Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak

9 Şubat 2020 Tarihinde Pazar günü yapılacak 86. Özel Güvenlik Sınav Soruları açıklandı mı? Ögg sınav soruları ne zaman açıklanacak? Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklansın da doğru ve yanlışlarımızı görelim diyen değerli yeni ÖGG adaylarının sorularına cevaben bu sayfayı hazırladık.

SORU 1:Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

86. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları

86. ÖGG Silah Soruları

Not: Sınav soruları açıklanma saati kesin olarak bilinmemektedir. Eski sınavların bazen açıklanma tarihlerinden 1 gün önce açıklandığı görülmüştür. Bazen de tam olarak resmi açıklanma tarihinde akşam saatlerinde (20:00 gibi) açıklanmıştır.

ÖGG Uzmanı - FACEBOOK SAYFAMIZ!!!

SORU 2:  ÖGG Sınav Soruları ve Cevaplarını Nasıl Öğrenebilirim?

CEVAP 2: özel güvenlik sınav soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz sizin için hazırladığımız sayfamızda sınav sorularını ve cevaplarını hemen çözebileceksiniz. Sınav soruları ve cevapları otomatik sınav sistemimize eklenmektedir. Böylelikle sınavınızı bitirdiğinizde tam olarak kaç doğru ve yanlış yaptığınızı ve kaç PUAN aldığınızı öğrenebileceksiniz.

SORU 3: Bu Sınav Sorularında Hatalı Yada İptal Soru Olur mu?

CEVAP 3: Bu sınavda ki hatalı, yanlış yada iptal olan sorular ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önceki ögg sınavlarında hatalı yada iptal edilen sorular olmuştur. Hatta 71. özel güvenlik sınavı komple iptal edilmiş ve sınav tekrardan yapılmıştır. Hatalı yada yanlış soru olduğunda o soruyu tüm adayların doğru yaptığı kabul edilir.

Eğer sınav sonuçları açıklanmadan hatalı soru olduğu tespit edilirse sınav sonuçları hemen tekrar hesaplanır ve hatalı sorudan dolayı bazı adayların puanları artabilir.

Yada sınav sonuçları açıklanır daha sonra bir aday sınav sorularına itiraz ederse ve bu itiraz sonucunda haklı bulunursa o soru iptal edilir ve özel güvenlik adaylarının puanları tekrardan hesaplanır. bu hesaplama sonucunda tüm adayların puanı değişecektir. Bu genelde iyi yönlü değişme olur şöyle ki; 1-2 puan ile sınavdan kalan arkadaşlar bazen itirazlar sonucu 1-2 ay sonra bile sınav sonuç puanları değişebiliyor ve sınavı kazanmış sayılabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı 1-2 puan ile kalmışsanız sınava itiraz etmenizi öneririz yada en azından sınavdan bir kaç ay sonra sınav puanınızı tekrardan kontrol ediniz.

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

SORU 4: Özel Güvenlik Yenileme Sınav Soruları Açıklandı Mı?

CEVAP 4: 86. Dönem Özel güvenlik temel eğitim sınavı ve 62. dönem yenileme sınavı soruları ve cevapları beraber açıklanacaktır. Sorular açıklanır açıklanmaz siteye eklenecektir.

Site bildirimlerine abone olarak sorular açıklandığında otomatik haberdar edilebilirsiniz.

Yorumlar

85inci sınavda çok çelişkili cevaplar vardı diğerlerine gore biraz daha zordu 68 aldım ve geçtim kendi kursumda gordugum derslerden hic biri cikmadi aksine ankara guvenlik web sitesinde okudugum bilgiler sayesinde baya soru yaptım teşekkürler.
Cevap
85 yıl sınav sonuclarımı acıklandımı
Cevap
Sınav sonuclarımı öyremek istiyom
Cevap
Cevaplardan 60 ustu benim
Cevap
I couldn't refrain from commenting. Very well written!

my web page; hell: 0009.in/user/profile/2779
Cevap
Ne zaman açıklanacak sözde 11 açıklanacağı planlanıyodu sonçta 27 sinde duruma bakılırsa 27 sinide geçer yıl bası gecesi açıklayın olmadı yeni yıl mutluluğu olur olrsa tabi(!!!)
Cevap
sınav soruları ve cevapları açıklanmıştır.
Cevap
84.dönem cok zordu
Cevap
Sorular açıklandı arkadaşlar
Cevap
85.özel güvenlik soru ve cevapları ne zaman açıklanacak
Cevap
Hani 11 inde aciklaniyodu aciklanmadi sinav sorulari
Cevap

Yorum ekle

© 2020 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.