82. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama Tıklayınız! (2019)

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

30 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşen 82. dönem Özel Güvenlik sınav puanınızı öğrenmek için aşağıdaki "sınav sonuçları" linkini tıkladıktan sonra EGM sonuc sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sorgulama yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz..

Link: Sınav Sonuçları (Resmi Sonuç Sorgulama Sayfası)

Son Sınav Sorularını Nasıl Öğrenebilirim?

Sınavlar yapıldıkça soruları hemen online sınav sistemimize eklemekteyiz. Çıkmış tüm sınav soruları sayfamıza buradan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kolayca Ögg Sonuç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.

2  -  Güvenlik kodunu giriniz.

3  -  Sınav no 82 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (81) görünmektedir.

Puan Hesaplaması Nasıl Yapılmaktadır?

Sınava giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız olarak puan hesaplaması nasıl yapılır gibi konulardır. Bu konumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

SINAVDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 30 Haziran 2019 82. ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 25 Ağustos 2019 tarihinde yapılacak olan 83. dönem güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. Dilekçeyi kursunuz dan temin etmeniz gerekmektedir.

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.