Shimano STEPS Unlocker

Shimano STEPS Unlocker

Bluetooth üzerinden çalışan Shimano STEPS Unlocker, Shimano STEPS’in son günlerde piyasaya çıkardığı Android tabanlı giyilebilir teknolojiye hitap eden ve bisikletlerin online olarak kontrol edilmesini sağlayan bir uygulamadır.

E-bisikletiniz için harika bir uygulama olan Shimano STEPS Unlocker ile dilerseniz hız limitlerini kontrol edebilir ve aynı zamanda toplam mesafeden tutun da akü ölçümüne değin tüm bilgileri kontrol edebilirsiniz. Bunu yaparken, giyilebilir teknoloji ve e-bisiklet üzerindeki sensörlerin bluetooth aracılığı ile birbirine bağlanması sağlanır.

Shimano STEPS Unlocker Nasıl Yüklenir?

Verilen bağlantı adresini tıklayınız ve indirme sekmesine basınız. Ödeme olarak 10.99 TL talep edecektir. Ödeme seçeneklerinden dilediğiniz ödeme türü ile ödemeyi gerçekleştirdikten sonra uygulamayı yükleyebilirsiniz. Ardından kurulum aşamasında, Download App kısmını tıklayarak ilerleyin. Telefonunuzda Wi-fi veya Mobil Şebekeyi açın. "E-tube" Uygulamasını başlatın. Bir bisiklete bağlanmak için sizden onay isteyecek ve kabul edin. Program size yeni bir FW (5.x.x) (sadece yükseltme için sahte numaralar) sunacak kabul edin.

Shimano STEPS Unlocker Ayarları

Shimano STEPS Unlocker, son zamanların en çok tercih edilen teknolojilerinden E-bike için tasarlanmıştır. Giyilebilir teknolojinin bisiklete entegrasyonu ile kullanılan bu uygulama, Bluetooth üzerinden Shimano STEPS E8000 / E7000 motorları için tasarlanmıştır. Diğer motorlar için farklı sürümlerini yükleyebilirsiniz.

Bisiklet bilgileri karşınıza çıkacak ve buradan sizin için gerekli bilgiler olan Eco, Trailer ve Boost seviyelerini girmeniz istenecek. Duruma göre bunları istediğiniz seviyelere indirip yükseltebilirsiniz. Ardından, tekrar Bluetooth ile tanıttıktan sonra artık kullanıma başlayabilirsiniz.

Shimano STEPS Unlocker Ne İşinize Yarar?

Eğer, bisikletinizi akıllı teknoloji ile yönetmek ve dilediğiniz ayarları sistemden otomatik olarak yaparak daha rahat ve daha pratik bir sürüş keyfi deneyimlemek istiyorsanız; Shimano STEPS Unlocker tam size göre. Bisiklet Bilgisi’ni otomatik olarak burada tanımlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra Batarya bilgisi (şarj çevrimleri ve kalan ömrü) gibi bilgilere erişeceksiniz. Maksimum güç dahil Asistan seviyesini değiştirerek, bisiklet motorunuzu özelleştirebilirsiniz. Dişli tipini değiştirebilirsiniz. (mekanik, elektrik / Di2) ve zincir boyutunu da buna göre ayarlayabilirsiniz.

Kısacası, dilediğiniz zaman e-bike, dilediğiniz zaman normal bisiklet olarak kullanabilmenizi sağlayacak ve aynı zamanda keyifli bir sürüş keyfi yaşamanız için size harika fırsatlar sunacaktır. Her an akü ve motor düzeyinizi sıklıkla kontrol etme ve anında müdahale etme imkanı yakalamış olacaksınız.

Dosyayı İndir