Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

16 Ağustos 2020 Pazar günü yapılan 88. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ve 65. Ögg Yenileme sınavı Sonuçları hakkında güncel bilgi almanız için doğru yerdesiniz.

SORU 1: ÖGG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1:  16 Ağustos 2020 tarihinde yapılan 88. Özel güvenlik sınav sonuçları 4 Eylül 2020 Cuma Günü EGM tarafından açıklanacaktır. Normalde sınavdan 2 hafta sonra açıklanmaktadır. Fakat EGM'nin resmi duyurusuna göre bu sınavın sonucu 3 hafta sonra açıklanacaktır. Sınav neticesi açıklanır açıklanmaz haberdar olmak için bu sayfayı takip edebilir, facebook sayfamıza yada site bildirimlerine abone olabilirsiniz.

ÖGG Uzmanı - FACEBOOK SAYFAMIZ!!!

SORU 2: Özel Güvenlik Sınav Sonucu Saat Kaçta Açıklanır?

CEVAP 2:  Acaba saat kaçta açıklanır gibi sorular bize çokça gelmektedir. Arkadaşlar bu sınavı Emniyet yapmakta ve sonuçları EGM açıklamaktadır. Saati kesin olarak belli değildir. Zira şimdiye kadarki sınavlar bazen sabah 8-9 gibi bazen öğleden sonra bazen ise akşam saatlerinde açıklanmıştır. Hatta bazı sınavlar 1 gün öncesinden açıklanmıştır. Bu durumda kesin bir saat vermek doğru değildir.

Sizleri de anlıyoruz heyecanla neticenin açıklanmasını bekliyorsunuz. Bu sebepten biz sizler için takip ediyoruz ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz siteyi özellikle bu sayfayı hemen güncelleyip size haber veriyoruz.

SORU 3: ÖGG Sonuçlarını Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

Sınav sonuçları sayfamız ile sınav sonucu ve puan bilgilerine ulaşabilirsiniz. ogguzmani.com/ozel-guvenlik-sinav-sonuclari

CEVAP 3: Son sınav olan 88. Dönem Özel güvenlik Sınavı açıklanır açıklanmaz sitemizden duyurusu yapılır ve hemen sınav sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz ve sınav sonuçlarınızı hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuç sorgulama sayfamızda gerekli talimatlar eklenmiştir.

Çıkmış sorular: ogguzmani.com/ozel-guvenlik-sinav-sorulari

SORU 4: 65. Yenileme Sınavı Neticeleri Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 4: Yenileme sınavı sonuçları sınav yapıldıktan 3 hafta sonra aynı tarihte açıklanacaktır. EGM sınav bildirisine göre 62. ÖG Yenileme sınav sonuçları 4 Eylül 2020 Cuma günü açıklanacaktır.

Yorumlar

İki puanla kaldım 88 temel eğitimden
Cevap
Silahsız yenileme sınavları açıklandı fakat sertifika nekadar sürer almasi zamanım kisitli
Cevap
84 sonurlar aciklandmi
Cevap
Ilk girisim 84.Temel eğitim hesapladım 115 sınav dan 40 atıştan 155 le geciyom tabi fazla si var azini söyledim.
Cevap

Yorum ekle