Lucky Patcher kötü amaçlı bir yazılım, virüs ya da zararlı bir uygulama değildir, ancak indirmeye kalktığınızda Google bir uyarı vermektedir. Bunun en büyük nedeni Luckypatcher uygulamasının reklam engelleme özelliğidir.

Lucky Patcher İndir

Kısaca Google reklamdan para kazanan bir şirket olduğu için o da bizim gibi reklamı engelleyen uygulamaları pek sevmiyor.)

LUCKY PATCHER NEDİR?

Bu uygulamasını bir tür reklam engelleyici olarak düşünebiliriz. Oyunlarda ya da indirdiğiniz programlarda karşınıza sık sık çıkan ve sizi rahatsız eden reklamları görmemek için harika bir alternatiftir.

Uygulamanın başka bir özelliği ise ücretli olarak satılan Premium uygulamaları ve oyunları ücretsiz olarak kullanabilmenizi sağlamaktır. İndirdiğiniz oyunlarda ücretsiz jetonlar ya da paralar kazanabilirsiniz.

Uygulama ile reklamları kaldırabilir, stok uygulamalarını telefonunuzdan kaldırabilir, uygulama izinlerini değiştirebilir, uygulamaları yedekleyebilir, geri yükleyebilir ve Premium uygulamaların lisans doğrulamasını atlayabilirsiniz.

Ancak uygulamayı kullananların en sık yaşadığı sorunların başında telefonun kendini yeniden başlatması ve sistem dengesizliklerinin oluşmasıdır.

LUCKY PATCHER NASIL İNDİRİLİR?

Uygulamayı indirebilmek ve kullanabilmek için telefonunuza root atmanız gerekir. Root atma bilindiği gibi istediğiniz zaman DNS ayarlarınızı değiştirmeye yarar. Ayrıca sistemin sebep olduğu tüm kısıtlamaların kaldırılmasını sağlar.

Böylece tam yetki ve erişim sağlanır. Eğer telefona root atmazsanız özelliklerin çoğu çalışmaz.

Android cihazınıza root atmak için KingRoot uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama Play Store tarafından indirilemeyen uygulamaları destekler. Bu uygulama sitemize ait olmayıp geliştiricisi sorumludur. Bu sebeple ÖGG Uzmanı çalışmayan uygulamadan sorumlu değildir.

Chelpus tarafından geliştirilen Patcher ile indirdiğiniz oyunların yedeğini alabilirsiniz, simgelere pixel tarzında değişiklikler uygulayabilirsiniz. Uygulamayı şu ana kadar 10 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı.

Kullanıcılar uygulamaya 5 üzerinden 5 puan verdi. Bu da Lucky Patcher’in ne kadar sağlam ve kullanışlı olduğunu gösteren bir kanıttır.

Lucky Patcher APK İndir 2022

Android cihazlarda çalışan bir uygulama olup boyutu 8,5 megabayttır. Gereken Android sürümü 2.3.2 ve üstüdür. iOS için desteklenmemektedir. iOS kullanıcıları şuan için Lucky Patcher 2022 uygulamasını kullanamayacaklardır. 

Uygulama şu anda İngilizce, Rusça, İtalyanca ve Lehçe olmak üzere toplamda 4 dili desteklemektedir.

2022 version Lucky Patcher 8.6.0 İndir/download: Google Drive ile indir