Tokat Devlet Hastanesi Randevu

Tokat Devlet Hastanesi’nden randevu almak isteyen hastalar Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni (MHRS ERKEN RANDEVU) kullanabilir, Alo 182 hattını ya da hastanenin randevu alma numarasını arayabilirler.

TOKAT DEVLET HASTANESİ İNTERNETTEN RANDEVU NASIL ALINIR?

İnternetten online olarak randevu almak için sırayla şu işlemleri yapmanız gerekir;

  • İlk olarak mhrs.gov.tr/vatandas/ bağlantı adresine girin.
  • MHRS’nin resmi web sayfası açılacaktır. Bu sayfada T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile veya e-DEVLET ile giriş yapmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra bulunduğunuz ili (Tokat) ve ilçeyi seçin. Listeden muayene olmak istediğiniz hastaneyi ve bölümü seçin.
  • Boş gün ve saatler için randevunuzu onayladıktan sonra bilgileriniz telefonunuza ve e-posta adresinize gönderilir.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne üye olmadıysanız verdiğimiz linke tıklayın. Üye ol butonuna tıklayın. Açılan formda sırayla kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve güvenlik bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Özellikle iletişim bilgileriniz kısmında yanlış ya da eksik bilgi vermemeye dikkat edin.

Bu aşama çok önemlidir, çünkü randevu alırken muayene bilgileri telefonunuza kısa mesaj olarak atılır.

TOKAT DEVLET HASTANESİ TELEFONLA RANDEVU NASIL ALINIR?

Telefonla randevu almak için Alo 182 hattını ya da 0 356 214 54 00 numarasını arayabilirsiniz. Alo 182’yi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Hastaneyi ararken ise hafta içi 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 16:00 saatleri arasında aramaya dikkat edin. Bu saatler dışında telefonla randevu verilmemektedir.

TOKAT DEVLET HASTANESİ RANDEVU İPTALİ NASIL YAPILIR?                    

Randevuyu nasıl alıyorsanız o şekilde iptal edebilirsiniz. İnternetten aldığınız randevuları yine MHRS’yi kullanarak iptal edebilirsiniz ya da telefondan aldığınız randevuları Alo 182’yi arayarak sildirebilirsiniz.

Muayene gün ve saatinde hastaneye gidemeyecek durumda olursanız muayene tarihinden bir gün önce bu işlemi yapmanız gerekir.

Sonuç olarak bir devlet kurumu olan Tokat Devlet Hastanesi’nden hem telefonla hem de online sistemi kullanarak randevu oluşturmanız mümkündür.

Bunun için hizmet veren yetkili birim MHRS’dir. MHRS telefon hattı olan Alo 182, 24 saat açık olan bir hattır. Bu nedenle özellikle acil durumlarda hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamanıza yarar.

Yorumlar

Bir önceki sınavdan kesinlikle kolaydı bklm nolcak cvp anahtarı yarını mı verilecek yarın verilecekse saat kaç gibi verilir
Cevap
Bu sayfa tokat devlet hastanesi randevu sistemi erken randevu, online randevu alma ve sorunları gibi bilgiler için ayrılmıştır. farklı konularda yorum yapmayalım. Teşekkürler.
Cevap
çıkmış 20 testi çözdüm, umarım bu sefer geçebilirim.)
Cevap

Yorum ekle