En son yapılan 2022 yılının ikinci sınavı 97. dönem Özel Güvenlik sınav soruları ve cevapları PDF ve online olarak çözülebilir. Sınav soruları Temel Silahlı ve Silahsız olarak sorular açıklanmıştır.

97 Özel Güvenlik Sınav Soruları ve cevapları pdf

97 Özel Güvenlik Sınav Soruları 2022 Online

97 Sınav soru ve sonuçları hakkında bildirim gönderiyor musunuz? Evet

  • * Site bildirimlerine ve Facebook sayfamıza abone olarak sorular ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberdar olabilirsiniz.

97 Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları PDF 2022

Özel Güvenlik 97 Test Çöz

2022 97. Dönem ÖGG Sınav soruları Kaç sorudan Oluşur?

Özel güvenlik temel eğitim sınav soruları 100, silah bilgisi soruları ise 25 sorundan oluşmaktadır.

Sınav hakkındaki düşüncelerinizi ve tahmini puanlarınızı yorumlara yazabilirsin.

2022 Çıkmış 95. Özel Güvenlik Sınav Soruları 

Özel güvenlik sınavına girecek adayların önceki dönem sorularını çözerek hazırlanmaları gerekir. Geçmiş dönem sorularını online olarak ya da PDF olarak çözerek sınava daha hazır bir şekilde girebilirsiniz. Böylece başarı şansınızı biraz daha artırırsınız.

97. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları

Sınav zamanı gelmeden çıkmış soru ve cevapları öğrenmek soruları daha kolay çözmenizi sağlar. Çok fazla soru tipi gördüğünüzde sınav sırasında hiçbir soru tipi sizi şaşırtmaz ve zorlamaz.

Bu sayede her soruyu kolayca anlayabilir ve doğru bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Kurslarda bu mantıkla hareket edilir ve kursiyerlere geçmiş dönemlerde sorulan sorular çözdürülür.

Amaç, çıkabilecek her soru tipini görmek ve hazırlıklı olmaktır. Bazı sorular özellikle şaşırtmacalı hazırlanır. Adayların dikkati dağıtılarak zorlanması istenir. Böylece gerçekten bilgili ve çalışmış kişiler seçilebilir.

Sizler de paylaştığımız 96. online ve PDF sorulara bakarak sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Öğrendiniz konuları ne kadar doğru anladığınızı, soruları çözerek test edebilirsiniz.

Özel Güvenlik 97 Dönem Soruları

97. Özel Güvenlik Sınav Sorularını çözerek bolca pratik yapma imkanı kazanırsınız. Soruları online çözmeniz halinde doğru ve yanlış cevap sayınızı anında öğrenebilirsiniz. Çözemediğiniz sorulara tekrar bakabilir ve doğru cevabı öğrenebilirsiniz.

Sınava hazırlıklı olmak için bolca soru çözmenin yanı sıra stres kontrolü de yapmalısınız. Sınav süresinin yetmeyeceği ya da zor sorular çıkacağı endişesi kafanızı bulandırmamalıdır.

Siz ne kadar soru tipi görür ve ne kadar soru çözerseniz, sınava o kadar hazır olursunuz. Bu da başarınızı büyük oranda artıracağı için stresinizi yok edecektir. Çok soru çözmek sınav süresini planlı kullanmanızı ve soruları doğru cevaplamanızı sağlar.

Yanlış veya eksik soru gördüğünüzde lütfen yorum alanına yazın. Yorum kısmında çözemediğiniz ya da anlayamadığınız soruları da paylaşabilirsiniz. Sorunun hangi sınava ait olduğunu ve kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz en geç 1 gün içinde sorunun cevabını testin içine ekleriz.

Yorumlar

Arkadaslar bu üniversite sınavı gibi 2 aybir yere kapanıp soru hazırlamiyorlar.tum geçmiş soruların aynısı tüm sınavları çözün bakın görün kazanamayacak kimse yok.Coze çoze göz aşinalığı
Oluyor zaten.
Cevap
Dün genel sınav a girdim bugün de atış sınavı m vardı inşallah geçerim.poligon atışlarım çok iyiydi ama bugün 5 te 2 anca atabildim inşallah geçerim çok çalıştım
Cevap
5 5 yaptim poligonda
Cevap
BEN 2 DEFA SINAVA GİRDİM 36 PUANLA KALDIM ÇOK ÇALIŞMAMA RAMEN 24 NİSANDA TEKRAR GİRİCEM İŞALAH KAZANIRIM
Cevap
İnşallah kazanırsın bacım
Cevap
Yeni sinava gircem çıkmış sorulardan çıkarmı yine
Cevap
Önemli olan konuyu bilmen bence tes sorularını ezberlemekdense konuyu bilmek daha mantıklı sorular çıkıyo ama aynısı degil tabiki 15 test çözdüm bakalım geçtimmi
Cevap
Evet arkadaşlar çok mutluyum sınavımı geçtim.İnşallah kardeşlerim sizlerde geçmişsinizdir.
Cevap
Amin inşallah bugünde ben girdim bakalım ne zaman açıklanacak
Cevap
Silahsız baraj 65 olmuş arkadaşlar
Cevap
Silahsız soruları ben çözdüm 100soruda 86 doğru 14 yanlış
Cevap
Nasıl calisma yaparak gectiniz
Cevap
Selam,Arkadaşlar Sorular Basitmiydi Zormuydu İlk Defa giricem Silahlı Sınavı
Cevap
Silah sınavından ve vuruş atışından toplam 84 puan aldım normal 100 sorudan kaç almam gerek
Cevap
Temel Eğitim 100 Sorudan 50 Yapman Lazım
49 Bile Olsa Kalıyorsun
Cevap
Silahlı Özel Güvenliklere sınavda toplamda 125 soru (100 Temel Eğitim Sorusu 25 Silah Sorusu) ve 5 atış şeklinde olmaktadır. 100 soruluk Temel kısımdan her halükarda 60 ve üstü puan almanız gerekmektedir. 60 altında puan alırsanız, silahlı kısımdan da kalmış olursunuz.
Cevap
50 baraj oluyor 50 alsan da geçersin 84+50=134/2ortalama62 gecersin
Cevap
Temel eğitim sınavından her halükarda 60 ve üstü almak zorunda, temel eğitimden 84 alıp silah soruları ve atış puanı 50 olsaydı sizin dediğiniz gibi olup geçecekti.
Cevap
60 geçmen gerek
Cevap
Reis silahli sinava giriyosan silahsizdan 65 alsan silahtan 45 alsan atistan 20 alsan geciyorsun
Cevap
40 puan yeterli
80+40=120
120|2=60
Yani 40 puan yeterli size
Cevap
58 yaparsam itiraz hakkım olurmu kabulenirmi sizce
Cevap
Arkadaşlar Temel eğitim barajı 65 puandır bilginize
60 olarak hesaplamayın
Cevap

Yorum ekle