Özel Güvenlik Sınav Giriş Yerleri

Özel güvenlik sınav giriş yerleri temel eğitim sınavına yada yenileme sınavına girecek özel güvenlik adaylarının sınav yerlerini göstermektedir.

Sınav giriş belgesini Emniyet Genel müdürlüğü ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü beraber hazırlar ve kursunuza gönderir. Kurs bunu size sınavdan 3-4 gün önce mesaj ile bildirir. 

Bir fotoğrafınızla birlikte kursa gidip Özel Güvenlik Sınav Giriş Belgenizi alabilirsiniz.

Not: Sınav giriş belgesi ve resmi kimlik kartı (nüfus cüzdanı) yanınızda bulunması zorunludur. Bu 2 belge olmadan sınava alınmazsınız.

Özel Güvenlik Sınav Giriş Yeri Sorgulama

Sınav giriş yerleri Sınavdan bir hafta önce açıklanır online olarak sorgulama yapamazsınız sadece kurstan öğrenilebilir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, İzmit, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır vs şehirlerimiz için ayrıca farklı bir sınav giriş yeri sorgulama sitesi yoktur.

20 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 10:00 da, hem 90. özel güvenlik temel eğitim sınavı hem de 66. dönem yenileme sınavı yapılacaktır. Tüm Türkiye'den ögg özel güvenlik adayları bu sınava girmek zorundadır.

 Sınav Giriş Belgelerinizi Kurslarınızdan Alınız.

Yorumlar

Neden sınav yerlerini netten göremiyoruz
Cevap
Sınav 21 haziranami ertelendi kurstan öyle mesaj geldi bilgisi olan var mı
Cevap
6 hazrinda oln ozel guvwnlik sinavi girisbelgesi cikmismi acabs
Cevap
6 Haziranda sınav olacak mı?Ertelendiyse hangi ayda olacak bize bilgi verebilirmisiniz.
Cevap
6 Haziranda sınav olacak mı?Eğer ertelendiyse hangi ay da olacak bu konuda bize bilgi verebilirmisiniz.
Cevap
Merhaba 90ci donem güvenlik nihayet yapıldı ama 89cu dönemle 90ci dönemle ilgili sorular farklı aynı değiller neyse bu sınavı geçersem bu iş asıl benim için biter
Cevap
Sınav harcını İstanbul'dan kursa ödedim 6 Haziran daki yazılı ve uygulamalı atış sınavına Hakkari Yüksekova veya Şemdinli ilçelerinde girebir miyim nerden öğrenebilirim
Cevap
Egitim aldigin ilde sinava girmek zorundasin diye biliyorum
Cevap
8 aralıkta olacak sınavın, atış sınavı ne zaman olur? Ve o sınavın tarihini bizimle nezamn paylaşırlar acaba. Cevap verirseniz sevinirim
Cevap

Yorum ekle