Denizli Devlet Hastanesi Randevu

Denizli Devlet Hastanesi’nden iki şekilde randevu alınabilmektedir. Bunlar internet ya da telefon seçenekleridir.

DENİZLİ DEVLET HASTANESİ İNTERNETTEN RANDEVU ALMA

İnternetten randevu almak için Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni (MHRS) kullanmanız gerekir. Bunun için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

  • https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresine girin.
  • Türkiye haritasından ya da İller yazan yerden il seçiminizi yapın.
  • İl Sağlık Kurumları sekmesinden muayene olmak istediğiniz hastaneyi seçin.
  • Kırmızı renkli “Randevu Al” butonuna basın.
  • Bu aşamada sisteme giriş yapmanız istenir. Eğer önceden üye olduysanız kimlik numaranız ve MHRS şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz e-Devlet’le giriş yapabilir ya da yeni bir üyelik açarak tekrar deneyebilirsiniz. Yeni üyelik için “Üye Ol” butonunu kullanabilirsiniz. Üye olurken e-posta adresinizi ve telefonunuzu doğru vermeye dikkat edin. Çünkü kayıt sırasında onay kodu e-posta adresinize ya da telefonunuza gönderilir.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra klinik, muayene yeri ve doktor tercihlerinizi yapın.
  • “Randevu Ara” butonuna basın.
  • Hekim ve klinik seçtiğinizde bazen sistemde “seçtiğiniz kriterlere göre randevu bulunamadı” şeklinde bir uyarı gelir. Bu durumda hekim ve klinik kısımlarında “Farketmez” yazan yeri seçmenizi öneririz. Bu işlemleri yaptıktan sonra ekranın alt kısmında uygun gün ve saatler görünür.
  • Saat ve gün seçtikten sonra karşınıza randevu bilgilerinizin yer aldığı minik bir ekran çıkar. Bu ekrandaki bilgileri okuduktan sonra “Randevuyu Kaydet” butonuna basın.

 DENİZLİ DEVLET HASTANESİ TELEFONLA RANDEVU NASIL ALINIR?

Telefonla randevu almak için aramanız gereken numara Alo 182 hattıdır. Sağlık Bakanlığı Alo 182 hattını aradığınızda kimlik numaranızı hattaki yetkiliye söyleyin. Ardından hangi hastanede, hangi bölümde ve hangi doktora muayene olmak istediğinizi söyleyin.

Son olarak size verilen tarihler içinden birini seçerek tarih ve saat belirleyin. Randevu bilgilerini onayladığınızı hattaki yetkiliye söyleyin ve işlemi tamamlayın. Zaten telefondaki görevli size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Sorularına doğru cevaplar vermeniz yeterlidir.

DENİZLİ DEVLET HASTANESİ RANDEVU İPTAL ETME

Randevu iptalini internetten ya da telefondan yapabilirsiniz. İnternetten iptal işlemini yapmak için MHRS’ye giriş yapın, “Randevu Geçmişi” kısmına gelin ve iptal etmek istediğiniz işlemi seçerek “İptal ET” butonuna basın.

Telefonla iptal etmek için Alo 182’yi arayın. Kimlik numaranızı vererek adınıza kayıtlı randevuların görüntülenmesini isteyin. İptal etmek istediğiniz muayene için onay verin ve işlemi tamamlayın.

DENİZLİ DEVLET HASTANESİ SİGARA BIRAKMA MERKEZİ RANDEVUSU NASIL ALINIR?

Sigara Bırakma Merkezi’nden randevu almak isteyen kişiler Alo 171 hattını veya 0 258 263 93 11 hattını arayabilirler. 

DENİZLİ DEVLET HASTANESİ TELEFON NUMARALARI

+90 (258) 263 93 11 +90 (258) 263 93 21 +90 (258) 263 93 31 +90 (258) 263 93 41 +90 (258) 265 34 30 +90 (258) 265 34 31 +90 (258) 265 34 33 +90 (258) 265 34 34 numaralı telefonları hafta içi her gün 08:40 – 12:00 ve 13:00 15:40 saatleri arasında arayarak hastaneye ulaşabilirsiniz.

DENİZLİ DEVLET HASTANESİ DAHİLİYE DOKTORLARI

Hastanedeki iç hastalıkları bölümünde görev yapan doktorlar şu şekildedir; Dr. Birol Erdoğan, Dr. Cengiz Demirkıran, Uzman Dr. Gürbüz Akdağ, Uzman Dr. Güray Ceylan, Uzman Dr. Hayrullah Sert, Dr. Hasan Çalışkan, Uzman Dr. Metin Bakan,

Dr. Mustafa Ali Ekiz, Dr. Osman Erkuş, Uzman Dr. Özcan Kurt, Uzman Dr. Sabit Çöplüoğlu, Dr. Serap Levent Bayur, Dr. Süleyman Duman’dır.

Sonuç olarak Denizli Devlet Hastanesi’nden Alo 182 servisi ya da MHRS ile kolayca randevu alabilirsiniz.

İşlem sırasında kişisel bilgileriniz alınır ancak kesinlikle farklı amaçlarla kullanılmaz. Randevu alma işlemlerini saydığımız yöntemler dışında hiçbir siteden ya da telefon numarasından yapmamanızı öneririz.

Yorum ekle