Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama 2020

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları 2020

16 Ağustos 2020 ✅ tarihinde yapılan 88. dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını öğrenmek için hemen aşağıda verdiğimiz Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Resmi sonuç sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sınav sonuç sorgulama yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz.

>> EGM Resmi Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası

GÜNCELLEME: 88. Özel güvenlik sınav sonuçları henüz AÇIKLANMADI. Sınav sonuçlarınız açıklandığında üstte verdiğimiz linkten sonuçları öğrenebileceksiniz. Ayrıca sayfa bildirimlerine abone olanlara ücretsiz bilgilendirme yapılmaktadır.

Özel Güvenlik Sınav Puanı Sorgulama Nasıl Yapılır?

ÖGG Sınav Sonuçları

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. Resmi sitenin onlineislemler.egm.gov.tr/ozelguvenlik/ olduğunu unutmayın başka sitelerde vakit harcamayınız.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 88 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler. Sonuç ekranında silahlı yada silahsız yazısına bakarak hangi kimliği almaya hak kazandığınızı anlayabilirsiniz.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (87) görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında bu sayfadan bilgi verilmektedir.

Not 2: Sınav sonuç sayfası bazı telefonlardan düzgünce görüntülenmeyebilir. Böyle bir durumda tarayıcıdan masaüstü olarak görüntüle seçeneğini kullanabilir yada tablet veya bilgisayar ile sayfayı açabilirsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sınava giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız olarak puan hesaplaması nasıl yapılır gibi konulardır. Bu konumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için Özel Güvenlik Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

Özel Güvenlik Sınavından Başarısız Olanların Yapması Gerekenler?

Bir aday girdiği özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 16 Ağustos 2020 88. ÖGG sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 11 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan 89. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. Dilekçeyi kursunuz dan temin etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

BENDE UYARI VERİYOR SONUCUMU GÖREMİYORUM.BİLGİLERİMİ DOĞRU İŞARETLEDİĞİME EMİNİM NEDEN BÖYLE DİYOR
Cevap
Merhaba eski sınav sonuçları açıklandı. 88. dönem için 4 eylül 2020 tarihini bekleyiniz
Cevap
Sontarih bu 4 eylülmü daha erken olma ihtimali varmı acaba
Cevap
87 dönem sınav sonuçları açıklandı mı haberi olan var mı
Cevap
Ben 7 defa girdim beni hrp gecirmediler sinavdan para tuzagi diyen dogru soluyor bakalim 87 inci sinavdan geciriceklermi bu sefer insallah geciririler adamlar para almak icin neler yapiyor ya
Cevap
87. Sinav sonuçları nezaman açıklanır acaba
Cevap
87. Sınav a girdim, Tahminen en az 91 almışımdır. Tek yaptığım burda verilen önceki soruları çözmek. Soruların %60 ını zaten sırf mantığını kullanarak bile çözersin. Talihsik şu ki; Tupper şişede su götürmüştüm, Çanta kontrol sırasın da kapağı açılmış, Sınav masasın da suyu çıkartırken kapak açık olduğu için su yere döküldü. Pencereden gelen rüzgarla ise cevap kodlama kağıdı, o suyun tam üstüne düştü. Kağıt tamamen ıslandı, su çekti, Kuruttum. Başka kodlama kağıdı da vermediler, Umarım makine cevapları okurken bi sorun çıkartmaz.
Cevap
87 sınav sonuçları ve soruları ne zaman açıklanacak
Cevap
Selam, Bugün (21 Haziran 2020) tarihinde yapılan sınavın sonucu ne zaman açıklanır?
Cevap
86. dönem silahlıya giren fakat silahsız hakkı kazanan 87. dönem sınavında silahlı almak için yalnızca atışa mı gidiyor? yoksa silahlı sınava tekrar mı giriyor?
Cevap
arkadaşlar öğrenciyim basvuru yapabiliyormuyum ? ve yapabiliyorsam sınav başvurusu ne zmn
Cevap
82 guvenlik sınavına girdum gecemedim 83 girnedim para istiyolardi parasi varmı yokmu digen yok zaten para tuzağı bunlar 84 sinavdanda kalmışım 82 sinavdn aldığım puan 45 84 sınavdan aldığım puan 46 bunlar bilerek yapıyor
Cevap

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile