Bezmialem Sonuç - Tahlil Sonuçları Sorgula

Bezmialem Sonuç

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi tahlil sonuçları internetten ya da telefonla öğrenilebilir. Hastalar laboratuvara verdikleri kan ve idrar örneklerinin ya da patoloji raporlarının sonuçlarını hastaneye gitmeye gerek kalmadan, sonuçlar çıktığı gibi öğrenebilirler. Ayrıca sonuçlar çıktığında SMS ile hastalara bilgi de verilmektedir.

Telefonla Bezmialem Tahlil Sonucu Öğrenme: Bezmialem tahlil sonuçlarını telefonla öğrenmek için 0212 453 0 453 numaralı hat aranmalıdır.

Bezmialem Online Tahlil Sonuçları: İnternetten Bezmialem tahlil sonuçlarını öğrenmek için bezmialemhastanesi.com/bezmialem-sonuç adresine girin. Bezmialem sonuç - yeni direk ulaşım linki.

Bezmialem Dosya No Öğrenme

Bezmialem e-laboratuvar sonuçlarını internetten öğrenmek için dosya numarası istenmektedir. Tahlil sonuçları dosya no nedir? Dosya numarası, hastanenin verdiği barkodda ya da diğer belgelerde “hasta kabul no, barkod numarası” ya da “hasta kabul no” şeklinde de yazabilmektedir.

Bezmialem Patoloji Sonuç Sorgulama

Hastalıkların kesin tanısı için istenen patoloji raporlarına e-laboratuvar sonuç alma sisteminden ulaşılabilir. Özellikle kanser gibi ciddi hastalıklarda tümörün yayılımı, türü ve büyüklüğü gibi bilgiler patoloji sonuçları sayesinde kesin olarak bilinebilir. Bezmialem tahlil sonuç sorgulama ekranı Bezmialem Hastanesi’nin internet sitesindeki “E-Rapor” bölümüdür.

Bezmialem Dragos Sonuç Öğrenme

Telefonla Bezmialem Dragos Hastanesi sonuç öğrenmek için 0212 453 0 453 ya da 0216 251 65 65 numaralı hatlar aranmalıdır. İnternetten tahlil sonucu öğrenmek içinse bezmialemdragoshastanesi.com.tr adresine girilir. Ardından sol menüdeki “E-Sonuçlar” bölümüne tıklanır. Çıkan ekrana T.C. Kimlik numarası ve dosya numarası yazılır ve “Giriş” butonuna basılır.

Yorumlar

Sürekli hata ile karşılaşıyorum ve gereken bilgiye ulaşamıyorum!! Sistemin ne anlamı var!!
Cevap
Ben raporuma ulaştım
Cevap
Sonuçlar gösterilmiyor site Sürekli hata veriyor Bu nasıl bir sistem Biz hastaları çileden çıkartıyor tekrar hasta olmamıza sebebiyet verecek kadar sinirlendiriyor
Cevap
BÜTÜN BİLGİLER DOGRU AMA SİSTEM HATA VERİYOR VE YORUMLARA BAKTIM HERKES BU DURUMDAN ŞİKAYETÇİ Bİ EL ATIN AMK.
Cevap
2 ay oldu emar sonucum çıkmadı şimdi de site açılmıyor bakamıyorum 2 ay sürer mi bir emarı sonuçlandırmak
Cevap
Şimdi sistem çok berbat sonuçların hiç biri goruntulenmiuor
Cevap
Sonuç öğrenemiyorum lütfen erişe bilmemiz saglayın
Cevap
Bilgi yanlış diyor sürekli. Sstem berbat... Eski sistem gayet iyiydi. Sonuçlarımızı alamıyoruz.
Cevap
Sonucları ogrenemıyorum sabrımızı denıyorsunuz sanırım sureklı yanlıs
Cevap
Bu yeni sistemde sonuçlar açılmıyor.Ne biçim iş anlamış değilim
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.