iSpor 24x7

iSpor - iSpor 7x24

Genel açıklama

iSpor canlı maç izlemek için kullanılan HD kanalları ücretsiz izlemeye yarayan bir uygulamadır. İndirnette ispor 24x7 olarak bilinen bu uygulama ile tüm lig maçlarını canlı izleyebilir yada maç yorumlarını takip edebilirsiniz. 2019 yılı güncellemesi ile daha güvenli ve daha akıcı kanallar izlenebilmektedir.

7x24 kategorisinde 100 e yakın HD TV kanalını bulabilirsiniz. Bu kanalların çoğu maç izleme kanallarından oluşmaktadır. İsimlerini burada veremeyiz fakat fanatiklerin yakından takip ettiği kanallar diyebiliriz. Bununla birlikte film ve belgesel kanalları da bu kategoride bulunmaktadır.

Bir diğer kategori ise Tenis'dir. Tenis kategorisinde 20'e yakın kanal bulunmaktadır ve tenis maçlarını bu kategoriden takip edebilirsiniz. Spor sadece futbol dan oluşmuyor ama ispor sadece futbol maçlarının yayınlandığı "Futbol" kategorisi de açmış ve sadece ilgili özel kanalları burada bulabilirsiniz. Yine başka bir kategoriyi sadece basketbol maçları için ayırmışlar. Buradan da ülke içinde yada diğer ülkelerdeki basketbol müsabakalarını izleyebilirsiniz.

2019 İspor mobil uygulaması ücretsiz olmasına rağmen ücretli aylık abonelikleri de vardır. 6 aylık abone ücreti 100₺ 12 ay 170₺ paketler halinde satılmaktadır. Android ve iOS (iphone) cihazlarda ücretsiz olarak kurulum yapabilirsiniz.

iSpor Sistem Gereksinimleri

Ortalama bir telefonda uygulama gayet güzel çalışmaktadır. Android mobil telefonlar için 4.4 ve üstü, iPhone telefonlar için İOS 8.0 ve üstü gerekmektedir. Pc için direkt çalışan bir ispor uygulaması yoktur ama yinede pc ile ispor uygulamasını çalıştırmanın 2 yolu var. Birinci yol öncelikle apk dosyasını paylaştığımız linkten indirin. Daha sonra herhangi bir emulatör programı indirin ve apk dosyasını pc üzerinde çalıştırın bu kadar. İkinci bir yol ise mobil telefon ekranını pc ekranına yansıtınız. Böylelikle mobilde çalıştırdığınız programı Pc'den izleyebilirsiniz.

iSPOR Apk'yı > İNDİR