85. Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak 2019?

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak

8 Aralık 2019 Tarihinde Pazar günü yapılacak 85. Özel Güvenlik Sınav Soruları açıklandı mı? Ögg sınav soruları ne zaman açıklanacak? Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklansın da doğru ve yanlışlarımızı görelim diyen değerli yeni ÖGG adaylarının sorularına cevaben bu sayfayı hazırladık.

SORU 1: 85. Dönem Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

Not: Sınav soruları açıklanma saati kesin olarak bilinmemektedir. Eski sınavların bazen açıklanma tarihlerinden 1 gün önce açıklandığı görülmüştür. Bazen de tam olarak resmi açıklanma tarihinde akşam saatlerinde (20:00 gibi) açıklanmıştır.

ÖGG Uzmanı - FACEBOOK SAYFAMIZ!!!

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

SORU 2: 8 Aralık ÖGG Sınav Soruları ve Cevaplarını Nasıl Öğrenebilirim?

CEVAP 2: özel güvenlik sınav soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz sizin için hazırladığımız sayfamızda sınav sorularını ve cevaplarını hemen çözebileceksiniz. Sınav soruları ve cevapları otomatik sınav sistemimize eklenmektedir. Böylelikle sınavınızı bitirdiğinizde tam olarak kaç doğru ve yanlış yaptığınızı ve kaç PUAN aldığınızı öğrenebileceksiniz.

SORU 3: Bu Sınav Sorularında Hatalı Yada İptal Soru Olur mu?

CEVAP 3: Bu sınavda ki hatalı, yanlış yada iptal olan sorular ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önceki ögg sınavlarında hatalı yada iptal edilen sorular olmuştur. Hatta 71. özel güvenlik sınavı komple iptal edilmiş ve sınav tekrardan yapılmıştır. Hatalı yada yanlış soru olduğunda o soruyu tüm adayların doğru yaptığı kabul edilir.

Eğer sınav sonuçları açıklanmadan hatalı soru olduğu tespit edilirse sınav sonuçları hemen tekrar hesaplanır ve hatalı sorudan dolayı bazı adayların puanları artabilir.

Yada sınav sonuçları açıklanır daha sonra bir aday sınav sorularına itiraz ederse ve bu itiraz sonucunda haklı bulunursa o soru iptal edilir ve özel güvenlik adaylarının puanları tekrardan hesaplanır. bu hesaplama sonucunda tüm adayların puanı değişecektir. Bu genelde iyi yönlü değişme olur şöyle ki; 1-2 puan ile sınavdan kalan arkadaşlar bazen itirazlar sonucu 1-2 ay sonra bile sınav sonuç puanları değişebiliyor ve sınavı kazanmış sayılabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı 1-2 puan ile kalmışsanız sınava itiraz etmenizi öneririz yada en azından sınavdan bir kaç ay sonra sınav puanınızı tekrardan kontrol ediniz.

SORU 4: 8 Aralık 2019 61 Özel Güvenlik Yenileme Sınav Soruları Açıklandı Mı?

CEVAP 4: 85. Dönem ÖG. temel eğitim sınavı ve 61. dönem yenileme sınavı soruları ve cevapları beraber açıklanacaktır. Sorular açıklanır açıklanmaz siteye eklenecektir.

Site bildirimlerine abone olarak sorular açıklandığında otomatik haberdar edilebilirsiniz.

Yorumlar

Çok.zordu sinav gercekten
Cevap
84 Sınav zor degildi. ben sinava hazirlandim silahli alacagim 125 sorudan 114 doğru bekliyorum arkadaslar
Cevap
Howdy woullɗ you mind stating which blog platform you're using?

I'm lookіng to start my own blog soon but Ι'm havіng a tough time selecting
between BlogEngіne/Worɗpress/B2evοlution and Drupal.
The reason I ask iis becauѕe your design seems different
then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Apologies for getting off-toⲣic but I had to ask!


Take a look at my website door fail
Secure access contrοl electric strike: www.triansh.com/blog/99789/basic-ip-visitors-management-with-access-lists/
Cevap
Sına ne zamsn açıklanaçak arkadaşım
Cevap
84 uncu sinav sorulari iptal edilsin sinav tekrar bastan olsun sinav cok zordu paramizla rezil olduk resmen sanki akademi sinavina girdik sinavi itiraz ediyorum
Cevap
Hakikaten biraz zorladı
Cevap
Sınav zorladı 84
Cevap
Bence kolaydı dersle çalışmayla alakalı tamamen
Cevap
83 sınav zordu bence
Cevap
Açıklama yok daha ya
Cevap
Silahlı mi silahsız mi girdiniz
Cevap
Yok Ama zordu sınav
Cevap
Artik soru ve cevaplar atilsin 83. Donem
Cevap
Sorular baya zor
Cevap
Soruların 30 tanesi çerez gibiydi geçemeyenler bidaha para yatırıp sınava girmesin bu sınavı geçemeyen sıradaki sınavları hiç geçemez hadi eyvallah.
Cevap

Yorum ekle

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.