Aralık ayında yapılan 95. Özel Güvenlik Sınav sorularını ve cevaplarını aşağıda sizler için paylaştık. A ve B kitapçıklarını PDF halinde indirebilir, bilgisayarınızda çözebilir ya da çıktısını alabilirsiniz. Online olarak çözmek isterseniz yine aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

95. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları (A Kitapçığı)

Özel Güvenlik 95 Sınav Soruları ve Cevapları (B Kitapçığı)

Sınav sorularını online çözebilir ve sınava daha iyi hazırlanabilirsiniz.

95. Özel Güvenlik Sınav Soruları Çöz (ONLİNE)

 95. Özel Güvenlik Sınav Soruları

Özel güvenlik sınavına girecek adayların önceki dönem sorularını çözerek hazırlanmaları gerekir. Geçmiş dönem sorularını online olarak ya da PDF olarak çözerek sınava daha hazır bir şekilde girebilirsiniz. Böylece başarı şansınızı biraz daha artırırsınız.

Sınav zamanı gelmeden çıkmış soru ve cevapları öğrenmek soruları daha kolay çözmenizi sağlar. Çok fazla soru tipi gördüğünüzde sınav sırasında hiçbir soru tipi sizi şaşırtmaz ve zorlamaz. Bu sayede her soruyu kolayca anlayabilir ve doğru bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Kurslarda bu mantıkla hareket edilir ve kursiyerlere geçmiş dönemlerde sorulan sorular çözdürülür. Amaç, çıkabilecek her soru tipini görmek ve hazırlıklı olmaktır. Bazı sorular özellikle şaşırtmacalı hazırlanır. Adayların dikkati dağıtılarak zorlanması istenir. Böylece gerçekten bilgili ve çalışmış kişiler seçilebilir.

Sizler de paylaştığımız online ve PDF sorulara bakarak sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Öğrendiniz konuları ne kadar doğru anladığınızı, soruları çözerek test edebilirsiniz. 95. Özel Güvenlik Sınav Sorularını çözerek bolca pratik yapma imkanı kazanırsınız. Soruları online çözmeniz halinde doğru ve yanlış cevap sayınızı anında öğrenebilirsiniz. Çözemediğiniz sorulara tekrar bakabilir ve doğru cevabı öğrenebilirsiniz.

Sınava hazırlıklı olmak için bolca soru çözmenin yanı sıra stres kontrolü de yapmalısınız. Sınav süresinin yetmeyeceği ya da zor sorular çıkacağı endişesi kafanızı bulandırmamalıdır. Siz ne kadar soru tipi görür ve ne kadar soru çözerseniz, sınava o kadar hazır olursunuz. Bu da başarınızı büyük oranda artıracağı için stresinizi yok edecektir. Çok soru çözmek sınav süresini planlı kullanmanızı ve soruları doğru cevaplamanızı sağlar.

Yanlış veya eksik soru gördüğünüzde lütfen yorum alanına yazın. Yorum kısmında çözemediğiniz ya da anlayamadığınız soruları da paylaşabilirsiniz. Sorunun hangi sınava ait olduğunu ve kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz en geç 1 gün içinde sorunun cevabını testin içine ekleriz.

Yorum ekle