Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri numarası 0850 202 0 202 numaralı hattır. İletişim için çağrı merkezi dışında aranabilecek diğer telefon numarası ise 0212 410 30 30 hattıdır.

Bu numaraları arayarak kargonuzun durumu hakkında bilgi sahibi olabilir, numarasını bilmediğiniz şubelerin telefonlarını öğrenebilir ya da adresinize kurye talebinde bulunabilirsiniz.

KARGO TAKİP NUMARASI OLMADAN SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Sürat Kargo’dan beklediğiniz ya da Sürat Kargo’ya verdiğiniz gönderilerin takip numarasını bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Sürat Kargo takibini isim ile yapmak için 0850 202 0 202 numaralı hattı aramanız gerekir. Numarayı çevirdiğinizde telesekreter çıkacaktır. Telesekreterin saydığı menüde;

 • Adresinize kurye isteyip kargonuzu aldırmak için 1 tuşunu
 • Size en yakın Sürat Kargo şubesinin nerede olduğunu ve bu şubeye ait iletişim bilgilerini öğrenmek için 2 tuşunu
 • Gönderinizin durumunu takip etmek için 3 tuşunu
 • Uluslararası gönderilerinizle ilgili bilgi almak için 4 tuşunu
 • Şikayet, öneri ve istekleriniz için 5 tuşunu tuşlamanız gerekir.
 • Ana menüye dönmek ve menünün tekrarlanması için 6 tuşuna basın.

Kargo takip numaranız yoksa bu menüler içinden 3 tuşuna basmanız gerekir. Karşınıza çıkan yetkiliye isminizi ve soyadınızı verin. Gerekirse adınızın harflerini kodlayarak söyleyin. Müşteri temsilcisi isminizi sistemden aratıp kargonuzun durumu hakkında size bilgi verecektir.

SÜRAT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

Her kargo firmasının işe başlangıç ve bitiş saatleri aynı değildir. Şehirden şehre ve şubeden şubeye yarım ya da bir saatlik farklar söz konusu olabilir. Sürat Kargo çalışma saatleri şu şekildedir;

 • Hafta içi her gün 09:00 – 18:30
 • Hafta sonu 09:00 – 14:30

Sürat Kargo hafta sonunda yalnızca Cumartesi günleri çalışmaktadır. Pazar günleri kargo alımı ya da teslimi yapılmamaktadır. Öğle aralarında ise çalışanlar molaya çıkmamaktadır. Bu nedenle firma öğle saatlerinde kapalı değildir.

SÜRAT KARGO ŞUBELERİ

Bulunduğunuz bölgedeki Sürat Kargo şubelerini öğrenmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

 • https://suratkargo.com.tr adresine girin.
 • Ardından sayfayı hiç aşağı kaydırmadan ekranın alt kısmındaki menüden “En Yakın Şube” sekmesine tıklayın.
 • Sol taraftaki formdan il ve ilçe seçiminizi yaparak “Enter” tuşuna basın.
 • Aynı ekranda şubelerin isimlerini, adreslerini ve telefon numaralarını görebilirsiniz.
 • Dilerseniz bayrak simgesine tıklayarak Google Haritalar’ı açabilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz yerden size en yakın Sürat Kargo şubesine en hızlı nasıl gideceğinizi görebilirsiniz.

Sonuç olarak Sürat Kargo iletişim numarası 0212 410 30 30 ve Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri numarası 0850 202 0 202 hattıdır. Bu hatları arayarak kargonuzla ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Telefonla arama özellikle akıllı telefon kullanmayan ya da internetten arama yapmayı sevmeyen kişiler için oldukça pratik bir yöntemdir.

Yorumlar

daha önce kargolarım uşak klim şubesine gidiyordu adres bilginizi düzelttik bir daha olmaz dediler ancak bu seferde gelibolu şubesine gidiyor resmen dalga geçiyorlar bundan sonra alışverişlerimde kesinlikle sürat kargo ile yollayan firmalardan alışveriş yapmayacağım
Cevap
BALIKESİR EDREMİTTE İKAMET EDİYORUM. EDREMİT SÜRAT KARGO SÜREKLİ TELEFON EDEREK VE YALAN BEYANDA BULUNARAK (GELDİK EVDE BULAMADIK) TESLİMATLARIMIZI ADRESİMİZE YAPMIYOR. BİZLERİ ACENTAYA ÇAĞIRIYOR.
ELEMAN YOK İSE ELEMAN ALIN AMA BİZLERİ HELEDE BÖYLE ÖZEL BİR ZAMANDA LÜTFEN KANDIRMAYIN.ŞİKAYETÇİYİM UYGULAMANIZDAN
Cevap
Kargo elamanları çok sugısız bir daha bu kargo ile mümkün olduğunca çalışmayacağım.Elamanlar bulunmaz hint kumaşı herkes onlara muhtaç sanki.
Cevap
Kargo gönderim yapıyorum ama kargo isim soyisim alınmadan başkasına teslim ediliyor ve kargom ortada yok şuan
Cevap
Arkadaş çinden 15 günde gelen kargo bayburt dan 1 günde geldi Ankara sögütözü şubesinden etimesguta 5 güne girecek daha teslim edilmedi çok hız bir kargo teşekkür ederim Bence adınızı değiştirin sürat değil kanı kargo yapın ağır ağır hızınız bu ondan
Cevap
Sizin personelleriniz niçin sube telefon numarasını vermiyor.böyle çalışmamı olur kardeşim ben neden internet den araştırmak zorundayım sizin şube telefon nosunu. Böyle terbiyesizce saygısızca calısma mı olur.
Cevap
Kargom kıraç kargoda iade edildi bana teslim edilmeden lütfen kargomu Sultangazi ye yollayın aradım kıraç acentaya kargomu yollayinn
Cevap
Benim kargom 4 gun oldu hala gelmedi şubeye gittim dağıtımda dediler gine gelmedi bizimle dalgamı geçiyorlar bıde sürat kargo olucak 4 gün oldu ayıp gerçekten SAMSUN TERME subenızden hiç memnun değilim kargom hala yok ortada
Cevap

Yorum ekle