83. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2019?

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

25 Ağustos 2019 Pazar günü yapılan 83. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ve 59. Ögg Yenileme sınavı Sonuçları hakkında güncel bilgi almanız için doğru yerdesiniz.

SORU 1: 83. Dönem Sınavının Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1:  25 Ağustos 2019 tarihinde yapılan 83. Özel güvenlik sınav sonuçları 13 Eylül 2019 Cuma Günü EGM tarafından açıklanacaktır. Normalde sınavdan 2 hafta sonra açıklanmaktadır. Fakat EGM'nin resmi duyurusuna göre bu sınavın sonucu 3 hafta sonra açıklanacaktır. Sınav neticesi açıklanır açıklanmaz haberdar olmak için bu sayfayı takip edebilir, facebook sayfamıza yada site bildirimlerine abone olabilirsiniz.

ÖGG Uzmanı - FACEBOOK SAYFAMIZ!!!

SORU 2: 83. ÖGG Sınav Sonucu Saat Kaçta Açıklanır?

CEVAP 2:  Acaba saat kaçta açıklanır gibi sorular bize çokça gelmektedir. Arkadaşlar bu sınavı Emniyet yapmakta ve sonuçları EGM açıklamaktadır. Saati kesin olarak belli değildir. Zira şimdiye kadarki sınavlar bazen sabah 8-9 gibi bazen öğleden sonra bazen ise akşam saatlerinde açıklanmıştır. Hatta bazı sınavlar 1 gün öncesinden açıklanmıştır. Bu durumda kesin bir saat vermek doğru değildir.

Sizleri de anlıyoruz heyecanla neticenin açıklanmasını bekliyorsunuz. Bu sebepten biz sizler için takip ediyoruz ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz siteyi özellikle bu sayfayı hemen güncelleyip size haber veriyoruz.

SORU 3: 25 Ağustos 83. ÖGG Sonuçlarını Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

CEVAP 3: Son sınav olan 83. Dönem ÖG Sınavı açıklanır açıklanmaz sitemizden duyurusu yapılır ve hemen sınav sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz ve sınav sonuçlarınızı hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuç sorgulama sayfamızda gerekli talimatlar eklenmiştir.

SORU 4: 59. Yenileme Sınavı Neticeleri Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 4: Yenileme sınavı sınavdan 3 hafta sonra açıklanacaktır. EGM sınav bildirisine göre 59. ÖG Yenileme sınav sonuçları 13 Eylül 2019 Cuma günü açıklanacaktır.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

83. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları

Yorumlar

Cok heyecanliyim saat 01 gecenin bi yarisi cok heyecanliyim yarin icin bu ikinci girisim gecerim gibi geliyor ama haticeye degil neticeye bak demişler
Cevap
sınav açıklandığı 13/10/2019 tarihinde kurslar hemen sertifikayı veriyormu. yaka kartı için hemen başvuru yapabiliyormuyuz.
Cevap
hayır evrakları alıp emniyete gidiyorsun, orada senin hakkında araştırma yapılıyor, maksimum 1 ayda o sürer, bir sakınca yoksa o zaman alırsın ögg kimlik kartını
Cevap
İkinci girişimde 72 aldım umudum yokdu
Cevap
Çok şükür kazandım dileğim herkes kazansın bu arada bu siteye emeği geçen herkese teşekkür ederim silahlı 34 puan atış 3 temel eğitim 67 burdan çözdüğüm sorular sayesinde kazandım her ne kadar farklı sorular çıksada çok çok teşekkr edeeim
Cevap
2.de oldu 72 gecdim umudum yokdu
Cevap
87 YAZILI 44 SİLAHLI YAZILI 50 SİLAH ATIŞI_ SİLAHLI
Cevap
58 bekliyor dum 68 almışım çok şükür
Cevap
Sınav No Sınav Türü Sınav Ücreti Yazılı Silahlı Yazılı Silah Atış Sonuç
81 Silahlı 70 32 30 Silahlı
Cevap
Bu gün kesin açıklancakmi saat 5 olcak ya messi sati bitiyor
Cevap
Açıklandı mı acaba
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.