Bezmialem Sonuç

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi tahlil sonuçları internetten ya da telefonla öğrenilebilir. Hastalar laboratuvara verdikleri kan ve idrar örneklerinin ya da patoloji raporlarının sonuçlarını hastaneye gitmeye gerek kalmadan, sonuçlar çıktığı gibi öğrenebilirler. Ayrıca sonuçlar çıktığında SMS ile hastalara bilgi de verilmektedir.

Bezmialem Sonuç

Telefonla Bezmialem Tahlil Sonucu Öğrenme: Bezmialem tahlil sonuçlarını telefonla öğrenmek için 0212 453 0 453 numaralı hat aranmalıdır.

Bezmialem Online Tahlil Sonuçları: İnternetten Bezmialem tahlil sonuçlarını öğrenmek için bezmialemhastanesi.com/Lab-Sonuc adresine girin. Bezmialem sonuç - yeni direk ulaşım linki.

Bezmialem Dosya No Öğrenme

Bezmialem e-laboratuvar sonuçlarını internetten öğrenmek için dosya numarası istenmektedir. Tahlil sonuçları dosya no nedir? Dosya numarası, hastanenin verdiği barkodda ya da diğer belgelerde “hasta kabul no, barkod numarası” ya da “hasta kabul no” şeklinde de yazabilmektedir.

Bezmialem Patoloji Sonuç Sorgulama

Hastalıkların kesin tanısı için istenen patoloji raporlarına e-laboratuvar sonuç alma sisteminden ulaşılabilir. Özellikle kanser gibi ciddi hastalıklarda tümörün yayılımı, türü ve büyüklüğü gibi bilgiler patoloji sonuçları sayesinde kesin olarak bilinebilir. Bezmialem tahlil sonuç sorgulama ekranı Bezmialem Hastanesi’nin internet sitesindeki “E-Rapor” bölümüdür.

Bezmi alem Dragos Sonuç Öğrenme

Telefonla Bezmialem Dragos Hastanesi sonuç öğrenmek için 0212 453 0 453 ya da 0216 251 65 65 numaralı hatlar aranmalıdır. İnternetten tahlil sonucu öğrenmek içinse bezmialemdragoshastanesi.com.tr adresine girilir. Ardından sol menüdeki “E-Sonuçlar” bölümüne tıklanır. Çıkan ekrana T.C. Kimlik numarası ve dosya numarası yazılır ve “Giriş” butonuna basılır.

Yorumlar

bu nebiçim sistem 1 saattir giremiyorum
Cevap
Sonuçları giremiyoz eski sistem daha iyidi
Cevap
Yeni sistem çok kötü eskiye dönülsün
Cevap
Eski sisteme dönmeli bu sistem karışık ve herkesin anlayacağu bişi değil...
Cevap
Tahlil sonuçlarını göremiyoruz Sistem berbat lutfen eski sisteme dönülsun
Cevap
hastane olarak bir tek sonuçlarınızı görüntülemek iyiydi. ama sonunda
onuda kendinize benzetmişsiniz.para tuzağı hastane
Cevap
Ne kadar anlaşılır ve kolay bir internet sayfanız vardı.çorba etmişsiniz.ben üniversite mezunuyken arayıp bulamıyorsam millet nasıl anlayıp bulsun.güzel çalışan bir sistemi niye harap ettiniz.not:randevu almada çok kötü olmuş.size yakışmamış.
Cevap
sistem çok kötü sonuç bulunmuyor.
Cevap
Eski sistemde randevuda sonuç görmede çok daha kolaydı yeni sistem çok kötü mümkünse eski sisteme dönülsün
Cevap
sistem çok kötü sonuçları bulamıyorum .eski sistem çok daha iyiydi.lütfen en kısa zaman da çözüm bulun
Cevap
kötü ne demek berbat berbat ötesi
Cevap

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile