Idle Supermarket Tycoon İndir - Online Markette Satış Yap Para Kazan

Idle Supermarket Tycoon İndir

Yeni çıkan simülasyon oyunlarından biri olan Idle Supermarket Tycoon apk, bir tür işletme oyunudur. Oyundaki marketinizde satışlar yaparak para kazanabilir, işletmenizi büyütebilirsiniz. Oyunda verilen görevleri yaptıkça farklı şehirlerde yeni marketler kurabilirsiniz.

3D grafikler, çift parmak kontrolleri, yüksek düzeyde ses kalitesi ve kolay arayüzü ile oyun severlerin ilgisini çeken Tycoon apk indirenler, kurdukları işletmelerde satışlar yaparak kendi süpermarketlerini işletebilirler. Şimdiye kadar Google Play Store’da 70 binden fazla kişinin indirip oynamaya başladığı Supermarket Tycoon ile süpermarketler zinciri kurabilirsiniz.

Oyuna başladığınızda minik bir dükkanınız vardır, ancak bunu devasa bir alışveriş merkezine dönüştürmek sizin elinizdedir. Kasap, market, elektronik mağazası, çiçekçi ya da aklınıza gelebilecek her türlü ticaret alanını bu oyunda açabilirsiniz. İşe personel alabilir, yöneticiler bulabilir ve işleriniz büyüdükçe milyarder olabilirsiniz.

Son güncellemesi 12 Mart 2019’da yapılan oyun Codigames firması tarafından geliştirilmiştir. Idle Supermarket indirmek isteyenler için oyun Play Store’da 66 megabayt boyutundadır.  Play Store ve App Store’da toplamda 5 milyondan fazla kişinin indirip oynamaya başladığı Idle Supermarket Tycoon uygulamasını Android cihazlara indirmek isteyenler en az 5.0 ve üstü sürümlere sahip olmalıdırlar. Uygulama içi ürünleri satın almak isteyenler için fiyatlar 7,29 TL ile 719,99 TL arasında değişmektedir.

Idle Supermarket Tycoon iOS cihazlara indirmek için tablet ya da akıllı telefonların 9.0 ve üstü sürüme sahip olmaları gerekir. Uygulamanın App Store’daki boyutu 272,6 megabayt olup İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Çince ve İspanyolca olmak üzere toplam 8 dilde dil desteği vardır. Idle Supermarket Tycoon ücretsiz bir oyundur ancak uygulama içi ürünleri satın almak isteyenler için fiyatlar 4,99 dolar ile 99,99 dolar arasında değişmektedir.

Android için İndirme

iOS için indirme