Kalite Tv

Kalite TV

Ücretli ya da ücretsiz tüm yerli ve yabancı kanalları izleyebileceğiniz bir uygulama olan Kalite TV, internet bağlantınızın olduğu her yerde çalışır. Dizi, belgesel, spor, maç izle, haber ya da film gibi pek çok kategoride program izlemenize olanak sağlayan uygulamayı indirmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Kesintisiz ve donmayan canlı yayınları Kalite TV uygulaması ile takip edebilirsiniz. Süper lig maçları, sinema, tartışma programları ya da dünya sporları dahil olmak üzere çok sayıda farklı yayın akışına sahip kanalları, indirme linkini verdiğimiz program sayesinde sorunsuz bir şekilde izleyin.

Kalite TV programında bir kumandaya bağlı kalmaksızın tüm yayınları masaüstü bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da telefonunuzdan izlemeniz mümkündür. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Eve bağlı olmadan, kumandaya ihtiyaç duymadan televizyon izleyebilir ve takip ettiğiniz programları ya da dizileri mobil cihazlarınızdan seyredebilirsiniz...

ÖZELLİKLER

  • Ücretli kanalları seyretmek için receiver taşıma zorunluluğu Kalite TV uygulamasında yoktur.
  • x Smart ve kablolu tv gibi receiver üstünden yayın yapan paralı kanalları bu yazılım sayesinde izleyebilirsiniz.
  • Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm kanallara tek program ile erişebilme imkanı.
  • İnternet bağlantınızda sorun yoksa yayın sırasında donma sorunları yaşamazsınız.
  • Kaliteli görüntü.

Programın kurulabilmesi için gereken depolama alanı hakkında fazla bilgi yok. Fakat boyutu çok düşük olduğundan sorun olmayacaktır.

KALİTE TV APK NASIL İNDİRİLİR?

Yazılımı indirmek için gereken Android sürümü 2.3 ve üstü, gereken iOS sürümü ise 9.0 ve üstüdür. Telefonunuz ya da tabletiniz uygulamayı indirmek için uygunsa ücretsiz bir şekilde indirme işlemini başlatabilir, yükleme tamamlandıktan sonra kanallar menüsüne gelerek dilediğiniz kanalı izlemeye başlayabilirsiniz.

indir/download= Kalite tv (apk dosyası)