84. Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak 2019?

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak

20 Ekim 2019 Tarihinde Pazar günü yapılacak 84. Özel Güvenlik Sınav Soruları açıklandı mı? Ögg sınav soruları ne zaman açıklanacak? Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklansın da doğru ve yanlışlarımızı görelim diyen değerli yeni ÖGG adaylarının sorularına cevaben bu sayfayı hazırladık.

SORU 1: 84. Dönem Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

84. Özel güvenlik sınav soruları 23 Ekim 2019 tarihinde açıklanacaktır.

83. Özel Güvenlik Sınav Soruları Çöz

83. Dönem Silah Soruları ve Cevapları

Not: Sınav soruları açıklanma saati kesin olarak bilinmemektedir. Eski sınavların bazen açıklanma tarihlerinden 1 gün önce açıklandığı görülmüştür. Bazen de tam olarak resmi açıklanma tarihinde akşam saatlerinde (20:00 gibi) açıklanmıştır.

ÖGG Uzmanı - FACEBOOK SAYFAMIZ!!!

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

SORU 2: 20 Ekim ÖG Sınav Soruları ve Cevaplarını Nasıl Öğrenebilirim?

CEVAP 2: özel güvenlik sınav soruları açıklanır açıklanmaz sizin için hazırladığımız sayfamızda sınav sorularını ve cevaplarını hemen çözebileceksiniz. Sınav soruları ve cevapları otomatik sınav sistemimize eklenmektedir. Böylelikle sınavınızı bitirdiğinizde tam olarak kaç doğru ve yanlış yaptığınızı ve kaç PUAN aldığınızı öğrenebileceksiniz.

84. Özel güvenlik sınav soruları açıklandığında anasayfa mızdan paylaşım yapılacaktır.

SORU 3: Bu Sınav Sorularında Hatalı Yada İptal Soru Olur mu?

CEVAP 3: Bu sınavda ki hatalı, yanlış yada iptal olan sorular ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önceki ögg sınavlarında hatalı yada iptal edilen sorular olmuştur. Hatta 71. özel güvenlik sınavı komple iptal edilmiş ve sınav tekrardan yapılmıştır. Hatalı yada yanlış soru olduğunda o soruyu tüm adayların doğru yaptığı kabul edilir.

Eğer sınav sonuçları açıklanmadan hatalı soru olduğu tespit edilirse sınav sonuçları hemen tekrar hesaplanır ve hatalı sorudan dolayı bazı adayların puanları artabilir.

Yada sınav sonuçları açıklanır daha sonra bir aday sınav sorularına itiraz ederse ve bu itiraz sonucunda haklı bulunursa o soru iptal edilir ve özel güvenlik adaylarının puanları tekrardan hesaplanır. bu hesaplama sonucunda tüm adayların puanı değişecektir. Bu genelde iyi yönlü değişme olur şöyle ki; 1-2 puan ile sınavdan kalan arkadaşlar bazen itirazlar sonucu 1-2 ay sonra bile sınav sonuç puanları değişebiliyor ve sınavı kazanmış sayılabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı 1-2 puan ile kalmışsanız sınava itiraz etmenizi öneririz yada en azından sınavdan bir kaç ay sonra sınav puanınızı tekrardan kontrol ediniz.

SORU 4: 20 Ekim 2019 60 Özel Güvenlik Yenileme Sınav Soruları Açıklandı Mı?

CEVAP 4: 84. Dönem ÖG. temel eğitim sınavı ve 60. dönem yenileme sınavı soruları ve cevapları beraber açıklanacaktır. Sorular açıklanır açıklanmaz siteye eklenecektir.

Site bildirimlerine abone olarak sorular açıklandığında otomatik haberdar edilebilirsiniz.

Yorumlar

83 sınav zordu bence
Cevap
83 dönem sınavına girdim lakin şimdi cevaplara bakıyorum.sitenin verdiği cevaplar yanlis...silah sorularinda 3 ve 4 soruların cevapları yanlış...3 sorunun cevabı harbi olmasına rağmen horoz diyor...4 soru ise 5 yıl olmasına rağmen 1 yıl gösteriyor..
Cevap
Açıklama yok daha ya
Cevap
Silahlı mi silahsız mi girdiniz
Cevap
Yok Ama zordu sınav
Cevap
Artik soru ve cevaplar atilsin 83. Donem
Cevap
Sorular baya zor
Cevap
Soruların 30 tanesi çerez gibiydi geçemeyenler bidaha para yatırıp sınava girmesin bu sınavı geçemeyen sıradaki sınavları hiç geçemez hadi eyvallah.
Cevap
Bu nasıl  soru be  sırf  kaybetip  tekrar size para verelim diye soruları iyice zorlaştiriyosunuz
Cevap
69 doğrum var inşallah olur.
Cevap
O kadar zorduki bilerek yapıyolar koymuşlar degildir diye 20 sorunun sonuna insanları beynini allak bullak ediyorlar
Cevap
Zaten bunların derdi insanların kazanmaları değildi,tamamen ticaret zihniyetleri,soruları o kadar karma karışıkki insanın beyni yanıyor, milletten nasıl para kazanabiliriz diye düşünüyorlar.
Cevap
Üstad silahlı silahsız mi sınava girdin
Cevap
Arkadaşlar sonuçlar ne zmn belli olur sorular değil sonuçlar
Cevap
10 mayıs resmı acıklama için verilen tarıh...
Cevap
10 mayıs RESMİ AÇIKLAMA TARİHİ 
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.