Bimcell Paketleri 2021

BİMcell kampanyaları karma paketlerden, konuşma paketlerinden, internet paketleri ve SMS paketlerinden oluşmaktadır. Her pakette abonelere özel oldukça ekonomik fırsatlar sunulmaktadır.

Yeni BİMcell Tarifeleri 2021

BİMcell Karma Paketler

Karma paketlerde 25 TL ve üstü TL yüklemelerine 500 SMS ve 1 GB bedava internet verilmektedir. Paket detayları şu şekildedir;

 • Dost S GB: Aylık 23 TL’ye 4 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS
 • Dost M GB: Aylık 28 TL’ye 8 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS
 • Dost L GB: Aylık 32 TL’ye 12 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS
 • Dost XL GB: Aylık 42 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS

Kampanyalara katılmak için “DOST S”, “DOST M” , “DOST L” ya da “DOST XL” yazıp 4551’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.  BİMcell karma paket sorgulama için yararlanılan tarifenin başına “KALAN” yazıp 4551’e gönderilmesi gerekir. Örnek sorgu “KALAN DOSTS” şeklindedir.

BİMcell aboneleri karma paketlerden faydalanabilmek için yeterli bakiyeye sahip olmalıdırlar. Örneğin Dost S tarifesine geçmek isteyenlerin bakiyelerinin en az 23 TL olması gerekir. Hatlarında yeterli bakiye olan aboneler diledikleri tarifeye geçebilirler. Karma paket iptali yapmak isteyen aboneler kullandıkları tarifenin başına IPTAL yazdıktan sonra 4551’e göndererek tarifeden ayrılabilirler. Örnek SMS; “IPTAL DOST S” şeklindedir.

BİMcell Konuşma Paketleri

Aylık 14 TL ya da 16 TL ödeyerek BİMcell aboneleri 250 dakika ya da 500 dakikalık konuşma paketlerinden faydalanabilirler. Aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece konuşma paketleri her ay otomatik olarak yenilenir. Konuşma paketlerinin detayları şu şekildedir;

 • BİMcell 250 dakika: Aylık 14 TL’ye 250 dakika konuşma yapabilmek için “250DK” yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir.
 • BİMcell 500 dakika: Aylık 16 TL’ye 500 dakika konuşma yapabilmek için “500DK” yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Paketlerden faydalanabilmek için abonelerin hatlarında yeterli bakiye olmalıdır. Hattında yeterli bakiye olan aboneler, paketi iptal etmedikleri sürece her ay otomatik olarak aynı paketi almaya devam ederler. Abonelerin konuşma paketlerini yenilemek için ekstra bir şey yapmalarına gerek yoktur.

BİMcell konuşma paketi sorgulamak için “KALAN250DK” yazarak ya da “KALAN500DK” yazarak 4551’e gönderilmesi gerekir.

Konuşma paketi iptali için “IPTAL250DK” ya da “IPTAL500DK” yazarak 4551’e gönderilmelidir.

BİMcell İnternet Paketleri

BİMcell’de 1 DEN 10 gigabayta kadar internet paketi seçeneği vardır. 11 TL ila 36 TL arasında değişen fiyatlara göre aboneler ihtiyaçlarına en uygun tarifeyi kullanmaya başlayabilirler. BİMcell internet tarifeleri şunlardır;

 • 1 GB: 11 TL (1GB yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir)
 • 2 GB: 18 TL (2GB yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir)
 • 5 GB: 26 TL (Bimcell 5GB yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir)
 • 10 GB: 36 TL (Bimcell 10GB yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir)

Fiyatlar aylık olup aboneler bir üst pakete geçmek istediklerinde paketlerinde kalan internetleri o ay boyunca kullanmaya devam edebilirler.

Bimcell Paket Kalan Sorgula

İnternet paketlerinde ne kadar internet kota hakkınız kaldığını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki sorgulamaları yapabilirsiniz;

 • 1 GB pakette: KALAN1GB
 • 2 GB pakette: KALAN2GB
 • 5 GB pakette: KALAN BIMCELL5GB
 • 10 GB pakette: KALANBIMCELL10GB yazarak 4551’e göndermeniz gerekir.

Paketinizi iptal etmediğiniz sürece tarifeniz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. İnternet paketi iptali için tarifenin başına “IPTAL” yazıp 4551 servisine kısa mesaj atmanız yeterlidir. Örnek SMS; “IPTAL2GB” şeklindedir.

