Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator (ETS) serisinin ikincisi olan Euro Truck Simulator 2, en çok sevilen kamyon simülatörlerinden biridir. SCS Software tarafından 2,5 yılda geliştirilen ETS 2 oyununda Avrupa’daki 60 şehir bulunmaktadır. Tarihi yerlerden doğal güzelliklerin olduğu bölgelere kadar pek çok şehrin yer aldığı ETS 2’de oyuncular gerçekçi bir sürüş keyfi yaşamaktadır.

Sürücüler değişen hava şartlarına uyum sağlamaya çalışırken yolda yapılan çalışmalar sırasında araçlarını dikkatli bir şekilde kullanmalıdırlar. Trafiğe kapalı şeritlerde ya da daraltılan şeritlerde kontrolü kaybetmeden varılmak istenen noktaya ulaşmak oldukça zordur.

ETS 2 oyununda amaç, uzun mesafelerdeki engelleri aşarak kamyondaki ya da tırdaki yükü hasar görmeden taşımaktır. İngiltere, Almanya, Hollanda ve İtalya dahil olmak üzerek Avrupa’nın en güzel yerlerindeki kentleri ETS 2 ile kargo taşımacılığı yaparak keşfedebilirsiniz.

Oyundaki görevleri tamamladıkça tırlar ve kamyonlar alabilir, bir filo kurabilirsiniz. Bu filoya tır sürücüleri alabilir, işletmenizi daha da büyüterek kazancınızı artırabilirsiniz. Araçlara özel ışıklar, kornalar ya da aklınıza gelebilecek her türlü özelliği ekleyebilir, tüm araçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Gerçekçi bir oyun deneyimi sunan Euro Truck Simulator 2, gelişmiş grafikleri, kişiselleştirebilir radyosu ve onlarca keşfedilecek yer olması nedeniyle pek çok oyun sever tarafından tercih ediliyor. Araç hasarının olmaması bir dezavantaj olmasına karşın araç çeşitliliğinin çok fazla olması ve araçların kolayca kontrol edilebiliyor oluşu bu dezavantajın dikkat çekmemesini sağlıyor.

Son güncellemesi 12 Temmuz 2019’da yapılan Euro Truck Simulator 2 şimdiye kadar 5 milyondan fazla kişi tarafından indirildi ve oynanmaya başlandı.

Euro Truck Simulator 2 Android cihazlara indirebilmek için 4.1 ve üstü sürüme sahip olmak gereklidir. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde Euro Truck Simulator 2’nin boyutu 48 megabayttır.

Euro Truck Simulator 2 oyununu Apple gibi cihazlara kurabilmek için 9.3 ve üstü sürüm olmalıdır. Euro Truck Simulator 2’nin iOS işletim sistemli cihazlardaki boyutu 797 megabayttır. Uygulama tüm platformlarda ücretsiz olarak sunulmakta olup Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Android için indir

iOS için Download