Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanır?

30 Haziran 2019 Tarihinde Pazar günü yapılacak 82. Özel Güvenlik Sınav Soruları açıklandı mı? Ögg sınav soruları ne zaman açıklanacak? Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklansın da doğru ve yanlışlarımızı görelim diyen değerli yeni ÖGG adaylarının sorularına cevaben bu sayfayı hazırladık.

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak

SORU 1: 82.Dönem Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1: 82. Özel güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı 3 Temmuz 2019 tarihinde Çarşamba günü açıklanacaktır.

Not: Sınav soruları açıklanma saati kesin olarak bilinmemektedir. Eski sınavların bazen açıklanma tarihlerinden 1 gün önce açıklandığı görülmüştür. Bazen de tam olarak resmi açıklanma tarihinde akşam saatlerinde (20:00 gibi) açıklanmıştır.

ÖGG Uzmanı - FACEBOOK SAYFAMIZ!!!

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

SORU 2: 30 Haziran ÖG Sınav Soruları ve Cevaplarını Nasıl Öğrenebilirim?

CEVAP 2: 2-3 Temmuz tarihinde özel güvenlik sınav soruları açıklanır açıklanmaz sizin için hazırladığımız sayfamızda sınav sorularını ve cevaplarını hemen çözebileceksiniz. Sınav soruları ve cevapları otomatik sınav sistemimize eklenmektedir. Böylelikle sınavınızı bitirdiğinizde tam olarak kaç doğru ve yanlış yaptığınızı ve kaç PUAN aldığınızı öğrenebileceksiniz.

82. Özel güvenlik sınav soruları açıklandığında anasayfamızdan paylaşım yapılacaktır.

SORU 3: Bu Sınav Sorularında Hatalı Yada İptal Soru Olur mu?

CEVAP 3: Bu sınavda ki hatalı, yanlış yada iptal olan sorular ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önceki ögg sınavlarında hatalı yada iptal edilen sorular olmuştur. Hatta 71. özel güvenlik sınavı komple iptal edilmiş ve sınav tekrardan yapılmıştır. Hatalı yada yanlış soru olduğunda o soruyu tüm adayların doğru yaptığı kabul edilir.

Eğer sınav sonuçları açıklanmadan hatalı soru olduğu tespit edilirse sınav sonuçları hemen tekrar hesaplanır ve hatalı sorudan dolayı bazı adayların puanları artabilir.

Yada sınav sonuçları açıklanır daha sonra bir aday sınav sorularına itiraz ederse ve bu itiraz sonucunda haklı bulunursa o soru iptal edilir ve özel güvenlik adaylarının puanları tekrardan hesaplanır. bu hesaplama sonucunda tüm adayların puanı değişecektir. Bu genelde iyi yönlü değişme olur şöyle ki; 1-2 puan ile sınavdan kalan arkadaşlar bazen itirazlar sonucu 1-2 ay sonra bile sınav sonuç puanları değişebiliyor ve sınavı kazanmış sayılabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı 1-2 puan ile kalmışsanız sınava itiraz etmenizi öneririz yada en azından sınavdan bir kaç ay sonra sınav puanınızı tekrardan kontrol ediniz.

SORU 4: 30 Haziran 58 Ögg Yenileme Sınav Soruları Açıklandı Mı?

CEVAP 4: 82 ÖG temel eğitim sınavı ve 58. dönem yenileme sınavı soruları ve cevapları beraber açıklanacaktır. Sorular açıklanır açıklanmaz siteye eklenecektir.

Site bildirimlerine abone olarak sorular açıklandığında otomatik haberdar edilebilirsiniz.

Yorumlar

Sorular baya zor
Cevap
Soruların 30 tanesi çerez gibiydi geçemeyenler bidaha para yatırıp sınava girmesin bu sınavı geçemeyen sıradaki sınavları hiç geçemez hadi eyvallah.
Cevap
Bu nasıl  soru be  sırf  kaybetip  tekrar size para verelim diye soruları iyice zorlaştiriyosunuz
Cevap
69 doğrum var inşallah olur.
Cevap
O kadar zorduki bilerek yapıyolar koymuşlar degildir diye 20 sorunun sonuna insanları beynini allak bullak ediyorlar
Cevap
Arkadaşlar sonuçlar ne zmn belli olur sorular değil sonuçlar
Cevap
10 mayıs resmı acıklama için verilen tarıh...
Cevap
10 mayıs RESMİ AÇIKLAMA TARİHİ 
Cevap
Temel egitimde 85 silah bilgisi 40. atslarm 5te 5 toplam 90 puan allah herkese nasip etsin inşallah
Cevap
ya arkadaşlar yazılı sınav sonuçlarına ulaşamıyorum sayfa açılmıyor nerden öğrenebilirim
Cevap
arkadaşlar a kitapçıgı 49.soru hatalıdır, en temiz,zarar vermeyen ve değerli maddelerin korunması için kullanılan yangın söndürme maddesi halon gazıdır. Çalışan arkadaşlar zaten bilir. Cevap olarak karbondioksit yazmışlar. SORU HATALI, puan açığı olanlar varsa hatalı soru bildirimi yapsın. 10 tl yatırılıp yapılıyormuş 10 tl için tekrar sınav ücreti vermeyin...
Cevap
Sınav açıklanmış tir  arkadaşlar
Cevap

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile