Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası 0532 532 00 00’dır. Bu numara Turkcell Superonline bireysel müşteri hizmetleri hattıdır.

Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu numarayı aradıktan sonra ilk olarak 1 tuşuna basın, ardından 10 haneden oluşan hizmet numaranızı girin. Son aşamada ise 6 tuşuna basın. Bu yöntem ile hiç beklemeden Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Superonline Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Nasıl Bağlanılır?

İkinci bir yöntem de Turkcell Superonline genel müdürlük numarası olan 0850 229 00 00 ı aramaktır. Bu numarayı arayarak da Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. 0850 229 00 00 numaralı hattı aradıktan sonra 0 tuşuna basın ve müşteri temsilcisine sorununuzu aktarın.

Turkcell’in ev ve işyerleri için internet hizmeti olan Superonline; küçük, orta ve büyük işletmelerin yanı sıra kablolu, kablosuz ya da fiber interneti ev müşterilerine sunuyor.

Zaman zaman karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun çözümü için Superonline müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız gerekebilir. Bunun için bazı adımları hızlıca atlayabilir ve kısa sürede sorununuzu çözebilirsiniz.

Telesekreterin saydığı menülerde kaybolmamak ve müşteri temsilcisine hemen bağlanabilmek için sayacağımız adımları uygulamanız gerekir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Şikayet

Superonline hizmeti ile ilgili şikayetlerinizi, arıza sorunlarınızı, önerilerinizi ya da isteklerinizi müşteri temsilcisine anlatabilir, daha iyi bir hizmet için talepte bulunabilirsiniz.

Turkcell Superonline çağrı merkezi müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezini dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız yöntemle, hiçbir yönlendirme ya da tuşlara takılmadan müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmanız mümkündür.

Çoğu kişi telesekreterin saydığı uzun menülerden, tuş kombinasyonlarından ve bekleme sürelerinden bunalmakta ve bu nedenle sorununu çözememektedir. Ancak 0532 bireysel müşteri hizmetleri hattı ile tüm bu sorunlar saniyeler içinde  ortadan kalkmaktadır.

Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline kurumsal müşteri hizmetleri numarası 0850 222 1 222’dir. Bu numarayı küçük, orta ve büyük boyutlu işletmeler, internet sorunlarının çözümü için arayabilirler.

Yukarıda saydığımız yöntemlerin aynısını uyguladığınızda beklemeden ve zaman kaybetmeden çağrı merkezi yetkilisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Superonline 444 Hattı

Sıkça sorulan sorulardan biri de Turkcell Superonline’ın 444’lü bir hattının olup olmadığıdır. Superonline iletişim için 444’lü bir hat yoktur. İnternetteki çoğu sitede Turkcell Superonline çağrı merkezi numarası olarak 0850 222 0 222 hattı gösterilmektedir.

Ancak bu numara eksik ve hatalıdır. Yukarıda da anlattığımız gibi bireysel aboneler için müşteri hizmetleri numarası 0532 532 00 00 numaralı hat, kurumsal aboneler için müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 1 222 numaralı hattır.

Yorumlar

KESİNLİKLE REZALET
KENDİNİZE MUHATAP BULAMIYORSUNUZ
TAAHHÜT BİTER BİTMEZ DEĞİŞTİRECEĞİM
KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM
Cevap
1 aydır bağlantı sorunu çözülmedi. Müşteri temsilcisine de bağlanamıyorum
Cevap
Süperonlinenet aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum müşteri hizmetleri arıyorum bana tlf. Veya vatandaş şık no veya müşteri no istiyor ayrı ayrı giriyorum hatalı diyor böyle devam ederse Türkcel aboneliğimi sonlandıracam
Cevap
pislikler aksama akdar ararlar ama bağlayınca da kazıklarlar kesinlikle interneti kapatılan.
Cevap
Çok geçmiş olsun Fatma hanım
Cevap
Musterı temsilcisine bağlanmıyor sorun cozulmuyor
Cevap
Sistemleri sürekli değiştiriyorlar. Maalesef müşteri hizmetleri sorun çözmek için değil müşterileri kendilerine hiçbir şekilde bağlanmasın diye uğraşıyorlar.

Müşteri hizmetlerine bağlanabilen varsa yorumlara yazarsa diğer arkadaşlara da yardımcı olur. Şimdiden teşekkürler.
Cevap
İnternetten memnun değilim kapatmayı dusunuyorum
Cevap
bunebiçim hizmet telefon çalıyor meşgule düşürüyorlar ne söylesem bilemedim size
Cevap
26 dakika boyunca müşteri temsilcisine bağlanmak için bekledim ve bağlanamadım, söyleyecek laf bulamıyorum
Cevap
Kesinlikle müşteri hizmetlerine bağlanmıyorum.. çok ciddiyetsiz ve rahatsız edici durum.. güven teşkil etmiyor.. ayrıca internetimi kullanmadığım halde kota dolmuş olduğunu gördüm. Düşündürücü..
Cevap
Müşteri hizmetlerine bı turlu bağlanamadım biran önce bu sorun düzeltilirse sevinirim
Cevap

Yorum ekle