2022 97.Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Açıklandı mı? 24 Nisan 2022 tarihinde Pazar günü yapılan 97. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ve 73. Ögg Yenileme sınavı Sonuçları hakkında güncel bilgi almanız için doğru yerdesiniz.

97 Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2022

SORU 1:

ÖGG 2022 Özel Güvenlik 97. Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Açıklandı mı?

CEVAP 1: 97. Dönem Özel Güvenlik Sınav sonuçları açıklanma tarihi ve saati: 24.04.2022 tarihinde yapılan 97. Dönem Özel Güvenlik sınavı sonuçları 13 Mayıs 2022 Cuma Günü EGM tarafından açıklanmıştır. 97. Dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını için tıklayın. Aynı sayfadan 73. Dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarına da bakabilirsiniz.

* Site bildirimlerine ve Facebook sayfamıza abone olarak sorular ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberdar olabilirsiniz.

Sorular: 97. 2022 Özel Güvenlik sınav soruları ve cevapları (PDF ve Online)

Silah soruları dahil tüm çıkmış Özel Güvenlik sınav soruları 2022

SORU 2: 

97. Özel Güvenlik Sınav Sonucu Saat Kaçta Açıklanır? 2022 Açıklandı mı?

CEVAP 2:  Acaba saat kaçta açıklanır gibi sorular bize çokça gelmektedir. Arkadaşlar bu sınavı Emniyet yapmakta ve sonuçları EGM açıklamaktadır. Saati kesin olarak belli değildir.

Zira şimdiye kadarki sınavlar bazen sabah 8-9 gibi bazen öğleden sonra bazen ise akşam saatlerinde açıklanmıştır. Hatta bazı sınavlar 1 gün öncesinden açıklanmıştır. Bu durumda kesin bir saat vermek doğru değildir.

Sizleri de anlıyoruz heyecanla neticenin açıklanmasını bekliyorsunuz. Bu sebepten biz sizler için takip ediyoruz ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz siteyi özellikle bu sayfayı hemen güncelleyip size haber veriyoruz. Dün akşam EGM tarafından açıklama yapıldı.

SORU 3: 

ÖGG Sonuçlarını Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

CEVAP 3: Son sınav olan 97. Dönem Özel güvenlik Sınavı açıklandığında sitemizde duyurusu yapılır ve hemen sınav sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayede sınav sonuçlarınızı hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuç sorgulama sayfamızda gerekli talimatlar eklenmiştir.

SORU 4:

73. Dönem Özel Güvenlik Yenileme Sınavı Neticeleri Ne Zaman Açıklanacak? 2022

CEVAP 4: ÖGG Yenileme sınavı sonuçları sınav yapıldıktan 3 hafta sonra aynı tarihte açıklanır. EGM sınav bildirisine göre 73. ÖGG Yenileme sınav sonuçları 13 Mayıs 2022 Cuma günü açıklandı. Sınav sonuçlarınızı öğrenmek için yukarıda verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLARDAN FİKİR VE SORU BEYAN EDEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar

Yazık ya ünv sınavımı oldu bana 3 haftada açıklanıyor 18 mart dendi şu saat oldu hala sonuç yok
Cevap
Hazırlık tamamlanınca sınav sonuçlarını sorgulama yapabileceksiniz.
Cevap
Nezaman tamamlanacak
Cevap
Halen acıklanmadı Yarın Da Acıklanmaz Herhalde
Cevap
Hic yanlış yapmamışım ful cektim silahta barajda
Cevap
Dün girdim sınava bende ama 3 sınavdır kalıyorum 4 sınava girdim iyi geçti çok çalıştım ama önceki kaybettiklerim için çalışmadım hiç aileme bakmak zorunda kaldım
Cevap
İki puanla kaldım 88 temel eğitimden
Cevap
Sorular nasıl di peki
Cevap
Bende 90 nıncı sınava dün girdim sonucları bekliyorum :)
Cevap
Silahsız yenileme sınavları açıklandı fakat sertifika nekadar sürer almasi zamanım kisitli
Cevap
84 sonurlar aciklandmi
Cevap
Ilk girisim 84.Temel eğitim hesapladım 115 sınav dan 40 atıştan 155 le geciyom tabi fazla si var azini söyledim.
Cevap

Yorum ekle