Clash Of Clans Apk

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan Clash of Clans apk 2021 yılına damgasını vuran oyunlardan biridir.

Mobil platformda oynanan strateji oyunlarının vazgeçilmezi olan Clash of Clans apk indirenler oyunun grafiklerini, ses efektlerini ve aksiyon çeşitliliğini oldukça beğeniyor.

Köy kurmak ve çevredeki diğer köyleri yok etmek için klan üyelerini kullanma esasına dayanan oyunda büyük klan savaşları yapılır. Oyunun ilk bölümünde kiralanan köylülerle birlikte bir köy inşa edilir.

İkinci bölümde ise barbarlar, yaban domuzu binicileri, okçular, büyücüler ve ejderha gibi klan üyeleri ile stratejik savaşlar yapılır.

Son güncellemesi Kasım 2020 de yapılan oyunda on ikinci seviyeye gelindiğinde belediye binasında düşmanlarla savaşılabilir, yeni kuşatma makineleri kullanılabilir ve büyülü öğelerin kilidi açılabilir. Clash of Clans indirerek dünyanın dört bir yanından hiç tanımadığınız oyuncuları kurduğunuz klana davet edebilir ve farklı güçteki oyuncularla savaşabilirsiniz. Ancak Clans oynayabilmek için en az 13 yaşında olmak gerekir.

97 megabayt boyutundaki oyunu şimdiye kadar tüm dünyada 500 milyondan fazla oyun sever indirdi ve oynamaya başladı. Supercell firmasının geliştirdiği Clash of Clans oyunu hem Android cihazlarda hem de iOS cihazlarda oynanabilir.

Clash of Clans apk Android indirmek için Android işletim sistemli cihazların 4.1 ve üstü sürümlerde olması gerekir. Clash of Clans apk ücretsiz bir oyundur ancak uygulama içi ürünler satın alınmak istenirse her bir öğe için 7,99 TL ile 679,99 TL arasında bir ücret ödemek gerekir.

CoC iOS indirmek için iPhone, iPad ve iPad Touch cihazlarının 9.0 ve üstü sürümlerde olması gerekir. iOS apk boyutu 145,7 megabayttır. Uygulamanın desteklediği diller Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça, Çince, İspanyolca, Arapça, Felemenkçe, Fince, Endonezyaca, Korece, Malayca, Norveççe, Tayca ve Vietnamca’dır.

Ücretsiz olan uygulamanın iOS versiyonu için mücevher kutusu, mücevher çantası, mücevher çuvalı, kaynak paketi, değerli taşlar ve belediye binası başlangıç paketi gibi uygulama içi ürünlerin fiyatı 7,99 TL ile 679,99 TL arasında değişmektedir.

Pc ile oynamak için ise buradan son sürüm Bluestacks ve gerekli kurulumu yaptıktan sonra aşağıdaki linkten pc için apk dosyasını indirin ve dosyayı bilgisayarınıza kurduğunuz bluestaks emulator ile çalıştırınız. Artık Clash oyununu Pc dahil tüm cihazlarda oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Download/indir

Android ve Pc için:  Clash of Clans APK

iPhone için:  Clash of Clans iOS