Dokuz Eylül Randevu

Bir üniversite hastanesi olan Dokuz Eylül Üniversitesi’nden randevu almak için online randevu sistemini kullanabilir ya da poliklinik numaralarını arayabilirsiniz.

Bazı polikliniklerde yalnızca internetten randevu verilmektedir.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ONLİNE RANDEVU ALMA

  • e-hastane.deu.edu.tr/hastane/polrandevu/ adresine girin.
  • Kimlik doğrulama sistemine kimlik numaranızı, başına sıfır koymadan cep telefonu numaranızı ve 4 haneli güvenlik kodunu yazıp “Giriş Yap” butonuna basın.
  • Sol taraftaki takvimden tarih seçin.
  • Ardından branş seçiminizi yapın. Her branşın üzerinde boş ve dolu randevu saatlerinin adetlerini görebilirsiniz. Eğer muayene olmak istediğiniz bölümde hiç boş saat yoksa o bölümün üzerine geldiğinizde kırmızı bir çarpı işareti görünecektir. Bunun anlamı seçtiğiniz gün içinde o bölümden randevu verilemeyeceğidir. Bu durumda tarihi değiştirmeli ve listeye tekrar bakmalısınız.
  • Branş ve tarih seçiminizi yaptıktan sonra karşınıza “Normal Poliklinik Randevusu” ve “Öğretim Görevlisi Randevuları” şeklinde iki seçenek çıkacaktır. Normal poliklinik randevusunu seçtiğinizde, bölüme bağlı olarak randevu alabileceğiniz saatleri görürsünüz. Örneğin eğer Dokuz Eylül Üniversitesi Nöroloji polikliniğinden randevu almak istiyorsanız ve gündüz vakitlerinde online sistemi kullanıyorsanız size şöyle bir uyarı gelecektir: “Nöroloji poliklinikleri için randevular saat 19:00 ile 23.59 saatleri arasında alınabilir.”

Sadece internetten randevu alabileceğiniz poliklinikler şunlardır; Endokrinoloji, Nöroloji, Göz, Göğüs, KBB, Kardiyoloji, Romatoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Kadın Doğum, Ortopedi, Gastroenteroloji, Çocuk Psikiyatri, Plastik Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Erişkin Hemotoloji, Fizik Tedavi, Nefroloji, Dermatoloji, Enfeksiyon ve Çocuk Cerrahisi.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TELEFONLA RANDEVU ALMA

Hastane santral numarası 0232 412 22 22 hattıdır. Bu numarayı arayarak randevu almak istediğiniz bölüme bağlanabilirsiniz. Öğretim üyelerinden randevu almak için 0232 412 98 98 numaralı telefonu aramanız gerekir.

RANDEVU ALMA SAATLERİ

  • Sadece internetten randevu alabileceğiniz poliklinikler için hafta içi her gün 19:00 – 23:00 saatleri arasında arama yapabilirsiniz.
  • Poliklinik sekreterliğinden alacağınız randevularda 08:00 – 17:00 saatleri arasında işlem yapabilirsiniz.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GÖZ POLİKLİNİĞİ RANDEVU ALMA

Göz polikliniğine randevular yalnızca internet üzerinden verilmektedir. Bunun için http://e-hastane.deu.edu.tr/hastane/polrandevu/ online randevu sistemine girin. Sisteme giriş yapın ve Göz branşını seçin. Size uygun olan boş muayene saatlerinden birini seçtikten sonra randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

DOKUZ EYLÜL HASTANESİ MUAYENE ÜCRETİ

Dokuz Eylül Hastanesi’nde öğretim görevlisi muayene ücretleri 82 TL ile 136 TL arasında değişmektedir. Detaylı bilgi için 0232 412 98 98 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sonuç olarak İzmir’deki Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nden randevu almak için MHRS ve Alo 182 hattı yerine online randevu sistemini kullanabilir ya da poliklinikleri arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Muayene tarihi oluşturduktan sonra hastaneye 15 dakika önceden gitmeli ve poliklinik sekreterliğinden sıra numarası almalısınız.

Yorumlar

Ögretim üyelerinin muayene ücretleri, onlay la ödeme yapıliyor mu.sayfayı bulamadım.tesekkur ederi
Cevap
Oldukça açıklayıcı bilgiler için teşş.
Cevap

Yorum ekle