Mount And Blade Warband - Türk Yapımı Ortaçağ Oyunu

Mount And Blade Warband İndir

Mount and Blade Warband Türk yapımı bir Ortaçağ oyunudur. Yapılan son güncellemelerle birlikte oyunun grafikleri geliştirilmiş ve çeşitli özellikler eklenmiştir. Oyunda, Ortaçağ’daki milletler birbirleri ile savaşır ve en iyi strateji geliştiren savaşçı galip çıkar.

Uygulamayı indirdikten sonra bir millet seçip mücadeleye başlayabilirsiniz. Oyundaki görevleri yaptıkça güçleriniz artacak, böylece düşmanlar ile daha kolay savaşabileceksiniz. Adam toplamak, silah almak ve toprak genişletmek yoluyla güçlü bir ordu kurabilirsiniz. 

En sevilen RPG oyunlarından biri olan Blade Warband’da 3 farklı meslek türü vardır. Bunlar kılıç ustası, tıp ve okçuluktur. Oyuncular seçtikleri mesleğe göre ilerleme kaydederek kendilerini güçlendirebilir ve bitmek bilmeyen savaşlara katılabilirler.

Osmanlı Modu

Oyunu geleneksel tarzda oynamak isteyenler Osmanlı mod yamasını indirebilirler. Osmanlı modunda Kergitler yerine Osmanlılarla oynarsınız. Tüm Lord ve Leydi isimleri Türkçe’dir. Karakterlerin gözleri çekik değildir. Ayrıca 2. Bayezid, Şehzade Mehmet ve Cem Sultan gibi tarihi kişilikler vardır. Osmanlı saltanatının eşyaları ve Türk Sancakları ile oyun gerçekçi hale getirilmiştir.

Osmanlı köylüleri, Osmanlı talim köylüleri, Osmanlı Azap’ı, Yeniçeriler, Kapıkulu Piyadeleri, Osmanlı Yiğidi, Tımarlı Sipahiler, Kapıkulu Piyadeleri, Akıncılar, Haramiler ve Osmanlı Altın Kılıcı gibi pek çok özellik bulunmaktadır.

Android Apk

Türk firmalarından biri olan TaleWorlds’ün geliştirdiği Mount and Blade Warband, sadece bilgisayarda ya da dizüstü bilgisayarda değil aynı zamanda Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de oynanabilmektedir. PC versiyonu ücretsiz olan Mount and Blade Warband apk oyununu Android cihazlara indirmek isteyenler, Google Play üzerinden indirme işlemi yapabilirler. Oyunun Android versiyonu ücretli olup Google Play’de 14,99 TL’ye satılmaktadır. Oyunu indirip oynamak isteyenler oyunu İngilizce olarak kullanabilirler. Türkçeleştirmek için Türkçe yama kurmanız gerekmektedir.

Tegra 4 ve Nvidia Shield ile uyumlu olan Mount and Blade Warband oyununu dileyenler gamepad ile de oynayabilirler. Uygulamanın Android sürümü için akıllı telefon ve tabletlerin 4.0.3 ve üzeri sürümü olması gerekir. Mount and Blade Warband apk, Google Play’de 521 megabayt boyutundadır.

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.