Superonline Fatura Ödeme

Turkcell Superonline fatura ödemeleri anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden, Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinden ve Turkcell bayilerinden yapılabilmektedir.

Hem iş hem de ev aboneleri saydığımız yöntemlerden kendilerine en uygununu seçerek faturalarını ödeyebilirler.

Superonline Fatura Ödeme Seçenekleri

1. Bankalar

Akbank, Aktifbank, Alternatifbank, Anadolu Bank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Denizbank, Fibabank, Finansbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, Odeabank, Şekerbank,

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), ICBC, Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası’ndan Superonline faturaları ödenebilir.

Bankalardan yapılan ödemelerde;

  • Otomatik ödeme talimatı vererek
  • İnternet bankacılığı kullanarak
  • Telefon bankacılığı kullanarak
  • ATM’lere giderek
  • Gişelerden
  • Kredi kartı kullanarak
  • Kredi kartına otomatik ödeme talimatı vererek işlem yapılabilir.

Her bankanın işleyiş şekli farklı olduğu için saydığımız seçenekler bazı bankalarda bulunmayabilir. Çalıştığınız bankalardan hangi hizmetleri verdiğini öğrenerek sizin için en kolay ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Bireysel müşteriler banka şubelerinden fatura ödemesi yaparken işlem ücreti adı altında her bankada farklı meblağlar ödeyebilirler. Kurumsal internet aboneleri ise anlaşmalı bankalarda ve ATM’lerde kartsız ödeme yaparken fatura başına 1 TL öderler.

2. Superonline Müşteri Hizmetleri

Bireysel ve kurumsal müşteriler Superonline fatura ödeme telefon numarasını arayarak kredi kartı ile ödeme yapabilirler. Visa ya da Mastercard sahipleri dilerse kredi kartına otomatik ödeme talimatı da verebilirler.

Abonelerin müşteri hizmetlerini arayarak yaptıkları işlemler 48 saat içinde sisteme yansıtılır. Otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan ödemelerde 48 saat içinde sisteme girilmeyen faturalar için hiçbir şekilde gecikme zammı uygulanmaz.

3.  Superonline Abone Merkezleri

Turkcell Superonline abone merkezlerine yapılan ödemelerde kredi kartı kullanılırsa 2 TL işlem ücreti alınır. Bazı abone merkezleri nakit ödemelerde de işlem ücreti almaktadır.

4.  PTT

PTT ile Superonline ödemeleri yalnızca gişelerden yapılabilmektedir. PTT’nin internet sitesi kullanılarak Superonline fatura ödemeleri T.C. ile yapılamıyor. Faturalarınızı nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İnternetten Superonline Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Kurumsal aboneler kurumsalwebislem.superonline.net sitesine giriş yaparak ilgili menüden ödemelerini gerçekleştirebilirler. Bireysel aboneler ise superonline.net’e girdikten sonra sisteme giriş yapmalıdırlar. 

“Hesabım” menüsüne gelerek “Fatura Ödeme” bağlantısına tıkladıktan sonra kredi kartı ile ödemelerini yapabilirler.

Sonuç olarak Superonline fatura ödemelerini kredi kartı ile bankalardan, abone merkezlerinden, müşteri hizmetlerinden, internetten ya da PTT şubelerinden yapabilirsiniz. 

Nakit ödemeler ise bankalardan, PTT şubelerinden ya da abone merkezlerinden yapılmaktadır.

Yorum ekle