Özel Güvenlik Randevu Sayfası - İl İl Randevu alma Rehberi

Özel Güvenlik Randevu

Bildiğiniz gibi güvenlik görevlisi kimlik kartı almak isteyenler sınavı kazandıktan sonra hazırladıkları evrakları EGM Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim etmektedirler.

İşte bu evrak teslimi işlemi yoğunluk sebebi ile illerimizin büyük çoğunluğunda RANDEVU sistemi ile yapılmaktadır. Bu rehberimiz de sizlere il il özel güvenlik randevusu nasıl alınmaktadır anlatmaya çalışacağız.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana vb bazı büyük şehirlerimiz de ÖG kimlik kartı başvurusu için sıra almak zorunludur.

  • Evrak teslim işlemi bazı illerimizde birkaç dakika bazı illerimizde ise 1-2 ay sürebilmektedir. (Bu tamamen illerdeki yoğunluk ile alakalıdır).
  • ÖGG kimlik kartı ve sertifika işlemleri ikamet edilen ilin Emniyet Müdürlüğüne bağlı Ö.G. Daire Başkanlığından yapılmaktadır. İkamet edilen il dışında başvuru alınmamaktadır.

İstanbul içinde Özel güvenlik Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Özel Güvenlik Randevu Alma

İstanbul'da güvenlik kimlik kartı sıra alma işlemleri İem Randevu ( İstanbul Emniyet Müdürlüğü Online Randevu Sistemi) sitesinden yapılmaktadır ve zorunludur.

İstanbul için evrak teslim sırası almak için İem sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bayrampaşa Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü İletişim

Adres:Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Özel İdare İş Merkezi Kat:2 Bayrampaşa

Bayrampaşa ÖG Şube Müdürlüğü

Telefon Numarası :Santral : 0 212 567 46 50 - 0 212 567 46 51 - 0 212 567 46 10 - 0 212 567 46 55

Fax : 0 212 567 46 30

Ankara Özel güvenlik Randevu 

Ankara da ikamet eden ÖGG adaylarının kimlik işlemleri için ÖG Şube Müdürlüğüne online başvurmaları zorunludur. Ankara'da randevusuz ÖG işlemleri yapılmamaktadır. ilgili resmi sayfa linki: Ankara online işlemler.

 Telefon : +90 (312) 207 13 13 - 286 94 01

 Faks: +90 (312) 224 14 04

 Adres : Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)  / Yenimahalle / ANKARA

Kocaeli Özel güvenlik Randevu

Kocaeli e-Randevu alma sayfası

Adres: İbni Sina Mahallesi İstiklal Caddesi No : 304 Kaşkaldere Derince/ Kocaeli/ Türkiye

Telefon: 0 262 315 72 81

İzmir Özel güvenlik Randevu Alma

Egm İzmir

Adres: Vilayet Blokları F-Blok KONAK / İZMİR

Telefon: 0232 489 05 00 - 0505 318 35 00  fax: 0232 446 75 15

Bursa Özel Güvenlik Randevu Al

Bursa ÖG Randevusu Al

Adres: Beşevler Hizmet Binası Nilüfer /BURSA

Telefon: Santral : 02244518040  FAX: 02244518040

Telefon: İdari Büro Amirliği : 02244518040 - 02242705732

Diğer İllerimizde Randevu alma Nasıl Yapılmaktadır?

 Bulunduğunuz ilde Online randevu sistemini nolup olmadığını anlamak için bu linkteki il adı yerine bulunduğunuz ilin adını yazarak arama yapmanız yeterlidir. https://onlineislemler.egm.gov.tr/İL ADI YAZILACAK/Sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx.

Örneğin Adana için ÖG randevu sayfası: https://onlineislemler.egm.gov.tr/Adana /Sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx şeklindedir.

Samsun, Erzurum...

Özel Güvenlik Randevu alma saatleri 2019

Saatleri her il için belirli zaman aralıklarıyla sürekli emniyet müdürlükleri tarafından değiştirilmektedir. 2019 için saban 08:30-09:30 ve akşam 16:30-17:30 saatlerinde sayfa genelde açık olmaktadır.

