Plant Nanny 2 - Su İçme Hatırlatıcısı

Plant Nanny²

Su içmeyi sürekli unutanlardansanız Plant Nanny programı ile bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Sağlığımız için hayati bir değeri olan suyun içilmemesi halinde pek çok sorunla karşılaşacağımızı hepimiz biliyoruz artık.

PLANTY NANNY2 NASIL ÇALIŞIR?

Susamayan ve günlük tüketmesi gereken miktardan çok az su tüketen kişiler için tasarlanmış bu mükemmel program ile siz su içtikçe büyüyen bir bitkiniz de olur. Kaktüs, mantar, ayçiçeği ve siklamen gibi farklı bitkileri sulamak için sizin düzenli olarak su içmeniz yeterlidir. Hatırlatıcı sayesinde her bitkiyi 2 saatte bir, 4 saatte bir ya da 6 saatte bir sulayabilirsiniz. Birden fazla bitkiyi büyütebilir, onlarla ayrı ayrı ilgilenebilirsiniz. Her çiçeğin level seviyesi, ihtiyacı olan besine göre farklılık gösterir. Siklamenler hızlı büyürken, kaktüsler daha az suya ihtiyaç duyabilir ve daha yavaş büyüyebilir.

Planty Nanny ile bir nevi kendi bahçenizi oluşturacaksınız. Unutmayın siz su içmedikçe bahçenizdeki bitkiler de büyüyemeyecek. Bu programla ne kadar çiçek ekmeye başlarsanız o kadar sorumluluğunuz olacak. Zamanında su içmeyi ya da su vermeyi unutursanız bir zaman sonra bitkiler solmaya ve kurumaya başlayacaktır.

Programı verdiğimiz linkten indirdikten sonra açın. Karşınıza gelen ekrana boy ve kilonuzu yazın. Sizin için ideal kiloyu anında ekranda göreceksiniz. Burada önemli olan düzgün su içme alışkanlığı kazanmaktır. Program size belli zamanlarda uyarı vererek amacınızdan sapmamanızı sağlayacaktır. Ayrıca verilen minik görevler sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabilecek ve görevleri tamamladıkça farklı bitkilerin kilidini açabileceksiniz. Renkli kapları, bardakları, birbirinden ilginç bitkileri ve yapılması gereken işleriyle birlikte bu program hem eğlenceli hem de eğiticidir.

PLANTY NANNY² NE İŞE YARAR?

Su içmeyi ihmal eden, bu faydalı içecek yerine gününü çay, kahve ya da gazlı içecekler tüketerek geçiren kişiler için hazırlanan uygulamada hem sağlığınızı korumak için ihtiyacınız olan suyu içmeyi hatırlarsınız hem de siz uygulamayı kullandıkça oyundaki bitkilerinizi büyütürsünüz.

Vücudumuzun yüzde 70’inden fazlasını oluşturan suyu bir bardaktan başlayarak birkaç bardağa çıkarmak için gereken alışkanlığı oluşturmaya yarayan uygulama sayesinde sağlığınız günden güne iyileşebilir, kilo verebilir, bedensel yorgunluğunuzu ve hastalıklarınızı azaltabilirsiniz.

Basit arayüzü, kullanması kolay menüleri ve kaliteli grafikleri ile uygulamayı kullanmak oldukça eğlencelidir. Bu program sayesinde sıvı tüketme alışkanlıklarınız değişecek, hissetme şekliniz, hayata bakış açınız ve fiziksel sağlığınız olumlu yönde farklılaşacaktır. Bu programla birlikte sıvı tüketim geçmişinizi günlük, haftalık ve aylık olarak takip edebilir, ilerlemenizi ve gelişmenizi izleyebilirsiniz. Motivasyonunuzun artmasıyla birlikte başlarda biraz zorlanarak yaptığınız tüm hareketler bir alışkanlığa dönüşecek ve sizin için yapması daha kolay bir hale gelecektir.

Her boyuttaki ekrana uyum sağlayan uygulamayı cep telefonunuzda, tabletinizde, dizüstü bilgisayarınızda ya da masaüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Fourdesire firmasının geliştirdiği ve piyasaya sunduğu 73 megabayt boyutundaki uygulamanın son güncellemesi 11 Haziran’da yapıldı. Programı şimdiye dek 100 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı.

Planty Nanny 2 İndir

Uygulamayı İndir (Resmi Web Sitesi)

Apk Dosyasını direk indir (Google Drive)

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.