Tepe Güvenlik İş Olanakları Neler, Güvenilir mi?

Tepe Güvenlik İş Olanakları

Bilkent Holding bünyesinde Türkiye’nin en tecrübeli ve en fazla istihdam yaratan güvenlik şirketlerinden biri olan Tepe Güvenlik, Güvenlik ve Savunma alanında faaliyet vermektedir. 2011 yılından beri bir ulusal güvenlik şirketi olarak faaliyet gösteren bu şirket, her yıl binlerce katılımcıya seminer, ders, kurs ve çeşitli eğitimler vermektedir. Kurstan başarılı bir şekilde mezun olan kişiler ise özel şirketlerde veya kamuya ait birimlerde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Genelde bireysel başvurular ile birlikte güvenlik şirketlerine doğrudan talepler doğrultusunda da istihdam sağlanmaktadır. Bu da İş-Kur aracılığı ile olabilmektedir.

Tepe Güvenlik İş Olanakları Neler?

Aklınıza gelebilecek tüm şirket ve kamu ile birlikte insan ve hayvan koruma ve güvenliğine dair faaliyetlerde istihdam sağlamak üzere faaliyet gösteren Tepe Güvenlik, her yıl binlerce kişiye eğitimler vermektedir. Ülkemizin önemli güvenlik şirketlerinden biri olan Tepe Güvenlik, silahlı ve silahsız eğitimlerin yanı sıra koruma eğitimleri ve birebir savunma eğitimleri de vererek bu alandaki iş gücü eksikliğini gidermeyi hedefliyor.

Tepe Güvenlik İş İlanları ve İş Başvuruları

Tepe Güvenlik’te personel olarak çalışmak ve herhangi bir birimde istihdam edebilmek için 2 farklı yolu denemeniz gerekiyor. Bunlardan biri online başvuru. Online Başvuru kısmından Kariyer alanına girerek burada yer alan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor. Bununla birlikte Tepe Güvenlik’in izin verdiği diğer kariyer sitelerine de formunuzu ve CV’nizi bırakarak başvuru yapmanız mümkün. Bunun için kariyer.net, yenibiris.com gibi siteler vardır.

Online başvurular ile birlikte, Tepe Güvenlik resmi merkezine giderek bireysel başvuru da yapabilirsiniz. Yine burada size bir form doldurtularak İnsan Kaynaklarına bırakmanız istenecektir. Değerlendirme süreçlerinden sonra olumlu sonuç alan adaylar, daha sonra mülakata çağrılarak son karar verilir ve istihdam edilme süreçleri başlar. Peki maaşlar ne yönde?

Tepe Güvenlik Maaşları

Tepe Güvenlik’i, diğer birçok güvenlik şirketinden ayıran en önemli noktalardan biri de maaş kısmıdır. Zira, 2019 yılı için asgari ücretin 2.020 TL olduğunu günümüzde, bir Tepe Güvenlik elemanı 3000 TL dolaylarında maaş almaktadır. Elbette bu, görev aldığı birime ve bölgeye göre değişkenlik gösterebilir.

Tepe Güvenlik Güvenilir mi?

Genellikle iş disiplini yüksektir ve bu yüzden maaş konusunda da biraz daha yüksek bir maaş verme eğilimindedirler. Güvenilirlik konusunda herhangi bir problem yaşayacağınızı eğer disiplin çerçevesinde hareket ederseniz, yaşamayacağınızı umuyoruz. Herhangi bir haksızlık olduğunu düşündüğünüz bir durumda hakkınızı doğrudan veya dolaylı olarak arayabileceğinizi hatırlatmak gerekir.

Yorum ekle