Derbi TV Apk İndir 2019 - Android ve iOS

Derbi Tv

Derbi TV Android ve iOS cihazlarda yada bilgisayarda(Pc) ücretsiz maç, spor, belgesel, çizgi film gibi 100'den fazla kanalı Hd kalitede izleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. 

Bildiğiniz gibi yurt içinde ve yurt dışında oynanan bir çok maç ücretli kanallarda yayınlanmakta olduğundan maç severler gönül rahatlığı ile izleyemiyor yada izlemek için lig tv yayını olan kafelere gitmek durumunda kalıyorlar. İşte bunun gibi sorunlara çözüm olmak için yapılmış bu uygulama ile koltuğunuza yaslanıp ister telefonunuz ile isterseniz bilgisayarda yada televizyonunuzdan premium kanalları derbi tvi ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Peki nasıl oluyor uygulamayı nasıl indirebilirim?

Şöyle ki; önce uygulamanın Apk sürümünü aşağıdaki link ile Google Drive sunucularından güvenli bir şekilde indiriyorsunuz. Android cihazlarda direkt çalışmaktadır.

İphone cihazlar için ise iOS uygulaması henüz geliştirilmedi bu yüzden şuan için kısa bir süre daha ios işletim sistemlerinde kullanılamayacak. 2019 yılı sonuna doğru çıkarılması planlanmaktadır.

DERBİ TV PC NASIL İZLENİR?

Derbi Tv Pc ile izlemek için ise 2 yol var. Birinci yol; telefonunuzun ekranını bilgisayarınızın ekranına yansıtabilirsiniz. Böylelikle hiç donmadan HD kalitede istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Bunu yapan ücretsiz uygulamalar Google Play de mevcut. Buradan indirdiğiniz apk dosyasını telefonda çalıştırıyor ardın telefon ekranını bilgisayar yada televizyonunuza yansıtıyorsunuz.

İkinci yol ise; emulator programları kullanmanızdır. Piyasadaki en iyi emulator programı olan Bluestacks 4 indirmenizi öneririz. Bu program ile Android de çalışan tüm uygulamaları bilgisayarınızda da çalıştırabilirsiniz.

Benzer Uygulamalar: Derbi tv ile aynı kategorideki Taraftar tv uygulamasını yada Tr remote apk uygulamasını da ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Derbitv sadece maç izlemeye yaramıyor. Dediğimiz gibi 100'ün üzerinde uygulama içinde premium kanal dolu. İster belgesel izleyin ister çizgi film... Bununla birlikte uygulama sık sık internetten kaldırılmaktadır bu sebepten dolayı yukarıda verdiğimiz link bazen kaldırılıp kısa süre sonra tekrar eklenmektedir. Böyle durumlarda sayfayı yenileyerek tekrar deneyin yada bizimle iletişime geçiniz.

İndir/Download

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.