Ome Tv Apk indir

Çevrimiçi video sohbet uygulamalarından biri olan Ome TV son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı. Şimdiye kadar 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanan uygulamayı indirerek siz de dünyanın dört bir yanındaki kızlarla ve erkeklerle görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Ome TV Nedir?

Ome TV, ücretsiz olarak indirilebilen bir chat uygulamasıdır. Omegle TV’de rasgele seçeceğiniz yabancılarla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Kısa sürede yeni nesil web kamerası sohbet uygulamaları içinde en çok tercih edilen programlardan biri haline gelen uygulama kolayca kurulur, böylece sohbete hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Ome TV Uygulama özellikleri

  • Rastgele sohbet: Uygulamayı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey “Başlat” düğmesine basmaktır. Çevrimiçi kişilerle tanışmanın en kolay yollarından biri olan uygulamayı kullanabilmek için ihtiyacınız olan tek şey bilgisayarınıza bağlı ya da telefonunuzda olan bir web kamerasıdır. Kameranız varsa rastgele sohbete birkaç saniye içinde bağlanabilirsiniz.
  • Web sohbetine alternatif: Telefonda, tablette, masaüstü bilgisayarda ya da dizüstü bilgisayarda görüntülü sohbet yapmak çok kolay. Ücretsiz video sohbet uygulaması indirin ve çevrimiçi topluluğa siz de katılın. Basit kurulumu, sade ara yüzü ve güçlü özellikleri sayesinde benzeri uygulamalardan bir adım öndedir.
  • Kimlik gizleme: Ome TV ile sohbet yaparken kimliğinizi gizleyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmanız için kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmez. Görüntülü sohbet için yüzünüzü açık bir şekilde göstermeniz yeterlidir. İngilizler, Fransızlar, Ukraynalılar, İspanyollar ve dünyanın dört bir yanından milletten bambaşka insanlarla apk indirerek tanışabilirsiniz.
  • Ücretsiz üyelik: Ome TV, ne kurulum için ne de sohbet için sizden hiçbir ücret istemez. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsizdir.
  • Zengin dil desteği: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca ve Çince dahil olmak üzere toplam 30 dilde kullanılabilen uygulama ile farklı ülkelerden ve bambaşka kültürlerden insanlarla tanışın.
  • İster yazılı ister sözlü: Kameranızda sorun olduğunda sohbetlerinizi yazılı olarak da yapabilirsiniz. Söylemek istediklerinizi metin şeklinde girip karşı taraftan da aynı şekilde karşılık alabilirsiniz. Sohbet ettiğiniz kişi yabancı biriyse anlık metin çeviri özelliği ile kesintisiz iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Kolay iletişim: Ome TV apk uygulamasını çalıştırabilmek için tarayıcınıza ekstra bir eklenti yüklemenize gerek yoktur. Sohbet uygulamasını Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kolayca kullanabilirsiniz.
  • Reklamsız sohbet: Ome TV’de hiçbir şekilde reklam görmezsiniz. Belli aralıklarla ekranınızı kaplayan ve sizi rahatsız eden pop up reklamlar Ome TV’de yoktur.

Teknik Özellikler

Ome TV’nin son güncellemesi 2021 de yapıldı. Boyutu 36 megabayt olan uygulama şimdiye kadar 100 milyondan fazla kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. Ome tv online kullanıcı sayısı en yüksek uygulamalardandır. 

iOS indirmek için gereken sürüm 9.0 ve üstüdür. iOS için uygulama adı "Minichat" olarak adlandırılmıştır. Android ome tv Apk indirmek içinse cihazların 4.1 ve üstü sürüme sahip olması gerekir. 

Pc ile OmeTv uygulamasını çalıştırmak için Bluestacks emulatorü kullanmalısınız. İndirme dosyalarını sayfanın altında bulabilirsiniz.

OME TV Ban Kaldırma

Uygulamayı indirerek karşınıza çıkacak gerçek insanlarla anlık sohbetler yapabilirsiniz. Ancak sohbet sırasında yüzünüzün her zaman görünmesine dikkat edin. Aksi halde ban yiyebilirsiniz. Bu durumda uygulamaya erişim hakkınız bir süreliğine kısıtlanır.

Banlanmanıza neden olabilecek bir başka durum da sohbet yaptığınız insanlara karşı saygılı ve nazik olmamaktır.

Küfür, hakaret ya da aşağılama içeren konuşmaların yanı sıra uygunsuz hareketlerde bulunmak ve karşı tarafı rahatsız edecek görüntüler göndermek banlanmanıza sebep olabilir.

