Özel Güvenlik Sınav Yerleri

Özel Güvenlik Sınav Giriş Yerleri

Özel güvenlik sınav yerleri temel eğitim sınavına yada yenileme sınavına girecek özel güvenlik adaylarının sınav yerlerini göstermektedir. Sınav giriş belgesini Emniyet Genel müdürlüğü ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü beraber hazırlar ve kursunuza gönderir. Kurs bunu size sınavdan 3-4 gün önce mesaj ile bildirir. 

Dikkat: Online sınav giriş yeri sorgulama ekranı kısa bir süre için kapanmıştır. EGM ilgili link: https://www.egm.gov.tr/ozelguvenliksınavyerleri

Bir fotoğrafınızla kursa gidip Özel Güvenlik Sınav Giriş Belgesini alabilirsiniz.

Not: Sınav giriş belgesi ve resmi kimlik kartı (nüfus cüzdanı) yanınızda bulunması zorunludur. bu 2 belge olmadan sınava alınmazsınız.

Özel Güvenlik Sınav Giriş Yeri Sorgulama

Sınav giriş yerleri Sınavdan bir hafta önce açıklanır ve özel güvenlik pol sitesine girerek sizde 8 Aralık 2019 Özel güvenlik Sınavına nerede gireceğinizi hızlıca öğrenebilirsiniz. (Bazen sınavdan 2-3 gün önce de açıklanabiliyor.)

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, İzmit, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır vs şehirlerimiz için ayrıca farklı bir sınav giriş yeri sorgulama sitesi yoktur. Sınav giriş yerlerinizi bu siteden yada kurslarınızdan öğrenebilirsiniz.

16 Ağustos 2020 Pazar günü saat 10:00 da, hem 88. özel güvenlik temel eğitim sınavı hemde 65. dönem yenileme sınavı yapılacaktır. Tüm Türkiye'den ögg özel güvenlik adayları bu sayfadan sınav giriş yerlerini sorgulayabilirler.

 Sınav Giriş Belgelerinizi Kurslarınızdan Alınız...

88. Dönem Özel Güvenlik sınav yerleri ve 65. ÖGG Yenileme sınavı...

ilgili makale: ÖGGUzmanı.com/Özel-Güvenlik-Sınav-Tarihleri

Yorumlar

Neden sınav yerlerini netten göremiyoruz
Cevap
Sınav 21 haziranami ertelendi kurstan öyle mesaj geldi bilgisi olan var mı
Cevap
6 hazrinda oln ozel guvwnlik sinavi girisbelgesi cikmismi acabs
Cevap
6 Haziranda sınav olacak mı?Ertelendiyse hangi ayda olacak bize bilgi verebilirmisiniz.
Cevap
6 Haziranda sınav olacak mı?Eğer ertelendiyse hangi ay da olacak bu konuda bize bilgi verebilirmisiniz.
Cevap
Sınav harcını İstanbul'dan kursa ödedim 6 Haziran daki yazılı ve uygulamalı atış sınavına Hakkari Yüksekova veya Şemdinli ilçelerinde girebir miyim nerden öğrenebilirim
Cevap
Egitim aldigin ilde sinava girmek zorundasin diye biliyorum
Cevap
8 aralıkta olacak sınavın, atış sınavı ne zaman olur? Ve o sınavın tarihini bizimle nezamn paylaşırlar acaba. Cevap verirseniz sevinirim
Cevap

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile