Özel Güvenlik Randevu Sayfası

Özel Güvenlik Randevu

Bildiğiniz gibi özel güvenlik görevlisi kimlik kartı almak isteyenler sınavı kazandıktan sonra hazırladıkları evrakları Emniyet Genel Müdürlüü (EGM) Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim etmeleri gerekmektedir. İşte bu evrak teslimi işlemi yoğunluk sebebi ile illerimizin büyük çoğunluğunda RANDEVU sistemi ile yapılmaktadır. Bu rehberimiz de sizlere il il özel güvenlik randevu nasıl alınmaktadır anlatmaya çalışacağız.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana vb bazı büyük şehirlerimiz de Özel Güvenlik kimlik kartı başvurusu için randevu ile sıra almak zorunludur.

 • Evrak teslim işlemi bazı illerimizde birkaç dakika bazı illerimizde ise 1-2 ay sürebilmektedir. (Bu tamamen illerdeki yoğunluk ile alakalıdır).
 • ÖGG kimlik kartı ve sertifika işlemleri ikamet edilen ilin Emniyet Müdürlüğüne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığından yapılmaktadır. İkamet edilen il dışında başvuru alınmamaktadır.

Özel güvenlik Randevu İstanbul

Özel Güvenlik Randevu İstanbul

İstanbul'da özel güvenlik kimlik kartı sıra alma işlemleri İem Randevu ( İstanbul Emniyet Müdürlüğü Online Randevu Sistemi) sitesinden yapılmaktadır ve zorunludur.

 • İstanbul ilinde evrak teslim sırası almak için İem Randevu sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu sayfa ile Silahlı ve silahsız özel güvenlik kimlik kartı için başvurabilirsiniz. Ayrıca Özel Güvenlik kimlik yenileme ve silahsız kimliği silahlıya çevirme işlemleri için de randevu bu sayfadan alınmalıdır.

 Özel Güvenlik Randevu Belgeler

Bayrampaşa Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü İletişim

 • Adres:Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Özel İdare İş Merkezi Kat:2 Bayrampaşa
 • Bayrampaşa ÖG Şube Müdürlüğü
 • Telefon Numarası :Santral : 0 212 567 46 50 - 0 212 567 46 51 - 0 212 567 46 10 - 0 212 567 46 55
 • Fax : 0 212 567 46 30

Ankara Özel güvenlik Randevu 

 • Ankara da ikamet eden Özel Güvenlik adaylarının kimlik işlemleri için Ankara Özel güvenlik Şube Müdürlüğüne online başvurmaları zorunludur. Ankara'da randevusuz ÖGG işlemleri yapılmamaktadır. Randevu alacağınız ilgili resmi sayfa linki: Ankara özel güvenlik randevu.
 •  Telefon : +90 (312) 207 13 13 - 286 94 01
 •  Faks: +90 (312) 224 14 04
 •  Adres : Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)  / Yenimahalle / ANKARA

Kocaeli Özel güvenlik Randevu

 • Kocaeli Özel Güvenlik randevu e-Randevu alma sayfası
 • Adres: İbni Sina Mahallesi İstiklal Caddesi No : 304 Kaşkaldere Derince/ Kocaeli/ Türkiye
 • Telefon: 0 262 315 72 81

İzmir Özel güvenlik Randevu Alma

Bursa Özel Güvenlik Randevu Al

 • Bursa Özel Güvenlik Randevu ÖG Randevusu Al
 • Adres: Beşevler Hizmet Binası Nilüfer /BURSA
 • Telefon: Santral : 02244518040  FAX: 02244518040
 • Telefon: İdari Büro Amirliği : 02244518040 - 02242705732

Diğer İllerimizde Randevu alma Nasıl Yapılmaktadır?

 Bulunduğunuz ilde Online randevu sistemini nolup olmadığını anlamak için bu linkteki il adı yerine bulunduğunuz ilin adını yazarak arama yapmanız yeterlidir. https://onlineislemler.egm.gov.tr/İL ADI YAZILACAK/Sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx.

Örneğin Adana için ÖG randevu sayfası: https://onlineislemler.egm.gov.tr/Adana /Sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx şeklindedir.

Samsun Randevu al, Erzurum Randevu alma...

Özel Güvenlik Randevu alma saatleri 2020

Saatleri her il için belirli zaman aralıklarıyla sürekli emniyet müdürlükleri tarafından değiştirilmektedir. 2020 için saban 08:30-09:30 ve akşam 16:30-17:30 saatlerinde sayfa genelde açık olmaktadır.

Özel Güvenlik Randevu Alma Zorunlu mu?

Evet. Bir çok ilimizde zorunludur. Yeni kimlik kartı, kimlik yenileme, kimlik değiştirme, yıpranma, zayi, temel, silahlı, yada silahsız kimlik kartları işlemleri için belirtilen illerde işlem için sıra almak zorunludur.

Özel Güvenlik Randevu Alamıyorum?

Özel güvenlik randevu alamıyorum.., hep dolu gösteriyor veya e sayfa ne zaman açılır gibi sorular sıklıkla bizlere ulaşmaktadır. Arkadaşlar bu konuda  birimlerin memur sayıları yetersiz olduğundan büyük şehirlerde aşırı derecede yoğunluk yaşanmaktadır. Öyle ki bazen 2-3 ay sonrasına işlem sırası verilmektedir. Bu konuda şuan için yapılabilecek bir şey yoktur. Erken sıra almaya çalışın, sıra almadan şube müdürlüğüne yada il emniyet müdürlüklerine giderseniz hiç bir işleminiz yapılmayacaktır.

Yorumlar

Eskişehirde e randevu sistemi açık mı
Cevap
Beyler 17 00 gibi randevu alabilirsiniz
Cevap
İzmir'den randevu almaya çalışıyorum 2 gündür randevu veriyor ss ini alıyorum ama görüntüle dediğimde görüntülenmiyor sonrasında aynı saatler yine boş ama sistem hata veriyor tekrar deneyin diyor bu nasıl bir saçmalıktır sadece bugün 1 saat uğraştım ve doldu bana vermezken diğer kişiler nasıl alabiliyor bu nasıl bir sistemdir
Cevap
bitmiyor çilemiz )
Cevap
İstanbul da ög kimliği almak için randevular dolu bizde randevu alalım bırakında
Cevap
aynen doğru söylüyorsunuz
Cevap
Istanbul iemden bir turlu randevu alamiyorum.yardimci olacak kimse yok bu konuda galiba.ne kadar sacma bir sistem buya.
Cevap
Arkadaşlar bu da benden size kıyak olsun net bilgidir sistem her gün saat 17:00 'da aktif oluyor haberiniz olsun ona göre bilgiasayar başında veya telefondan takip edin sayfayı sürekli yenileyin 5 den sonra
Cevap
teşekkür ederiz
Cevap
10 mayıs 2019 yenileme sinav sonuçlarından sonra sertifikalar en geç ne zaman elimde olur acaba ogrene bilir miyiz bugün tarih 21 mayis
Cevap
Sayin Yonetici ben dosyami teslim edeli 36 gun oldu bugun bi tahkikat sorgulamaya bakayim dedim ancak bulamadim soruşturmanın ne durunda olduğuna bakabilecegim bi link varsa koyarmisiniz yoruma ordan gireyim.Ankara dan yaziyorum bu arada tesekkurler
Cevap

Yorum ekle

© 2020 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.