Ban kaldırmak için uygulama sizden belli oranda bir ücret isteyecektir. Ücretin bedeli uygulamadan uzaklaştırılma sebebinize ve ne kadar süreyle ban yediğinize bağlı olarak değişir. İstenen bedeli ödedikten sonra uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ome Uygulama Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

Ome TV Omegle ile bağlantılı mı?

Omegle gibi platformlarla karıştırılabilir. Ancak Ome TV hiçbir şekilde Omegle ya da benzeri uygulamalarla bağlantılı değildir. Ome TV görüntülü sohbeti daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Gerçekten ücretsiz mi?

Bu uygulama ile görüntülü sohbet tamamen ücretsizdir. Uygulama hiçbir reklam almadığı için rahatsız edici pop up reklamlara takılmadan güvenli bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Gizlilik konusunda ne kadar güvenilir?

Ome APP anonim bir sohbettir. Çoğu rastgele sohbet platformundan farklı olarak uygulamada isminiz, Facebook hesabınız, telefon numaranız ya da e-posta adresiniz istenmez. Böylece kişisel bilgileriniz güvende kalır.

Uygulamayı Kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Bu APP'ı kullanmadan önce sohbet kuralları mutlaka okunmalıdır. Standart sohbet kuralları denip geçilmemeli ve kuralları okumak için zaman ayrılmalıdır. Sonuçta hiç tanımadığınız biriyle konuşacaksınız ve bu kişi sizin için bir yabancıdır. Karşı taraf kuralları ihlal ettiğinde mağdur olmamak için mutlaka bunu rapor edin. Böylece sizi rahatsız eden biri hem sizi hem de başkalarını bir daha rahatsız edemez.

Neden cinsiyet belirtmek gerekiyor?

Uygulama, erkeklerin kızlarla kızların da erkeklerle tanışmak istediği görüntülü sohbet platformudur. Kendi cinsiyetinizi belirterek, tanışmak istediğiniz kişiye daha rahat ulaşırsınız. Seçiminiz diğer kullanıcılar tarafından görülmez, ancak sizin aramalarınızda karşınıza çıkacak kişiler, seçtiğiniz cinsiyete göre belirlenir.

Omegle'da olduğu gibi ünlü bir YouTuber ile tanışıp konuşabilme olasılığı var mı?

Ome'nin popülaritesi her geçen gün biraz daha artıyor. Bu yüzden birçok YouTuber Ome TV kullanmaya başladı bile. Uygulamada ne kadar zaman harcarsanız, yerel bir yıldızla veya ünlü bir YouTuber ile tanışma olasılığınız artar. 

Çevrimiçi olmak ve yeni insanlar bulmak için en iyi zaman hangisidir?

Aslında günün her saati çevrimiçi kullanıcılar bulabilirsiniz. Ancak insanların çalışmadığı saatler olan gece vakitlerinde ve tatil günlerinde daha çok kullanıcı aktiftir. Özellikle Cuma geceleri ve hafta sonları uygulama kullanıcılarının daha rahat tanışabileceği zamanlardır.

Görüntülü sohbet sırasında birisinin rahatsız edici davranışlarıyla karşılaşırsam ne yapmalıyım?

Sohbet kurallarına uymayan ve sizi rahatsız eden biri ile karşılaşırsanız lütfen rapor butonunu kullanın. Ome moderatörleri tüm şikayetleri takip eder ve uygunsuz davranışlarda bulunan kişileri sistemden uzaklaştırır.

Dilini konuşamıyorsam başka bir ülkeden bir yabancıyla nasıl iletişim kurabilirim?

Görüntülü sohbet ayarlarında kısa mesaj çevirisini etkinleştirdiğinizde, dilini konuşamadığınız ülkelerin insanlarıyla sohbet edebilirsiniz. Sohbet penceresine yazdığınız her kelime karşınızdaki kişinin diline çevrilir. Bu nedenle kullanıcıları için dil engeli hiçbir şekilde yoktur.

Bağlantım koparsa aynı kişiyle tekrar sohbet edebilir miyim?

Uygulama anonim bir sohbet platformu olduğu için geçmiş sohbetler kaydedilmez. Bağlantınız kesildiğinde konuşmalarınız ve kısa mesajlarınız saklanmadığı için tekrar aynı kişiyle sohbet edebilmenin tek yolu, karşınızdaki kişinin de sizi bulması için uğraşmasını ummaktır.

Sohbet ettiğim kişiler tarafından beğenilmek için ne yapmalıyım?

Yüzünüzü gizlemeyin. Sohbet sırasında kibar ve saygılı davranın. Gülümsemeyi unutmayın. Kimse asık suratlı biriyle vakit geçirmek istemez.

Ome TV Android - Pc ve iOS Nasıl İndirilir?

Ome Tv iOS (iPhone)

Ome Tv Apk (Android, Pc)

Bilgisayar ile canlı ome tv chat