86. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama 2020

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları 2020

9 Şubat 2020 tarihinde yapılan 86. dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını öğrenmek için hemen aşağıda verdiğimiz Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Resmi sonuç sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sınav sonuç sorgulama yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz.

>> EGM Resmi Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası

GÜNCELLEME: 86. Özel güvenlik sınav sonuçları henüz AÇIKLANMADI. Sınav sonuçlarınız açıklandığında üstte verdiğimiz linkten sonuçları öğrenebileceksiniz. Ayrıca sayfa bildirimlerine abone olanlara ücretsiz bilgilendirme yapılmaktadır.

Özel Güvenlik Sınav Puanı Sorgulama Nasıl Yapılır?

ÖGG Sınav Sonuçları

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. Resmi sitenin onlineislemler.egm.gov.tr/ozelguvenlik/ olduğunu unutmayın başka sitelerde vakit harcamayınız.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 86 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler. Sonuç ekranında silahlı yada silahsız yazısına bakarak hangi kimliği almaya hak kazandığınızı anlayabilirsiniz.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (85) görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında bu sayfadan bilgi verilmektedir.

Not 2: Sınav sonuç sayfası bazı telefonlardan düzgünce görüntülenmeyebilir. Böyle bir durumda tarayıcıdan masaüstü olarak görüntüle seçeneğini kullanabilir yada tablet veya bilgisayar ile sayfayı açabilirsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sınava giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız olarak puan hesaplaması nasıl yapılır gibi konulardır. Bu konumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için Özel Güvenlik Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

Özel Güvenlik Sınavından Başarısız Olanların Yapması Gerekenler?

Bir aday girdiği özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 9 Şubat 2020 86. ÖGG sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 5 Nisan 2020 tarihinde yapılacak olan 87. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. Dilekçeyi kursunuz dan temin etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Çok şükür silahsız kimliğimden haber geldi ptt'den şimdi silahlıyıda kazandım 85 dönem sınavımdan, herkese hayırlı olsun arkadaşlar...
Cevap
85. dönem sınavında 57 aldım itiraz etsem yardımcı olma şansları var mı acaba ?
Cevap
85.sinavdan 67 aldım baraj 60di değil mi silahsız
Cevap
85 sınav sonucu cumartesi 28 açıklancak merak ediyoz açiklansin artik
Cevap
nezamn belli olur 85 sınav sonuçları hocm
Cevap
Nezaman açıklanıcak bu sinav sonuçları net bir bilgi verin
Cevap
Bende bu son hakım bakalım ne gelecek
Cevap
Ben 84 sınavda 82 aldım ve 25 silah kısmındanda 21 soru yaptım ama silah atışı 0 geçemedim. 85 sınava girdim 5, te 5 yaptım bu sefer geçermiyiz hocam.
Cevap
Sınavdan kalıp tekrar 2 sınav için ne kadar ücret ödememiz gerekir
Cevap
100 t leğitim gördügün yere vericeksin onlar size bilgi veriyor
Cevap
85. Sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor acaba her yerde farklı bilgiler varılıyor. Sınava girmeden bu sayfaya çalıştım genelde umarım başarılı olmuşumdur.
Cevap
85. dönem sınav sonuçları 28 Aralık 2019 da açıklanır.
Cevap

Yorum ekle

© 2020 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.