Cumhuriyet Üniversitesi Randevu

Sivas’ta bulunan Cumhuriyet Üniversitesi’nden randevu almak için telefonla ya da internetten işlem yapabilirsiniz. Özel muayene ya da normal muayene için her iki seçeneği de kullanabilirsiniz.

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU ALMA

İnternetten normal randevu almak için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

  • http://randevu.cumhuriyet.edu.tr bağlantısına tıklayın.
  • “Online Randevu Al” bağlantısına basın.
  • İnternet Randevu Sistemi isimli bir sayfa açılacaktır. Bu sayfaya kimlik numaranızı yazarak ve “Randevu Giriş” butonuna basarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistemde polikliniklerin doluluk ve uygunluk durumları gösterilmektedir. Dolu günler için “Sonraki Gün” butonuna basabilir ve boş günleri bulabilirsiniz.
  • Açılan sayfadan poliklinik, doktor, tarih ve saat seçiminizi yaparak “Randevu Al” butonuna basın.
  • Son olarak işlemi onaylamanız gerekir. Bu aşamayı da yaptıktan sonra cep telefonunuza muayene bilgileriniz gönderilir.

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÖZEL MUAYENE RANDEVUSU ALMA

Özel muayene randevuları da aynı şekilde bu verdiğimiz linkte online randevu yerine “Özel Muayene” seçeneğine tıklamanız gerektiğidir. Diğer tüm işlemler aynı şekilde yapılmaktadır. Randevu giriş ekranına geldiğinizde sayfayı aşağı kaydırınca doktorların muayene ücretleri de aşağıdaki gibi gösterilir.

En düşük muayene ücreti 100 TL iken en yüksek muayene ücreti 150 TL’dir.

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TELEFONLA RANDEVU ALMA

Üniversite hastanesinden telefonla randevu almak için 0 346 258 10 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi randevu alma numarasını genellikle interneti çok fazla kullanmayanlar ya da telefonla daha rahat işlem yapanlar tercih etmektedir.

RANDEVU İPTALİ NASIL YAPILIR?

Randevu tarihinizde hastaneye gidemeyecekseniz bir gün önceden sisteme girmeli ve oluşturduğunuz işlemin üzerine gelip “Randevuyu İptal Et” butonuna tıklamanız gerekir. Aynı işlemi telefonla arayarak da yapabilirsiniz.

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ENDOKRİNOLOJİ DOKTORLARI

Bu bölümde Dr. Öğretim Üyesi Barış Sarıakçalı ve Dr. Öğretim Üyesi Gülhan Duman görev yapmaktadır. Bu doktorlar İç Hastalıkları Anabilim Dalı’na bağlı olarak çalışırlar.

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ KADIN DOĞUM DOKTORLARI

Bu bölümdeki doktorlar; Prof. Dr. Ali Çetin, Prof. Dr. Ali Yanık, Prof. Dr. Ayşe Gonca Yenicesu, Prof. Dr. Meral Çetin, Doç. Dr. Çağlar Yıldız, Doç. Dr. Savaş Karakuş, Dr. Öğretim Üyesi İlkin Seda Can, Dr. Öğretim Üyesi İrem Küçükyıldız,

Dr. Öğretim Üyesi Nazan Yurtcu, Araştırma Görevlisi Gamze Sönmez, Araştırma Görevlisi Hande Yeşil Çetinkaya, Araştırma Görevlisi Muazzez Işık Sönmez, Araştırma Görevlisi Selin Mutlu, Araştırma Görevlisi Tahsin Takcı, Araştırma Görevlisi Ünsal Güldemir, Araştırma Görevlisi Vildan Kılıç ve Araştırma Görevlisi Yasemin Albak’tır.

Sonuç olarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nden özel muayene ya da normal muayene için alınacak randevularda hem telefonla hem de internetten işlem yapılabilir.

Yorum ekle