Tr Remote

TR Remote

Tr Remote ücretli olarak yayınlanan yerli ve yabancı maç kanallarını ücretsiz yada düşük ücretli abonelikler ile Android Apk, Pc ve iOS (iPhone) cihazlarda izleyebilmenizi sağlayan mobil uygulamadır.

2019 Eylül ayında yeni güncellemesini alan uygulama ile artık daha iyi akış ve kanallar Full HD olarak izlenebilmektedir. Daha önceleri fakrlı isimlerde yayınlanmış uygulama yeni adı ile Tr Remote olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Tr Remote uygulamasını aşağıdaki Google Drive linkinden indirip kurduktan sonra ana ekranda ücretsiz ve abone ol şeklinde iki seçenek karşınıza çıkıyor. abonelik seçeneğinde fiyatlar gayet uygun tutulmuş aylık 4,5₺ gibi bir rakam. Abone olanlar için ekstra yeni kanallar da mevcut bununla birlikte tüm kanalları reklamsız izleyebiliyorsunuz. Malum canlı maç izleyince ekrana reklamın gelmesi pek hoş olmamaktadır.

Tr remote Apk ücretsiz kısımdan giriş yaparak yerli spor kanallarını, canlı maç izleme seçeneklerini ve spor yorumlarını ücretsiz izleyebilirsiniz. Malum kanallar, malum kanalların max ları, Tvbu Tv bu serileri gibi bir çok kanal mevcuttur.

Uygulama çalışmadığı zaman arada bir play store ile güncellemek gerekebilmektedir. Şuan aktif olarak çalışmaktadır. Son sürüm Tr remote 3.8 versiyon olarak güncellendi. Uygulama android telefonlarda apk dosyası indirilerek sorunsuz çalışmaktadır. iOS (iPhone) için App Store ile indirmek gerekiyor gerekli link yine sitemizde paylaşılmıştır. Tr Remote Pc için ise direkt bir uygulama bulunmamaktadır. Eğer uygulamayı Pc den yada akıllı TV'ler ile izlemek istiyorsanız 2 seçeneğiniz var. Birincisi telefon ekranını bilgisayara yansıtmak, böylelikle telefondan açtığınız uygulamadaki maçları pc ile izleyebilirsiniz. Diğer bir yol ise Bluestacks Emulator programı kullanmaktır. Bu program sayesinde tüm android apk dosyalarını pc ile çalıştırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerek bir nokta ise uygulama sık sık internetten kaldırılmaktadır. Bu yüzden paylaştığımız sitede de linkler bazen silinebilir, fakat kısa bir süre sonra yeniden yeni linkler ekleniyor. Bu gibi durumlarda sayfaya bir süre sonra tekrar bakınız ve yeni eklenen apk dosyasını indiriniz. iyi eğlenceler.

Files:
Tr Remote HOT
(1 vote)
Created: 2019-10-04
Version: v3.8
License: 
Size: 22MB

Tr Remote alternatifi canlı maç izleme uygulamaları indir.