BİMcell SMS Paketleri

BİMcell, konuşma ve internet paketlerinde olduğu gibi SMS paketlerinde de abonelerine oldukça ekonomik çözümler sunuyor. 1000 SMS paketini sadece 5 TL ödeyerek alabilirsiniz. Aboneler 1000 SMS yazarak 4551’e gönderdiklerinde, eğer hatlarında en az 5 TL varsa kısa mesajlarını diledikleri gibi kullanmaya başlayabilirler.

Bir ay içinde birden fazla SMS paketi alabileceğiniz BİMcell’de, dilerseniz 3 TL ödeyerek 50 MMS de alabilirsiniz. 50 MMS paketi için 50MMS yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir. Aynı SMS paketinde olduğu gibi aynı ay içinde birden fazla MMS paketi alma hakkınız vardır.

SMS ve MMS paketleri, iptal edilmedikçe ve hatta yeterli bakiye olduğu müddetçe her ay otomatik olarak yenilenmektedir.

BİMcell SMS paketini sorgulamak için KALAN1000SMS yazarak 4551’e göndermeniz gerekir. BiMcell MMS paketini sorgulamak içinse KALAN50MMS yazıp 4551’e göndermelisiniz.

BİMcell SMS paket iptali için IPTAL1000SMS; Bimcell MMS paket iptali içinse IPTAL50MMS yazıp 4551’e göndermelisiniz. İptal ettiğiniz pakette kalan haklarınızı o ay bitene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bimcell Bakiye Sorgulama

Faturasız hatlarda *123# tuşlayarak arama yaptığınızda telefon ekranında kalan bakiye bilgileri görüntülenmektedir. Yada aynı işlemi 9333 bakiye sorgulama hattını kullanarakta yapabilirsiniz.

Sonuç olarak BİMcell 2021 yılında aboneleri için en uygun tarifeleri sunmaya devam ediyor. Diğer GMS firmalarına göre daha avantajlı tarifeler sunan Türk Telekom bünyesindeki BİMcell; konuşma, internet ve SMS paketleri ile ülkemizde çokça tercih ediliyor.

Yorumlar

Yıllardır bimcell kullanıyorum çok memnunum öyle çekmeme olayi falan yok paketleride cok guzel tavsiye ederim.
Cevap
Birkaç aydır bimcelldeyiz kızım ve ben ve çooook memnunuz
Yalnız ekstra konuşma paketlerini 1000 dk ya kadar destekleseniz olmaz mı
Şuan 500 dk ya kadar var
Cevap
25 tl üzeri yüklemeye hediye gb ve sms veriyor diyorsunuz hattımın birine 35 diğerine 40 tl yüklememe rağmen hediyeler gelmedi.
Müşteri hizmetlerini aradım,kaldırıldı dedi.niye müşterilerinizi bilgilendirmiyorsunuz dediğimdeyse,tekrar verilebilir dedi ama hâlâ hediyeler yok.iki hattımı da değiştireceğim
Cevap
Merhabalar, iyi günler, mutlu vakitler...

Bim'cell Paket ve tarifeler çok ama çok mükemmel...
Başka Operatör"den Bimcell"e nasıl geçiş yapabilirim. Yardımcı olursanız mutlu olurum...

Hoşca kalın, sağlıcakla kalın...
Cevap
Rehber bir yazıdır, Sen bir bim'e gidip geçiş yapabilirsin.
Cevap
güncel paketler harikulade olmuş elinize sağlık abii
Cevap
Teşekkür ederim.
Cevap
Sakın ama sakın almayın 50 tl fazla verin sağlam hat alın
Cevap
Yaşadığıniz sorun neydi acaba açıklar mısınız
Cevap
Kullanan çok var. Bence ne kadar ekmek o kadar köfte olarak düşünülmeli.
Cevap
paketimi iptal ettim fakat yeni paket almak için sms aattığımda defalarca mesaj gönderilemedi tekrar deneyin deniyor
Cevap
Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilir misiniz? Çözümü bulduktan sonra geri dönüş yapmanızı bekliyorum.
Cevap
aboneligimde bulunan kim aramış paketi var ancak 2aydır meşgulken arayandan haberdar olmuyorum bilgilendirilmek istiyorum 532451****
Cevap
Müşteri hizmetlerini aramalısınız.
Cevap

Yorum ekle