82. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 30 Haziran 2019

30 Haziran 2019 Pazar günü yapılan 82. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ve 58. Ögg Yenileme sınavı Sonuçları hakkında güncel bilgi almanız için doğru yerdesiniz.

2019 82. ÖGG Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

SORU 1: 82. Dönem Sınavının Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1:  30 Haziran 2019 tarihinde yapılan 82. Özel güvenlik sınav sonuçları 19 Temmuz 2019 Cuma Günü EGM tarafından açıklanacaktır. Normalde sınavdan 2 hafta sonra açıklanmaktadır. Fakat EGM'nin resmi duyurusuna göre bu sınavın sonucu 3 hafta sonra açıklanacaktır. Sınav neticesi açıklanır açıklanmaz haberdar olmak için bu sayfayı takip edebilir, facebook sayfamıza yada site bildirimlerine abone olabilirsiniz.

SORU 2: 82. ÖG Sınav Sonucu Saat Kaçta Açıklanır?

CEVAP 2:  Acaba saat kaçta açıklanır gibi sorular bize çokça gelmektedir. Arkadaşlar bu sınavı Emniyet yapmakta ve ÖG Daire Başkanlığı da neticeyi açıklamaktadır. Saati kesin olarak belli değildir. Zira şimdiye kadarki sınavlar bazen sabah 8-9 gibi bazen öğleden sonra bazen ise akşam saatlerinde açıklanmıştır. Hatta bazı sınavlar 1 gün öncesinden açıklanmıştır. Bu durumda kesin bir saat vermek doğru değildir.

Sizleri de anlıyoruz heyecanla neticenin açıklanmasını bekliyorsunuz. Bu sebepten biz sizler için takip ediyoruz ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz siteyi özellikle bu sayfayı hemen güncelleyip size haber veriyoruz.

SORU 3: 30 Haziran 82. ÖGG Sonuçlarını Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

CEVAP 3: Son sınav olan 82. Dönem ÖG Sınavı açıklanır açıklanmaz sitemizden duyurusu yapılır ve hemen sınav sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz ve sınav sonuçlarınızı hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuç sorgulama sayfamızda gerekli talimatlar eklenmiştir.

ÖGG Uzmanı ana sayfamızdan tüm ilgili linklere ulaşabilirsiniz.

SORU 4: 58. Yenileme Sınavı Neticeleri Ne Zaman Açıklanacak?

Yenileme sınavı sınavdan 3 hafta sonra açıklanacaktır. EGM sınav bildirisine göre 58. ÖG Yenileme sınav sonuçları 19 Temmuz 2019 Cuma günü açıklanacaktır.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Yorumlar

İkinci girişimde 72 aldım umudum yokdu
Cevap
Çok şükür kazandım dileğim herkes kazansın bu arada bu siteye emeği geçen herkese teşekkür ederim silahlı 34 puan atış 3 temel eğitim 67 burdan çözdüğüm sorular sayesinde kazandım her ne kadar farklı sorular çıksada çok çok teşekkr edeeim
Cevap
2.de oldu 72 gecdim umudum yokdu
Cevap
87 YAZILI 44 SİLAHLI YAZILI 50 SİLAH ATIŞI_ SİLAHLI
Cevap
58 bekliyor dum 68 almışım çok şükür
Cevap
Sınav No Sınav Türü Sınav Ücreti Yazılı Silahlı Yazılı Silah Atış Sonuç
81 Silahlı 70 32 30 Silahlı
Cevap
Bu gün kesin açıklancakmi saat 5 olcak ya messi sati bitiyor
Cevap
Açıklandı mı acaba
Cevap
Hala neden ses seda yok
Cevap
HADI HAYIRLISI. SINAV SONUÇLARI 17.00 - 18.00 GIBI ACIKLANIR DIYORLAR..
Cevap

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile