları Temel ve Silah

2021 Özel Güvenlik Temel ve Silah Soruları

2020 Özel Güvenlik Temel ve Silah Soruları

2022 Özel Güvenlik Sınav Soruları

Özel güvenlik sınavına girecek herkesin önceden çıkan soruları çözmesi büyük önem taşır. Temel eğitim sınavlarında 100, silah sınavlarında 25 soru çıkar.

2022 yılında yapılan ve yapılacak olan 96, 97, 98, 99, 100 ve 101. sınav sorularını sizler için paylaştık. Çıkan tüm soruları atlamadan ve dikkatlice cevaplarsanız sınavı rahat bir şekilde geçersiniz.

2022 Çıkmış Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları

Özel güvenlik sınavlarına girmeden önce soru ve cevaplara bakmak puanınızın artmasını sağlayacaktır. Kurslarda, adaylara geçmiş sınavlarda çıkan sorular çözdürülür. Bunun nedeni sınavda çıkabilecek benzer sorulara adayı hazırlamaktır.

Bolca soru çözerek ve konu ezberleyerek sınava hazır olabilirsiniz. Tüm adaylara çözebildikleri kadar soru çözmelerini öneriyoruz.

2022 Online Özel Güvenlik Sınavı Soruları Çöz

En az 20 çıkmış özel güvenlik sınav sorularını online olarak çözmeye çalışın. Sınavda başarılı olabilmek için heyecanınızı kontrol edebilmeli ve stres yapmamalısınız. Tavsiyelerimize uyarsanız ve bolca soru çözerseniz sınava hazır bir şekilde girebilir ve stres yapmadan sınavı geçebilirsiniz.

Sınav sırasında kitapçıktaki hiçbir soruyu çözmeden geçmeyin. Başka sınavlarda dört yanlış soru bir doğru soruyu götürür, ancak özel güvenlik sınavında bu durum geçerli değildir. Bu nedenle her soru eşit değerdedir ve size puan kazandıracaktır.

 Özel Güvenlik Sınavı Sorusu Online 2022

Sınav öncesindeki hazırlık döneminde çok fazla soru çözerseniz ve cevapları öğrenirseniz büyük ihtimalle başarılı olursunuz .Soruları dikkatli bir şekilde okumalı, şaşırtmalı sorulara dikkat etmeli ve cevabınızı düşünerek seçmelisiniz.

Bazı sorular aklınızı karıştırabilir ve hatalı cevap vermenize neden olabilir. Özellikle "hangisi yanlıştır" veya "hangisi doğrudur" gibi sorulara ekstra dikkat etmelisiniz. Sınavda bu tip sorularda ikileme düşmemenin tek yolu çok soru çözmek ve pratik yapmaktır. Bolca soru çözerek ve paylaştığımız çıkmış soruları çözerek pratik yapmış olursunuz.

Özel Güvenlik Test Çöz 2022

Çıkmış test ve denemeleri de çözerek sınava daha iyi hazırlanabilirsiniz. Yanlış veya eksik soru gördüğünüzde lütfen yorum alanına yazın. Yorum kısmında çözemediğiniz ya da anlayamadığınız soruları da paylaşabilirsiniz.

Sorunun hangi sınava ait olduğunu ve kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz en geç 1 gün içinde sorunun cevabını testin içine ekleriz.

Yorumlar

Ben bir puanla kaybettim itiraz edeceğimi söyledim ama sonuç aynı degisen bişeyin olmucagini soylediler
Cevap
96 sınavdan 57 almışım itiraz etmemin bi faydası olurmu ne gibi bana katkısı olur silah atışına itiraz etmem yeterli olurmu yoksa 97 sınavına hazırlıkmı yapim olan olmuş diyipte
Cevap
Bazen 1-2 puan eksik olanların itirazları pozitif olarak değerlendirilebiliyor.
Cevap
Insallh 97.sinavdan 59la başarısız oldum 20snde bakicaz
Cevap
Nerden. Çalışıyosunuz sınavlarınizda
Cevap
Sınav sonucu ne zaman açıklanır bilginiz varmı
Cevap
En son yapılan 2022 96 özel güvenlik sınav soruları açıklanmıştır ve siteye yüklenmiştir.
Cevap
24 4 2022 snav sonuc
acklandmi??
Cevap
58 alipta 2puanla baraji kaciran itiraz edebiliyormu acaba detayli anlatirsaniz sevinirim
Cevap
Evet, bu durumlarda bazen itirazların kabul edilebildiğini biliyoruz.
Cevap
2022 96. Dönem Özel güvenlik sınav soruları açıklandı. A ve B kitapçıkları PDF olarak bu sayfaya eklenmiştir. ogguzmani.com/96-ozel-guvenlik-sinav-sorulari.html Online sınav sistemine eklendi.
Cevap
Eğer 96. Dönemden kalırsam ikinci yenileme sınavı için hangi dönemin sorularına bakmaliyim
Cevap
Mümkün olduğunca fazla test çözünüz. Son sınavdan başlayarak geriye doğru soruları çözebildiğiniz kadar çözmenizi tavsiye ederim.
Cevap
Son sınav kaç oluyor
Cevap
En son sınav 27 Şubat 2022 de yapılan 96. Özel güvenlik sınavıdır.. Sıradaki sınav 97 numaralı sınavdır.
Cevap
96 dan başla 101 döneme kadar çalış
Cevap

Yorum ekle