Sensi Tv Film Apk

Sensi Tv

Sensi Tv Film ücretsiz bir tv izleme uygulamasıdır. Android için Apk dosyası indirilip telefona kurularak mobilden maç izleme olanağı sunan ücretsiz bir uygulamadır. 2020 itibari ile yeni sürümü aylık olarak güncellenmektedir. 

Üretici iOS için de yakın zamanda tüm iphone larda çalışan bir sürümünü yapacağını duyurmuştu. Şuan için sadece Android cihazlarda çalışmaktadır.

Bilgisayar(Pc) ile tam ekran izlemek için Bluestacks 4 emulatör programını bilgisayarınıza kurmanız ardından uygulamayı bu program yardımı ile çalışmanız yeterlidir. (Denendi)

İndir/Download

Uygulamayı google drive ile indirdikten sonra direkt olarak telefonunuza kurabilirsiniz. Google play ile indirmek şuan için mümkün değildir. Uygulamanın apk dosyası play store den kaldırılmıştır. Bildiğiniz gibi bu tip uygulamalar google den ara ara kaldırılmaktadır. Uygulamanın çalışan son sürümü kaldırılsa da yeniden sizler için eklenmektedir. 

Sensi TV İndirme ve kurulum işleminden sonra yeni çıkan yerli ve yabancı belgesel, film, çizgi film, sinemada ki filmler, vizyondakiler gibi bir çok kanalı izleyebilirsiniz. Alternatif olarak Taraftar mobil uygulamasını da indirebilirsiniz.