En İyi Özel Güvenlik Şirketleri

Türkiye'nin En Kaliteli Özel Güvenlik Şirketleri listemizde ilk 20 de en kaliteli özel güvenlik şirketimiz var. Bu özel güvenlik şirketleri  Türkiye'nin birçok şehrinde şubeleri olan büyük çaplı ve devlet ile de çalışan hatta bazı devlet ihalelerine  davet mektupları ile davet edilmiş şirketlerdir

 En İyi Özel Güvenlik Şirketleri 

 • RİTİM GRUP GÜVENLİK - İSTANBUL ANADOLU
 • ISP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ AŞ. – İSTANBUL MERKEZLİ
 • KADAK ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. – Ankara
 • CAT GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. – Ankara
 • AKA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. – Ankara
 • TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. A.Ş. – Ankara
 • ERG GRUP ARAŞTIRMA VE KORUMA SAVUNMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. – Ankara
 • ATK VİP GÜVENLİK LTD.ŞTİ – Ankara
 • SİTEPLUS – ENTEGRE TESİS VE SİTE YÖNETİMİ A.Ş. – Ankara
 • BAŞKENT GÜVENLİK HİZ.LTD.ŞTİ. – Ankara
 • ANDA GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. – Ankara
 • ANKA GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. – Ankara
 • SECURİTAS GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. – İstanbul merkezli.

Özel Güvenlik Şirketleri - Firmaları

Özel güvenliklerin büyük bir bölümü, kaliteli bir kurumla çalışabilmek açısından araştırmalar yapmaktadır. Peki, bu alanda en sık rağbet gören ve kitleleri peşinden sürükleyen kurumlar hangileri?

Geniş iş ağı ile ön plana çıkan kurumları sizler için ele alan web sitemiz, böylelikle bir görüşme ortamı hazırlamanıza yardımcı oluyor, işsizlikten yakınan özel güvenliklerin iş sahibi olmasına da yardımcı oluyor.

 Öncelikle, herhangi bir kuruma başvurmadan evvel şu kuralları gözden kaçırmamaya dikkat edin;

Mutlaka siciliniz temiz olmalı. Daha önce çalıştığınız kurumda tatsızlıklar yaşadıysanız (büyük çaplı) hiçbir kurum sizle çalışmak istemez.

Kimliğinizin yenileme süreci dolmaması gerekiyor. Minimum 2 yıllık süreci olan kişilerle tüm kurumlar çalışmayı mantıklı bulmaktadır.

Bir kurum seçimi yapılırken, hangi alanlara iş verdiğini gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Nerelerle çalıştığını bilirseniz sizlere ne tür iş sunumları yapılacağını da anlarsınız.

Ödemelerin ne kadar düzenli olduğunu öğrenin. Çünkü pek çok kurum parayı toplu bir şekilde alıyor, işletiyor ve gecikmeli olarak personellerine ödüyor.

Bu gibi unsurları göz önünde barındırdıktan sonra doğru bir kurumla çalışabilmek konusunda önünüzde herhangi bir engel kalmayacaktır. Bilindiği gibi özel güvenlik, artık günümüzün tartışmasız en çok ihtiyaç duyulan meslek gruplarından bir tanesidir.

Toplu taşıma bölümlerinde, hastanelerde, emniyet ve adliye kurumlarında, hava limanların da, okullarda, konser alanlarında, stadyumlarda ve bunun gibi tüm güvenliği ön plana çıkartacak olan bölgelerde özel güvenliklere yoğunlukla ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu sebeple sektörün ön plana çıkan meslek grubuyla alakalı bir şirket tercihi yapılırken, bazı kuralların mutlak suretle göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

En çok rağbet gören özel güvenlik şirketleri hangileridir?

Bu alanda sizler için maddeler halinde en çok rağbet gören özel güvenlik şirketlerini sıralayacağız. Herhangi bir şirket ile görüşebilir, siz de iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli olan bu özel güvenlik şirketleri, kendi altyapısında binlerce personel çalıştırmakta ve geniş bir iş ağına sahip olmaktadır.

http://www.ispozelguvenlik.com.tr/

http://altayguvenlik.com/

http://www.deltavipguvenlik.com/

http://www.izmirozelguvenlik.com/

http://mhsguvenlik.com/OzelGuvenlik

http://www.guvengroupguvenlik.com/

http://www.trmguvenlik.com/

http://www.akcamguvenlik.com/tr

Faaliyeti bakımından ön plana çıkan bu kurumlardan herhangi birisini seçebilirsiniz. Her biri İstanbul, Ankara ve İzmir gibi alanlarda şubeler barındırdığı gibi, geniş personel ağı ve iş bölümleri ile beraber kitlelere en uygun olan iş seçimlerini yapmaktadır.

Böylelikle kariyer basamaklarını hızlıca çıkabilmek ve bu alanda önemli başarılara imza atabilmek açısından ön planda yer alan bir kurumla çalışabilmenin önemi ve değeri oldukça yüksektir.

Günümüzde pek çok kişinin takibi altında yer alan bu kurumlar, sizlere bir meslek edinebilme konusunda her daim çarpıcı ve öncü plana çıkabilen iş türlerini ele alma fırsatları vermekten de geri kalmıyor.

Peki, Siz hangi şirket ile çalışıyorsunuz? Şirketinizin ödediği maaş ve sağladığı sosyal haklar yeterli mi?

Şirketinize 1-10 aralığında puan vermek isteseydiniz kaç puan vermek isterdiniz?

DEĞERLİ YORUMLARINIZ hakaret içermediği sürece değiştirilmeden paylaşılacaktır. LÜTFEN ŞİRKET İSMİ VE ÇALIŞTIĞINIZ İLİ YAZMAYI UNUTMAYINIZ. Özel güvenlik görevlileri için gerçekçi değerlendirme yapmanızı ve bu sayfayı sosyal medya aracılığı ile paylaşmanızı rica ederiz.

Yorumlar

Protokol güvenlik nasıl bir sirket ise basliyacam bilgi almak istiyorum
Cevap
Yalnız bunun için gerekli belgelere sahip olunması gerek
Cevap
Uzak dur bir daha kurtulamazsın köpek muamelesinden başka birşey goremessin
Cevap

Yorum ekle