Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

20 Ekim 2019 tarihinde yapılacak 84. dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını öğrenmek için hemen aşağıda verdiğimiz Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Resmi sonuç sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sınav sonuç sorgulama yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz.

>> EGM Resmi Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası

GÜNCELLEME: 84. Özel güvenlik sınav sonuçları AÇIKLANDI.

Kolayca Özel Güvenlik Sınav Sonuç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel Güvenlik Sınav Sonuç Sorgulama

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 84 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler. Sonuç ekranında silahlı yada silahsız yazısına bakarak hangi kimliği almaya hak kazandığınızı anlayabilirsiniz.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (83) görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında bu sayfadan bilgi verilmektedir.

Not 2: Sınav sonuç sayfası bazı telefonlardan düzgünce görüntülenmeyebilir. Böyle bir durumda tarayıcıdan masaüstü olarak görüntüle seçeneğini kullanabilir yada tablet veya bilgisayar ile sayfayı açabilirsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sınava giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız olarak puan hesaplaması nasıl yapılır gibi konulardır. Bu konumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için Özel Güvenlik Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

Özel Güvenlik Sınavından Başarısız Olanların Yapması Gerekenler?

Bir aday girdiği özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 20 Ekim 2019 84. ÖGG sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 8 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan 85. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. Dilekçeyi kursunuz dan temin etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Cok haksizlik var herkez keyfine kalkip gitmiyor sinava ben 1 puanla kaybettim hep para icin yapiliyor bunlar
Cevap
85. Özel güvenlik sınav sonuçları 2020 de mi açıklanacak
Cevap
Ikinci sınavın aynı puanını almışım böyle tesadüf olabilirmi
Cevap
84 temel eğitim açıklandı geçtim çok sukur
Cevap
Kazandığımızı nasıl anlycaz sayfaya girdim ben silahsiz yazıyor sadece
Cevap
Emniyet sayfasında kazandığımızı nasıl anlıycaz acaba
Cevap
Sonuçlar açıklandı yukarıdaki adımları izldyiniz
Cevap
84 dorduncu sinav sonuclari aciklandimi gorunmuyor uygulama listesinde 83 var 84 yok benmi giremiyorum acaba girebilen ogrenen varmi
Cevap
20 Ekim 2019 84. Özel güvenlik temel eğitim sınav sonuçları açıklanmıştır.
Cevap
Bu ikinci girişim şuanda sorgulama yapıyorum ilk sınavımin aynı puanı çıkıyor bu kadar tesadüf olabilirmi... ltfen yardımcı olurmusunuz??
Cevap
84 . ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
Cevap
Sinav sonucunu öğrenmek istiyorum
Cevap
Bildim kadarıyla 8 kasım
Cevap
Aciklandi 84 ,temel eğitim sonuçları açıklandı TC ile sorgulama yapabilirsiniz
Cevap
84 özel güvenlik sınavı çok zordu, sınav sonuçlarının açıklanmasını dört gözle bekliyorum. ayrıca gazeteler boş haber yapıyor yok açıklandı yok açıklanacak en doğru bilgiyi verdiğiniz için teşekkür ederim.
Cevap
rica ederim, güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Cevap
anlatılanların cogu cıkmadı cok zordu sasırtmaca bol bol
Cevap
58.yineleme sinav sonucu aciklanmis neden 83.donem sonucu aciklanmadi hala
Cevap
aınav sonuçları açıklandı
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.