Reality TV Apk İndir

Reality Show sevenler için hazırlanmış bir uygulama olan Reality TV apk ile hem güncel hem de sosyal dünyaya ait tüm haberleri öğrenebilirsiniz.

Reality Showlar yapıları gereği geyik muhabbetleri, hazır cevaplar ve laf cambazlıkları içerirler. Bu tarz programları sevenler için oldukça kullanışlı bir program olan Reality TV uygulamasında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

BİLDİRİM AYARLARI SAYESİNDE YAYINLARI VAKTİNDE İZLEYİN

Yerli ve yabancı programları tam vaktinde izlemek isterseniz programdaki bildirim ayarlarını aktifleştirmeniz yeterli olacaktır. Takip etmek istediğiniz filmleri, dizileri, Show programlarını ve hatta maçları, uyarılar sayesinde kaçırmadan izleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza ya da tabletinize kurulumunu tamamlayın. Ardından uyarı gelmesi için Ayarlar kısmına gelip hatırlatıcı sekmesini kullanmanız yeterlidir. Reality TV indir apk ile tüm güncel televizyon dedikodularını takip edebilirsiniz. Eğer gelen bildirimlerden rahatsız olursanız onları kapatabilir ve uygulamadan çıkabilirsiniz.

TÜM REALİTY SHOW HABERLERİ CEBİNİZDE

Sadece merak ettiğiniz kişiler hakkında değil, mekanlar ve eşyalar hakkındaki haberleri de Reality TV apk ile öğrenebilirsiniz. Çevrenizdeki eğlence mekanlarını, mağazaları, kafeleri, restoranları, parkları ve alışveriş merkezlerini konum özelliğinizi aktif ederek görebilirsiniz.

Sürekli seyrettiğiniz kanalları Reality TV uygulamasından da izlemeye devam edebilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun tüm programları canlı olarak izleyebilirsiniz. Programlarınız ya da dizilerinizi kaçırmamak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Belgeseller, haberler, eğlence programları, magazin haberleri, dini kanallar ya da eğitim kanallarının tamamı Reality TV uygulamasında bulunmaktadır. Seçiminizi yaparak dilerseniz cep telefonunuzdan dilerseniz tabletinizden her programı izleyebilirsiniz.

FARKLI KATEGORİLERDE DİZİLERİ VE FİLMLERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Popüler filmleri ve dizileri izlemek için Reality TV uygulaması yeterlidir. Yerli ya da yabancı tüm film ve dizileri, kategorisi ne olursa olsun rahatça bulabilirsiniz. Dünyada en çok takip edilen ve izlenen her yayını siz de görebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra program sayesinde Amerika’nın reality dünyasını inceleyebilir ve eğlenceli anları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sadece Amerika değil diğer ülkelerdeki canlı Showları da programda seyretmeniz mümkündür.

Programı açtıktan sonra ülke seçiminizi yapın ve canlı yayın akışlarını inceleyin. İlginizi çeken yayınlara anında bağlanabilir ve eğlenceyi kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz.

Apk dosyasını indir: Reality tv