Taraftar TV Apk İndir - Android & iPhone - Canlı Maç İzle

Taraftar Tv

Özellikle bedava canlı maç izlemek için kullanılan en iyi mobil uygulama Taraftar tv olarak bilinir. Evet bu uygulama ile ücretsiz lig maçlarını izleyebilirsiniz ve daha fazlasını... Bu güzel uygulama ile Canlı maç izleme, Lig tv izleme, Belgesel, Çizgi film gibi bir çok ücretli kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz.

taraftartv7 Developerler tarafından geliştirilen uygulamanın ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki çeşit kayıt olma özelliği vardır. Ücretsiz seçeneği ile tüm kanallar izlenebiliyor fakat reklamlar can sıkıcı olabilir. Ücretli üyelik sisteminde ise aylık 5 tl gibi düşük ücrete reklamsız uygulama kullanılabilir. Yeni versiyonu ile kanallar full HD kalitede izlenebilmektedir. Bununla birlikte bazı firmaların şikayetinden dolayı uygulama zaman zaman internetten kaldırılmaktadır. Bu yüzden indirme dosyasını bulmak zor olabilmektedir. Hem Türkiye derbi maçları ve süper lig maçları hem de Avrupa ve dünya şampiyonlar ligi maçları canlı izlenebilmektedir.

Uygulama içinde 100'den fazla canlı tv kanalı vardır. Lig tv ile ücretsiz derbi ve tüm maçları izlemek için harika bir uygulama. Android cihazlar için sürüm 4.4 veya üstü olması gerekmektedir. iOS cihazlar için farklı bir uygulama çıkarılmıştır ve bu uygulama ile maç özetleri canlı maç takibi ile skorlar vs. öğrenilebilmektedir. Taraftar Tv 7 tarafından geliştirilen son sürüm uygulamadır. Aşağıda her iki platform için direk indirme linki verilmiştir.

Taraftar TV Pc'de Nasıl Çalıştırılır?

Arkadaşlar Bluestacks 4 emulator uygulamasını verdiğimiz link ile indirip bilgisayarınıza kurun, ardından bu sayfadan indirdiğiniz APK dosyasını Bluestacks 4'ün içine yükleyiniz ve çalıştırınız. Bu iki adımları takip ederek Pc de tam ekran HD canlı maç izleyebilirsiniz. Yeni Sürümde dosya boyutu ufak olduğundan hızlıca açılmakta son güncellemeler ile birlikte kasma sorunları ortadan kalkmış olup Bilgisayarda da full HD bir şekilde maçlar kesintisiz izlenebilmektedir. 

İndirme Linki: (Taraftar tv APK Dosyası Nisan 2019 güncel versiyonu)

iPhone için buradan indirebilirsiniz.

Taraftar tv uygulaması ile maç dışında harika kanaları da ücretsiz izleyebilirsiniz. Fakat her güzelin bir kusuru vardır hesabı bu uygulama internetten sık sık kaldırılmaktadır. Uygulamayı çıkaran taraftar tv 1 net ve 2-3-4-5-6 sitesine ulaşım kapatılmıştır. Fakat uygulamayı paylaştığımız linkte Google Drive virüs taramasından geçirilmiş güvenli sunucularından indirebilirsiniz. Tüm problemler için üretici firma maili ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.