ÖG Randevu Alma Zorunlu mu?

Evet. Bir çok ilimizde zorunludur.

Yeni kimlik kartı, kimlik yenileme, kimlik değiştirme, yıpranma, zayi, temel, silahlı, yada silahsız kimlik kartları işlemleri için belirtilen illerde işlem için sıra almak zorunludur.

Adana, Afyon, Ağrı, Adıyaman, Amasya, Antalya, Artvin, Erzurum, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Aksaray, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Kırklareli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Tunceli,Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Şanlıurfa, Van, Uşak,Yozgat, Zonguldak, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Düzce, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Kilis, Osmaniye, Karabük

Özel Güvenlik Randevu Alamıyorum?

Alamıyorum.., hep dolu gösteriyor veya e sayfa ne zaman açılır gibi sorular sıklıkla bizlere ulaşmaktadır. Arkadaşlar bu konuda  birimlerin memur sayıları yetersiz olduğundan büyük şehirlerde aşırı derecede yoğunluk yaşanmaktadır. Öyle ki bazen 2-3 ay sonrasına işlem sırası verilmektedir. Bu konuda şuan için yapılabilecek bir şey yoktur. Erken sıra almaya çalışın, sıra almadan şube müdürlüğüne yada il emniyet müdürlüklerine giderseniz hiç bir işleminiz yapılmayacaktır.

Yorumlar

İzmir'den randevu almaya çalışıyorum 2 gündür randevu veriyor ss ini alıyorum ama görüntüle dediğimde görüntülenmiyor sonrasında aynı saatler yine boş ama sistem hata veriyor tekrar deneyin diyor bu nasıl bir saçmalıktır sadece bugün 1 saat uğraştım ve doldu bana vermezken diğer kişiler nasıl alabiliyor bu nasıl bir sistemdir
Cevap
bitmiyor çilemiz )
Cevap
İstanbul da ög kimliği almak için randevular dolu bizde randevu alalım bırakında
Cevap
aynen doğru söylüyorsunuz
Cevap
Istanbul iemden bir turlu randevu alamiyorum.yardimci olacak kimse yok bu konuda galiba.ne kadar sacma bir sistem buya.
Cevap
Arkadaşlar bu da benden size kıyak olsun net bilgidir sistem her gün saat 17:00 'da aktif oluyor haberiniz olsun ona göre bilgiasayar başında veya telefondan takip edin sayfayı sürekli yenileyin 5 den sonra
Cevap
teşekkür ederiz
Cevap
10 mayıs 2019 yenileme sinav sonuçlarından sonra sertifikalar en geç ne zaman elimde olur acaba ogrene bilir miyiz bugün tarih 21 mayis
Cevap
Sayin Yonetici ben dosyami teslim edeli 36 gun oldu bugun bi tahkikat sorgulamaya bakayim dedim ancak bulamadim soruşturmanın ne durunda olduğuna bakabilecegim bi link varsa koyarmisiniz yoruma ordan gireyim.Ankara dan yaziyorum bu arada tesekkurler
Cevap
gazintep için radevu nasıl alabiliirm
Cevap
Randevu aldın diyor ama göremiyorum bu nası bişe ne iptaline giriyo ne buluyo? Varmı başına gelen
Cevap
Randevu almaya çalışıyorum ama güvenlik kodu hatalı deyip duruyor ne yapmalıyım telefonla randevu alabilirmiyim
Cevap
Ankara da ikamet ediyorum ve 28 ine kadar full dolu galiba gece yarisi aciliyor ben de randevuyu almadan sadece paralari yatirmadim butun evraklarim tamam randevuyu alinca onlarida halledip koyucam dosyama bi alabilseydim randevu ne kadar sikintili bu randevu sureci ya bende guvenlik sorusturmasi icin doldurdugum formda annem baba ayri baba nerde bilmiyorum adrese tc ye bilinmiyor yazdirdim kardesim de askerde sinir operasyonunda onunda bir turlu tcsini alamadim formu dolduran arkadas asker yazdi sizce bi sorun yasarmiyim sorusturmada
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.