Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

8 Aralık 2019 tarihinde yapılacak 85. dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını öğrenmek için hemen aşağıda verdiğimiz Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Resmi sonuç sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sınav sonuç sorgulama yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz.

>> EGM Resmi Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası

GÜNCELLEME: 85. Özel güvenlik sınav sonuçları henüz AÇIKLANMADI. Sınav sonuçlarınız açıklandığında üstte verdiğimiz linkten sonuçları öğrenebileceksiniz. Ayrıca sayfa bildirimlerine abone olanlara ücretsiz bilgilendirme yapılmaktadır.

Özel Güvenlik Sınav Puanı Sorgulama Nasıl Yapılır?

EGM ÖGG Sınav Sonuçları

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. Resmi sitenin onlineislemler.egm.gov.tr/ozelguvenlik/ olduğunu unutmayın başka sitelerde vakit harcamayınız.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 85 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler. Sonuç ekranında silahlı yada silahsız yazısına bakarak hangi kimliği almaya hak kazandığınızı anlayabilirsiniz.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (84) görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında bu sayfadan bilgi verilmektedir.

Not 2: Sınav sonuç sayfası bazı telefonlardan düzgünce görüntülenmeyebilir. Böyle bir durumda tarayıcıdan masaüstü olarak görüntüle seçeneğini kullanabilir yada tablet veya bilgisayar ile sayfayı açabilirsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sınava giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız olarak puan hesaplaması nasıl yapılır gibi konulardır. Bu konumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için Özel Güvenlik Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

Özel Güvenlik Sınavından Başarısız Olanların Yapması Gerekenler?

Bir aday girdiği özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 8 Aralık 2019 85. ÖGG sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan 86. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. Dilekçeyi kursunuz dan temin etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

85. Sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor acaba her yerde farklı bilgiler varılıyor. Sınava girmeden bu sayfaya çalıştım genelde umarım başarılı olmuşumdur.
Cevap
85 cı sınav sonuçları açıklansın artık cok merak ediyom kazandıkmı kazanmadıkmı
Cevap
85 dönem soru ve cevapları nezaman açıklanır.
Cevap
iyigünler ilk sınavdan 59 ikinci sınavdan 51 almışım iyişallah 3.sınavda kazanırım.hakkım 4 dü galiba
Cevap
85 ci sorularin cevaplari aciklandimi
Cevap
84. Donem sinavi için hangi dönemlere göz atmaliyiz
Cevap
Cok haksizlik var herkez keyfine kalkip gitmiyor sinava ben 1 puanla kaybettim hep para icin yapiliyor bunlar
Cevap
Maalesef 1 puan ile kaybeden adaylar her sınavda olmaktadır. Geçmiş olsun. Diğer sınavda başarırsınız umarım.
Cevap
85. Özel güvenlik sınav sonuçları 2020 de mi açıklanacak
Cevap
85. Dönem özel güvenlik sınav sonuçları 28 aralık 2019 tarihinde açıklanacaktır.
Cevap
Ikinci sınavın aynı puanını almışım böyle tesadüf olabilirmi
Cevap
oluyor öyle tesadüfler ara sıra) geçersiniz umarım.
Cevap
84 temel eğitim açıklandı geçtim çok sukur
Cevap
Tebrik ederiz Gökhan Bey. Hayırlı olsun.
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.