EGM 84. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama 2019

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

20 Ekim 2019 tarihinde yapılacak 84. dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını öğrenmek için hemen aşağıda verdiğimiz Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Resmi sonuç sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sınav sonuç sorgulama yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz.

>> EGM Resmi Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası

Kolayca Özel Güvenlik Sınav Sonuç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel Güvenlik Sınav Sonuç Sorgulama

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 84 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler. Sonuç ekranında silahlı yada silahsız yazısına bakarak hangi kimliği almaya hak kazandığınızı anlayabilirsiniz.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (83) görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında bu sayfadan bilgi verilmektedir.

Not 2: Sınav sonuç sayfası bazı telefonlardan düzgünce görüntülenmeyebilir. Böyle bir durumda tarayıcıdan masaüstü olarak görüntüle seçeneğini kullanabilir yada tablet veya bilgisayar ile sayfayı açabilirsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sınava giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız olarak puan hesaplaması nasıl yapılır gibi konulardır. Bu konumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için Özel Güvenlik Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

Tüm çıkmış sorular için: OGGUzmani.com/Sınav-Soruları

Özel Güvenlik Sınavından Başarısız Olanların Yapması Gerekenler?

Bir aday girdiği özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 20 Ekim 2019 84. ÖGG sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 8 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan 85. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. Dilekçeyi kursunuz dan temin etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

58.yineleme sinav sonucu aciklanmis neden 83.donem sonucu aciklanmadi hala
Cevap
aınav sonuçları açıklandı
Cevap
Pes sanki istihbarat sınavı derin devlet işleri açıklanmadı mübarek
Cevap
HADİ ARTIK YA AÇIKLANSIN SINAV SONUÇLARI
Cevap
83 özel güvenlik sınav sonuçları acıklandımı bilgisi olan bilgi verebilir mi?
Cevap
83 özel güvenlik sonuçları açıklandı mı
Cevap
Bugün açıklanacaktı güya bi gelişme yok.
Cevap
Neden açıklanmıyor artık
Cevap
Pardon size gondermek istemistim kusura bakma
Cevap
Hani nerde sonuclar sahtekarlar
Cevap
13 eylul oldu Yeter artık açıklayın sanki kadrolu is vereceksiniz bu nasıl bir sistem anlamadım gitti
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.