Toto TV - Canlı Maç İzleme Uygulaması

Toto Tv

Toto TV, tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Uygulamayı indirerek sürekli izlediğiniz televizyon kanallarını dilediğiniz yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olup canlı yayınları kesintisiz ve donmadan izlemenizi sağlayan bir yapıya sahiptir. Canlı maçlar, ulusal yayınlar ya da belgeseller HD kalitesinde Toto TV ile izlenebilir.

Uygulamayı indirenler 80’den fazla canlı yayın kanalına ücretsiz olarak erişim sağlayabilirler. Şimdiye kadar uygulamayı 1 milyon 750 bine yakın kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Canlı TV ve Beinsport izleme uygulamaları içinde en iyilerden biri olan uygulama ile sayısız televizyon kanalını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

TOTO TV APK 2020 ÖZELLİKLERİ

Toto TV izlemek isteyenler HD player desteğini de alırlar. Yapılan güncellemelerle birlikte geliştirilen playerler ile akıllı telefon ve tabletlerde canlı yayın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için Android cihazların 5.0 ve üstü sürüme sahip olması gerekiyor. Ayrıca eğer telefonunuzun RAM’i düşük ise yayında sorunlar oluşabilir. HD canlı yayınları kesintisiz ve net bir şekilde izleyebilmek için yüksek RAM’i olan cihazlar kullanmanızı öneririz.

Toto TV Apk

Kullanım Kolaylığı

Uygulamayı kullanmak oldukça basittir. Telefona, tablete ya da bilgisayara indirerek kurulabilen uygulamanın ara yüzü son derece sade ve basittir. Yalnızca menü çubuğunu kullanarak seyretmek istediğiniz kanalı kısa sürede bulabilirsiniz. Kanallar kategoriler halinde listelenmiştir. Kanal listesinden seyredeceğiniz kanalı bulun ve üstüne bir defa tıklayın. Saniyeler içinde kanal açılacak ve canlı yayın keyfini sorunsuz yaşayacaksınız.

DUYARLI SİSTEM

Hem hafif hem de oldukça duyarlıdır. Programın geliştirilmesinde minimalist ve profesyonel yaklaşımlar kullanılmıştır. Bunun anlamı; uygulamanın telefonda, tablette ya da bilgisayarda çok yer kaplamaması, diğer programların işleyişine engel olmamasıdır. Uygulamanın kapladığı depolama alanı en fazla 30 megabayttır. Çok fazla kanal olduğunu düşünürsek bu alanın oldukça küçük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Toto TV apk küçük bir uygulama olduğu için kolay yüklenir, hızlıca açılır ve kasma sorunu olmaz.

RAPORLAMA

Bu özellik sayesinde kullanıcılar uygulama ile beğenmedikleri, geliştirilmesini istedikleri, rahatsız oldukları ya da uygulamada olmasını istedikleri özellikleri geliştiricilerle paylaşabiliyorlar. Raporlama özelliği sayesinde, kullanıcı deneyimleri sonucunda güncellemeler yapılır ve çok daha kaliteli sonuçlar alınabilir. Arızalı kanallar, donan yayınlar ya da açılmayan programlar hakkında tüm kullanıcılar raporlama özelliğini kullanabilir.

TOTO TV APK KANALLARI

Programı indiren kullanıcılar seksenden fazla kanalı izleme imkanına sahip olurlar. Bu kanallar; spor kanalları, sinema kanalları, ulusal kanallar, belgesel kanalları, haber kanalları, çocuk kanalları, müzik kanalları, karışık dünya sporları kanalları, kültür sanat kanalları, yemek kanalları, dini kanallar, moda kanalları, ekonomi kanalları ve eğlence kanalları gibi pek çok televizyon kanalından oluşmaktadır.

Toto TV’de sadece yerli değil aynı zamanda yabancı kanallar da bulunmaktadır. Tüm bu televizyon kanalları, uygulamayı indirenlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanıcılar diledikleri yerden ve diledikleri zamanda TotoTV kanallarına hiçbir ücret ödemeden erişebilirler. Sayısız kanal seçeneği sayesinde uygulamayı indirenler merak ettikleri konuları, tuttukları takımın maçlarını ya da en sevdikleri dizileri ücretsiz olarak izleyebilirler. Türk ve Avrupa kanalları içinde dilediğinizi seçerek tüm canlı yayınlara ulaşabilirsiniz. Derbi maçları, dünya kupası maçlarını, şampiyonlar ligi ve UEFA maçlarını canlı olarak HD kalitesinde Toto ile izleyebilirsiniz.

Alternatif Toto Tv benzeri uygulamalar için uygulama kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. ogguzmani.com/mobil-uygulamalar

2020 TOTO TV NASIL İNDİRİLİR?

Toto tv 10 Uygulamanın son güncellemesi 5 Haziran 2020 de yapıldı. 9,2 mb boyutunda olduğu için telefonlarda, tabletlerde ya da bilgisayarda çok yer kaplamaz. Androide toto tv indirmek için 5.0 ve üstü sürüme, iOS indirmek içinse 6.0 ve üstü sürüme sahip olunmalıdır. iOs sürümü Android kadar elverişli değildir. Pc için uygulama geliştirilmeye devam ettiğinden henüz piyasada yok. Pc ile bu uygulamayı çalıştırmak için apk sürümünü aşağıdaki linkten indirin ve Bluestacks emulatorünü bilgisayarınıza kurarak sorunsuz bir şekilde uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Files:
Toto tv HOT
(1 vote)
Created: 2019-10-04
Version: v10.1
License: 
Size: 6.1MB