Güncel sınav tarihlerini ilgili sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Yeni bir sınav erteleme olursa bilgilendirme yapılacaktır.

Aşağıda daha eski ertele yapılan sınav hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Normalde 96 özel güvenlik sınav soruları ve cevaplarının sınavdan 3 gün sonra 23 Şubat 2022 tarihinde açıklanması gerekirdi. Fakat bu sürenin üzerinden de 2 gün geçti ve hala sınav soruları açıklanmadı. Bu durum bizim ve sınava giren adayların akıllarına; özel güvenlik sınavı iptal mi edildi? Sınav soruları neden açıklanmadı? bu gecikmenin sebebi nedir gibi soruları getirdi.

96 Özel güvenlik Sınav Soruları Neden Açıklanmadı?

Sorularımız:

  • Sınav soruları neden açıklanmadı?
  • ögg sınavı iptal mi oldu?
  • Sınav tamamen mi yoksa bazı guruplar mı iptal oldu?
  • Sınav soruları içinde iptal olan soru var mı?

Aldığımız Cevaplar:

Öncelikle kesinlikle Özel Güvenlik Daire Başkanlığı sınav yapan birime ulaşamadık. Bizde Aynı dairedeki diğer birimleri aradık ve sorularımıza cevap alamadık. sürekli yeni telefonlar verdiler onlara da ulaşamadık ne kadar çabalasakta. Geri arkadaşlara dönüş yaptığımızda, "verdiğiniz telefon ulaşılmıyor dalga mı geçiyorsunuz?" demek için. Ama bu seferde onlar telefonları açmadı.

  • Kısaca rezillik diz boyu
  • Her sınav başka bir sorun, dert, sıkıntı.
  • Bir kurum nasıl bu kadar pervasız olabilir hayret ediyorum.

Yorumlar

Nezaman açılır evrakları teslim etmek için
Cevap
Bende bu ay iceridinde evraklar hazırladım randevu aldim ve gittim korono virus nedeniyle kapalıdır ne yapmam lazım randevu iptal mi poldu onlar ararmi bilemedim
Cevap
Benim kimlik sürem 2016 bitti tam yenilemeye başvurdum sınavlar iptal edildi emniyette kaydım yapıldı acaba benimde geçerlimi bir iş bulsam çalışabilirmiyim
Cevap
Kimlik yenileme için randevu alamiyorum nisan 10 da eski kimlik sürem doluyor ne yapmalıyım.
Cevap
merak etmeyiniz koronadan dolayı EGM kimlik süresi dolanların kimliğinin geçerli olmaya devam edeceğini duyurdu. Yeniden sınavlar başlayıp yeni kimlikler dağıtılıncaya kadar kimlikleriniz geçerlidir.
Cevap

Yorum ekle