Bezmialem Sonuç

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil sonuçları internetten ya da telefonla öğrenilebilir.

Hastalar laboratuvara verdikleri kan ve idrar örneklerinin ya da patoloji raporlarının sonuçlarını hastaneye gitmeye gerek kalmadan, sonuçlar çıktığı gibi öğrenebilirler. Ayrıca sonuçlar çıktığında SMS ile hastalara bilgi de verilmektedir.

Telefon ile Öğrenme: Bezmialem tahlil sonuçlarını telefonla öğrenmek için 0212 453 0 453 numaralı hat aranmalıdır.

Online Tahlil Sonuç: İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenmek için bezmialemhastanesi.com/bezmialem-sonuç adresine girin.

Bezmialem Dosya No Öğrenme

Bezmialem e-laboratuvar sonuçlarını internetten öğrenmek için dosya numarası istenmektedir.

Tahlil sonuçları dosya no nedir? Dosya numarası, hastanenin verdiği barkodda ya da diğer belgelerde “hasta kabul no, barkod numarası” ya da “hasta kabul no” şeklinde de yazabilmektedir.

Bezmialem Patoloji Sonuç Sorgulama

Hastalıkların kesin tanısı için istenen patoloji raporlarına e-laboratuvar sonuç alma sisteminden ulaşılabilir. Özellikle kanser gibi ciddi hastalıklarda tümörün yayılımı, türü ve büyüklüğü gibi bilgiler patoloji sonuçları sayesinde kesin olarak bilinebilir.

Bezmialem tahlil sonuç sorgulama ekranı Bezmialem Hastanesi’nin internet sitesindeki “E-Rapor” bölümüdür.

Bezmialem Dragos Sonuç Öğrenme

Telefonla Bezmialem Dragos Hastanesi sonuç öğrenmek için 0212 453 0 453 ya da 0216 251 65 65 numaralı hatlar aranmalıdır. İnternetten tahlil sonucu öğrenmek içinse bezmialemdragoshastanesi.com.tr adresine girilir. Ardından sol menüdeki “E-Sonuçlar” bölümüne tıklanır. Çıkan ekrana T.C. Kimlik numarası ve dosya numarası yazılır ve “Giriş” butonuna basılır.

Yorum ekle