Bluestacks 4

Bluestacks 4 İndir

En iyi oyun platformları içinde yer alan Bluestacks 4, mobilde oynanan oyunların PC’de ve MAC’te yüksek performans ile oynanabilmesine izin veren bir uygulamadır. Ücretsiz indirerek oyun severler telefonun şarjı bitecek korkusu yaşamadan diledikleri kadar oyun oynayabilirler.

Bluestacks4, 3’e göre daha az RAM ve CPU’ya ihtiyaç duyulması, uygulamanın tercih edilmesini sağlıyor. Samsung Galaxy S9’un 6 katı, 3’ün ise 8 katı daha iyi bir oyun deneyimi sunan uygulamanın yeni sürümü oldukça sade bir arayüze sahiptir.

Bluestacks 4’e getirilen yeniliklerin başında özel çekilişler, geliştirilen keymapping ve aynı Google Play hesabı ile birden çok oyun oynama imkanı geliyor. Oyun kontrolleri ekranında tüm tuşlar oyuncular tarafından kontrol edilebiliyor. Basit arayüz ile menüler arasında kolayca gezinmek mümkündür. Oyuncular varsayılan kontrolleri ya da kendi oluşturdukları ayarları kullanabilirler. Multi Instance özelliği ile birden çok hesaptan aynı oyun oynanabilir. Çoklu hesap özelliğinin bir avantajı da RPG (Role Playing Game) oyunlarda ödüllerin kilidini açabilmektir.

4’te oynadıkça ve görev tamamladıkça puan kazanırsınız. Bu puanlar sayesinde Store’dan gerçek ödüller kazanabilirsiniz. Bu ödüller arasında oyun faresi, oyun PC’si, kart paketleri ya da farklı ödüller bulunmaktadır.

Windows ve MAC için aynı indirme dosyası mevcuttur ve her iki işletim sistemi içinde klasik program kurulum adımları geçerlidir.

 > Bluestacks 4 İndir (Versiyon: 4.60.3.1001 - Mart 2019 Türkçe, Pc, Windows 32/64 Bit ve MAC için)

Not: Kurulum sırasında 32/64 bit versiyonu sistem tarafından otomatik seçilmektedir.

  • En iyi oynanan oyunlardan biri clash of clans olarak ön plana çıkmaktadır.

Bluestacks 4 nasıl kullanılır?

Bluestacks indirdiğinizde ilk olarak Gmail hesabınız ile oturum açmalısınız. Ardından Google Play Store’dan dilediğiniz Android uygulamaları ve oyunları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Angry Birds, Clash Royale ya da Clash of Clans gibi popüler Android oyunları oynarken ekran görüntüsü alabilir ya da Twitch üstünden canlı yayın yapabilirsiniz. 

Ayrıca hızlandırma işlemleri uygulamanıza gerek yok. Donma, yavaşlama ve fps düşüklüğü giderilmiş durumda. Özellikle Pubg Mobile oyunundaki kasmalar tamamen ortadan kaldırılmış. Artık daha akıcı ve yüksek fps ile oyunlarınızı oynayabileceksiniz.

Bluestaks4

Bluestacks 4 Hızlandırma Yöntemleri

  • Bigisayarınızın güç ayarlarını maksimum performans olarak ayarlayın,
  • Hyper-V ve diğer Hipervizörleri kapatın!,
  • Bilgisayarınızı ve Driverleri güncelleyin,
  • Antivürüs programınızı kapatınız.

Bluestacks 4 Teknik Özellikleri

Bluestacks uygulaması şu ana kadar ülkemizde yaklaşık 330 bin kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. Tüm dünyada ise Bluestacks 4 indirilme sayısı yaklaşık 4,5 milyona ulaştı. Genericom firması tarafından geliştirilen uygulama İngilizce olarak kullanılabilir. . Windows 7 ve üzerinde çalışan Bluestacks 4’ün son güncellemesi 13 Şubat 2019 tarihinde yapıldı. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamanın şu anki sürümü 4.60.2'dir. Dosya boyutu ise 453 megabayt kadardır.

Bluestacks 4 Sistem Gereksinimleri (Minimum/Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri Windows 10
İşlemci: İntel veya AMD İntel veya AMD (4 çekirdek ve üzeri)
RAM: 2 GB 6 GB
Sabit Disk:  HDD (5 GB boş alan) SDD
Ekran Kartı: Ortalama PAssMark Skoru 750 ve üzeri (Intel/Nvidia/ATI )