Kocaeli Üniversite Randevu

Kocaeli Üniversite Hastanesi'nden nasıl randevu alınacağını sorduğumda, hemşire randevusu konusunda birkaç seçeneğinin olduğunu söyledi. Resmi Web siteleri üzerinden online veya telefon yoluyla randevu alma seçeneği sunup sunmadıklarını sordum. Cevabı, özellikle online yoluyla evet oldu.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

  • onlinerandevu.kocaeli.edu.tr/randevu/ bağlantı adresine tıklayın.
  • Normal Randevu” ya da “Özel Öğretim Muayene Randevusu” seçeneklerinden birine tıklayın.
  • Uzmanlık (Branş) seçiminizi yapın.
  • Poliklinik seçin.
  • Randevu Al” butonuna basın.

Bu bana işlemden önce Kocaeli Üniversitesi Hastanesi'ni aramayı ve nasıl randevu alacağını sormayı düşünüp düşünmediğini sormama neden oldu. Yaptıysa sonuç ne oldu? Hemşiresinin her zaman aradığını ve işlemden bir gün önce müsait olacağını söyledi. Görünüşe göre, bu her hafta belirli bir günde yapıldı.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TELEFONLA RANDEVU ALMA

0262 303 7500 nolu numarayı arayarak 1'i tuşlayın. Telesekreterin istediği bilgileri girip ilgili bölümü seçip KOLAYCA randevu alabilirsiniz.

Bu aslında çok şüpheli. Kocaeli hastanesinden nasıl randevu alınır? Bu tesiste planlanmış prosedürleri olanlar ne olacak? Kocaeli Üniversite Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır?

Kocaeli Hastanesi aracılığıyla gerçekleştirilen bir işlemin planlanmasıyla ilgili olarak, bir hasta bir hemşire pratisyen veya hemşire anestezi uzmanı arayacak ve bir konsültasyon planlayacaktır. Hemşire anestezi uzmanı daha sonra cerrahi bir prosedürün gerçekleştirileceği bir zaman planlayacaktır. Bu özel süre hastanın gereksinimlerine göre değişebilir. Hasta muayene odasına adımını atar atmaz bir konsültasyon yapılabilir.

Kocaeli Üniversite Hastanesinden nasıl randevu alınır diye sorulduğunda süreci araştırmak zorunda kaldım. Bir hastanın cerrahi bir prosedürün uygulanması için bir hemşire pratisyen veya hemşire anestezi uzmanı ile konsültasyon planlaması gerektiği ortaya çıktı. Bir hemşire pratisyen, belirli bir tıp alanında uzmanlaşmak için eğitim almış lisanslı bir hemşiredir. Bir doktorun aksine, bir hemşire pratisyen ilaç yazamaz. Ameliyat da yapamazlar, ilaç da yazamazlar.

Bir hastanın ilaca ihtiyacı varsa, doktorunu aramalı veya birinci basamak hekimine gitmelidir. Doktor, işlemin yapılması için bir zaman ayarlaması için pratisyen hemşireyi arayacaktır. Hemşire daha sonra hastaneye gelmek için bir randevu alacaktır. Hemşirelerin kolonoskopi veya meme kanseri muayenesi gibi invaziv prosedürler yapmasına izin verilmez. Bunun yerine, steril prosedürler uygulamakla sınırlıdırlar.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ RANDEVU ALMA SAATLERİ

Normal randevular mesai saatleri içinde ve 08:00 – 17:00 saatleri arasında alınabilir. Ancak özel öğretim üyelerine muayene olmak için 16:00 – 19:00 saatleri arasında işlem yapmanız gerekir.

Kocaeli Üniversite Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır? Bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Hastaların, işlemin o tarihte planlanıp planlanamayacağını görmek için birinci basamak hekimlerini veya Kocaeli kliniğini aramaları gerekir. Alternatif olarak, hastalar aynı katta yapılacak bir işlemin planlanıp planlanamayacağını öğrenmek için hastaneyi arayabilir.

Hastalar ayrıca işlemin sigorta kapsamında olup olmadığını da sormalıdır. Hastane dışında bir işlem yapıldığında sigorta genellikle mevcut değildir. Bununla birlikte, birçok sigorta şirketi, müşterilerine sağladıkları hastanelerde yapılan seçmeli işlemler için teminat sunmaktadır. Bu nedenle randevu almadan önce sigorta şirketleri ile görüşmeniz önemlidir. Çoğu hasta bunu fark etmez, ancak elektif prosedürleri hastane dışında yapmak aslında yasa dışıdır.

Kocaeli Üniversite Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır? Ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için, onu nasıl planlayacağınızı bilmek isteyeceksiniz. Bu kolay. Bir hemşire sizi tanıdığında, oturma ve planlama sürecinde size yol gösterecektir. Ardından, prosedürün ne zaman yapılmasını istediğinizi onlara söylemeniz gerekir.

Kocaeli Üniversite Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır? Hemşire sizi planladıktan sonra, işlem günü yapmanız gerekenler hakkında size talimatlar verecektir. Size reçeteli bir şişe, belirli kremler veya merhemler, bir battaniye veya yastık gibi yanınızda getirmeniz gereken öğelerin bir listesini ve prosedürün ne olduğu ve kime gelmeniz gerektiği hakkında bilgi vereceklerdir. prosedür yapılır. Tipik olarak, yaklaşık on beş dakika içinde ihtiyacınız olan eşyalarla dışarı çıkabilirsiniz. O sırada sigorta kartınızı göstermeniz istenecektir, bu yüzden bir tane getirdiğinizden emin olun.

Kocaeli Üniversite Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır? İşlem günü ofise geldiğinizde, bekleme alanında zaten birkaç kişinin olduğunu göreceksiniz. Vakanıza atanan hemşire her birinizi selamlayacak ve uygun önlük veya kıyafet giymenize yardımcı olacaktır. Daha sonra, onlar sizin üzerinizde son kontrollerini yapmayı bitirene kadar muayene masasında bekleyeceksiniz. (Hala diğer potansiyel hastalarla birlikte muayene odasında olacaksınız ama onlar sizin iyiliğiniz için içeride olacaklar.

Yorum ekle