Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

20 Şubat 2021 Cumartesi günü yapılan 90. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ve 67. Ögg Yenileme sınavı Sonuçlar hakkında güncel bilgi almanız için doğru yerdesiniz.

SORU 1: ÖGG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1:  20 Şubat 2021 tarihinde yapılan 90. Güvenlik sınavı sonuçları 12 Mart 2021 Cuma Günü EGM tarafından açıklanacaktır. Normalde sınavdan 2 hafta sonra açıklanmaktadır.

Fakat EGM'nin resmi duyurusuna göre bu sınavın sonucu 3 hafta sonra açıklanacaktır. Sınav neticesi açıklanır açıklanmaz haberdar olmak için bu sayfayı takip edebilirsin.

SORU 2: Özel Güvenlik Sınav Sonucu Saat Kaçta Açıklanır?

CEVAP 2:  Acaba saat kaçta açıklanır gibi sorular bize çokça gelmektedir. Arkadaşlar bu sınavı Emniyet yapmakta ve sonuçları EGM açıklamaktadır. Saati kesin olarak belli değildir.

Zira şimdiye kadarki sınavlar bazen sabah 8-9 gibi bazen öğleden sonra bazen ise akşam saatlerinde açıklanmıştır. Hatta bazı sınavlar 1 gün öncesinden açıklanmıştır. Bu durumda kesin bir saat vermek doğru değildir.

Sizleri de anlıyoruz heyecanla neticenin açıklanmasını bekliyorsunuz. Bu sebepten biz sizler için takip ediyoruz ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz siteyi özellikle bu sayfayı hemen güncelleyip size haber veriyoruz.

SORU 3: ÖGG Sonuçlarını Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

CEVAP 3: Son sınav olan 90. Dönem Özel güvenlik Sınavı açıklanır açıklanmaz sitemizden duyurusu yapılır ve hemen  sınav sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz ve sınav sonuçlarınızı hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuç sorgulama sayfamızda gerekli talimatlar eklenmiştir.

SORU 4: 67. Yenileme Sınavı Neticeleri Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 4: Yenileme sınavı sonuçları sınav yapıldıktan 3 hafta sonra aynı tarihte açıklanacaktır. EGM sınav bildirisine göre 67. ÖGG Yenileme sınav sonuçları 12 Mart 2020 Cuma günü açıklanacaktır.

YORUMLARDAN FİKİR VE SORU BEYAN EDEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar

Hic yanlış yapmamışım ful cektim silahta barajda
Cevap
Dün girdim sınava bende ama 3 sınavdır kalıyorum 4 sınava girdim iyi geçti çok çalıştım ama önceki kaybettiklerim için çalışmadım hiç aileme bakmak zorunda kaldım
Cevap
İki puanla kaldım 88 temel eğitimden
Cevap
Sorular nasıl di peki
Cevap
Bende 90 nıncı sınava dün girdim sonucları bekliyorum :)
Cevap
Silahsız yenileme sınavları açıklandı fakat sertifika nekadar sürer almasi zamanım kisitli
Cevap
84 sonurlar aciklandmi
Cevap
Ilk girisim 84.Temel eğitim hesapladım 115 sınav dan 40 atıştan 155 le geciyom tabi fazla si var azini söyledim.
Cevap

Yorum ekle