Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 - Turkcell

Superonline Müşteri Hizmetleri

Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası 0532 532 00 00’dır. Bu numara Turkcell Superonline bireysel müşteri hizmetleri hattıdır. Bu numarayı aradıktan sonra ilk olarak 1 tuşuna basın, ardından 10 haneden oluşan hizmet numaranızı girin. Son aşamada ise 6 tuşuna basın. Bu yöntem ile hiç beklemeden Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Superonline Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Nasıl Bağlanılır?

İkinci bir yöntem de Turkcell Superonline genel müdürlük numarası olan 0850 229 00 00’ı aramaktır. Bu numarayı arayarak da Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. 0850 229 00 00 numaralı hattı aradıktan sonra 0 tuşuna basın ve müşteri temsilcisine sorununuzu aktarın.

Turkcell’in ev ve işyerleri için internet hizmeti olan Superonline; küçük, orta ve büyük işletmelerin yanı sıra kablolu, kablosuz ya da fiber interneti ev müşterilerine sunuyor. Zaman zaman karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun çözümü için Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız gerekebilir. Bunun için bazı adımları hızlıca atlayabilir ve kısa sürede sorununuzu çözebilirsiniz. Telesekreterin saydığı menülerde kaybolmamak ve müşteri temsilcisine hemen bağlanabilmek için sayacağımız adımları uygulamanız gerekir.

Superonline Müşteri Hizmetleri Şikayet

Superonline hizmeti ile ilgili şikayetlerinizi, arıza sorunlarınızı, önerilerinizi ya da isteklerinizi müşteri temsilcisine anlatabilir, daha iyi bir hizmet için talepte bulunabilirsiniz.

Turkcell Superonline çağrı merkezi müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezini dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız yöntemle, hiçbir yönlendirme ya da tuşlara takılmadan müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmanız mümkündür. Çoğu kişi telesekreterin saydığı uzun menülerden, tuş kombinasyonlarından ve bekleme sürelerinden bunalmakta ve bu nedenle sorununu çözememektedir. Ancak 0532 bireysel müşteri hizmetleri hattı ile tüm bu sorunlar saniyeler içinde  ortadan kalkmaktadır.

Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline kurumsal müşteri hizmetleri numarası 0850 222 1 222’dir. Bu numarayı küçük, orta ve büyük boyutlu işletmeler, internet sorunlarının çözümü için arayabilirler. Yukarıda saydığımız yöntemlerin aynısını uyguladığınızda beklemeden ve zaman kaybetmeden çağrı merkezi yetkilisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorulardan biri de Turkcell Superonline’ın 444’lü bir hattının olup olmadığıdır. Superonline iletişim için 444’lü bir hat yoktur. İnternetteki çoğu sitede Turkcell Superonline çağrı merkezi numarası olarak 0850 222 0 222 hattı gösterilmektedir. Ancak bu numara eksik ve hatalıdır. Yukarıda da anlattığımız gibi bireysel aboneler için müşteri hizmetleri numarası 0532 532 00 00 numaralı hat, kurumsal aboneler için müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 1 222 numaralı hattır.

Yorumlar

Müşteri hizmetlerine bı turlu bağlanamadım biran önce bu sorun düzeltilirse sevinirim
Cevap
Müşteri hizmetlerine bı turlu baglanamadim bı an önce bu sorun duzeltilirse sevinirim
Cevap

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile