Çıkmış özel güvenlik sınav soruları çöz

Çıkmış Özel Güvenlik Sınav Soruları Online Çöz. 2020, 2019, 2018.. 2014'e kadar 86-85-84-83-82 Dönem dahil 36 sınavın soruları sisteme eklenmiştir. ÖGG Temel Eğitim Soruları ve Cevapları, Test ve Deneme Sınavları ile Silah Soruları.

2020 Özel Güvenlik Sınav Soruları

Özel Güvenlik Sınav Soruları

  • ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARI KAÇ SORUDAN OLUŞUR?
  • Özel güvenlik temel eğitim sınavı 100 silah bilgisi sınavları ise 25 adet sorudan oluşmaktadır.
  • ÖZEL GÜVENLİK PUAN HESAPLAMA NASIL YAPILIR?
  • Temel eğitimde her soru 1 puan etmektedir. Silah bilgisi sınavında ise 2 puana denk gelmektedir. Detaylı bilgi için lütfen özel güvenlik puan hesaplama sayfamıza bakınız.
  • ÖZEL GÜVENLİK SINAV SÜRESİ KAÇ SAATTİR?
  • Silahsız Özel Güvenlik adaylarının girdiği temel eğitim sınavı 120 dakika, silahlı sınav için süre ise 150 dakikadır. 2020 yılında EGM tarafından yapılacak olan 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 özel güvenlik sınavlarıda bu sayfamızda yayınlanacaktır. Sayfamızı FAVORİLERinize eklemeyi unutmayınız.
  • 86. Özel Güvenlik Sınav Soruları (Açıklandı)
  • 86. Özel Güvenlik Silah Soruları (Açıklandı)
86 Özel güvenlik son sınav soruları indir
Files:
86. Özel Güvenlik Sınav Soruları PDF HOT
(1 vote)
Created: 2020-01-01
Version: 86.Dönem
License: 
Size: 634.36 KB

Yorumlar

86. Dönem özel güvenlik temel eğitim ve silah bilgisi sınav soruları yayınlanmıştır.
Cevap
Hocam 86.dönem sınav soruları ne zaman yayınlanır
Cevap
Hocam sizdeki sorular 84. Sınav ile başka sitelerdeki 84. Sınav soruları farklı sebebi nedir
Cevap
Yorumunuz ve dikkatiniz için teşekkür ederim. hocam tüm sitelerdeki sorular aynıdır. sizin farklı görmenizde ki sebep ise A ve B kitapçıklarının farklı olmasıdır. Yani tüm sorular aynı ama soruların yerleri değişiktir.
Cevap
Hocam bu başka sitlerde 82 temel eğitim çıkmış soruları farklı sizde farklı hangisi doğru acaba
Cevap
hocam tüm sitelerdeki sorular aynıdır ve EGM den alınmıştır. sizin farklı görmenizde ki sebep ise A ve B kitapçıklarının farklı olmasıdır. Yani tüm sorular aynı ama soruların yerleri değişiktir.
Cevap
hocam ben sınava gırdim 2 puanla gecemedm yıne gırecem sınava ınternettıki soruları cozuyorum 60 70 puanla yapıyorm sınavda yapamıyorum ne yapmam lazım bilgilendirirmsnz
Cevap
Sınavdan önce güzelce uyu, soruları çözecek bilginin olduğuna inan ve sitres yapmadan sınavına gir. Bu saatten sonra daha fazla çalışmak için uykusuz kalma.
Cevap
3. Sınava girecem hataydan yazıyorum nereye çalışmam gerektiğini söylemediler çalışmadan girip 52 56 aldım ne yapmam nerelere daha çok çalışmam gerek
Cevap
Ali bey sınavlar her geçen gün zorlaşmaktadır. Biz tüm adaylara çıkmış son sınavların en az 20 tanesini çözmelerini öneriyoruz. silahlı sınava girecekler içinde aynı şey geçerli. Hala zorlanan arkadaşlara sitemizdeki test ve denemeleri çözmelerini de öneriyoruz. Sizin daha fazla kalma lüksünüz yok o yüzden bir ay önceden soru çözmeye başlamanızı ve her gün en az bir testi çözmenizi öneririm.
Cevap
Sorular burdaki gibi mi çıkıyor nasıl bir çalış ma izlemeniz gerekli cvblarsaniz sevinirim
Cevap
Sınav soruları EGM tarafından seçilir ve her sınav aynı zorlukta olmamaktadır. Bazı sınavlarda çıkmış sorulardan az soru çıkmakta bazı sınavlarda ise sadece çıkmış sorular ile 80 puan üstü alan çok kişi olmaktadır. Biz yeteri kadar konuları çalıştıktan sonra çıkmış sorulardan en az 20 tanesini çözmenizi öneririz.
Cevap
Buradaki sorular çıkıyor mu birebir yoksa benzer mi çıkıyor bilgi verirseniz sevinirim
Cevap
Elif hanıma cevabı verdim Melike hanım. Kolay gelsin.
Cevap
Silahsizda sinav esnasinda silahlinin sorularida karşimiza çikarmi
Cevap
Evet çıkar. Fakat siz kesinlikle silah soruları çözmeyeceksiniz. Siz sadece 100 adet temel eğitim sorularını çözmekle mükellefsiniz.
Cevap
Ben silahlı alıcamda hem temel sorulardan en az 20 sınav çözmem silahlıdanda ayrıca 20 sınav mı çözmem gerek nisan ayında sınavım bilgi verirseniz
Cevap
Silahlı adaylar tabi ki silah bilgisi sorularını da çözmelidirler.
Cevap

Yorum ekle

© 2020 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.