Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için üç hizmet numarası bulunmaktadır. Bunlar 444 1 500, 444 1 444 ve 500 numaralarıdır. Bu numaralardan birini arayarak aşağıdaki tuşlara bastığınızda siz de hiç beklemeden 2021 Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  • İlk yöntem: 500’ü ya da 444 1 500’ü arayın. Önce 2 tuşuna, sonra 1 tuşuna, son olarak da 0 tuşuna basın. Yalnız bu tuşlara arka arkaya basmayın. Her tuşa bastıktan sonra 1 ya da 2 saniye kadar bekleyin, aksi halde çok alakasız bir yere yönlendirilebilirsiniz ya da aramanız sonlanabilir.
  • İkinci yöntem: 500’ü ya da 444 1 500’ü arayın. Önce 2 tuşuna, daha sonra da 0 tuşuna basın. Her tuşa basışta 1 – 2 saniye beklemeyi unutmayın.
  • Üçüncü yöntem: 500’ü ya da 444 1 500’ü arayın. Önce 6 tuşuna, sonra da 0 tuşuna basın.
  • Son yöntem: 444 1 444 hattını arayın. Önce 1 tuşuna, daha sonra 3 tuşuna, son olarak da 0 tuşuna basın. Her tuş arasında bir iki saniye bekleyin.

Saydığımız yöntemlerden birini kullanarak Türk Telekom müşteri hizmetleri direk iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Mobil

Türk Telekom abonesi iseniz 500’ü aradığınızda sistem sizi otomatik olarak çağrı merkezine yönlendirir. Ancak Türk Telekom abonesi değilseniz ve gerek kampanyalar gerekse verilen hizmetin kalitesi hakkında bilgi almak istiyorsanız 444 1 500 ya da 444 1 444 numaralı hatları arayabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Prime Özel Müşteri Hizmetleri numarası 444 4 375 hattıdır. Yurt içinden yapılan tüm aramalarda bu numara kullanılabilir. Yurt dışı aramalarında ise +90312 444 4 375 numaralı hat aranmalıdır.

Türk Telekom Prime ile hem yurt için hem de yurt dışı pek çok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Uçak bileti, otopark hizmetleri, HAVABUS ile ücretsiz havalimanı transferleri ya da takside indirim gibi seyahat ayrıcalıklarının detaylarını Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri’ne direk bağlanarak öğrenebilirsiniz.

TTNet Müşteri Hizmetleri

GSM operatörlerinin otomasyon sistemine geçmesi ile birlikte insanlar çağrı merkezi temsilcilerine ulaşmakta zorluk yaşamaya başladı. Operatörlerin müşteri temsilcileri arandığında ilk olarak sesli yanıt sistemi ile karşılaşırsınız.

Karşınızdaki robot, sorununuzun ne olduğunu, hangi birime bağlanmak istediğinizi ya da kimlik bilgilerinizin doğrulamasını sorarken ciddi bir zaman geçmektedir. Ayrıca bu durumlar oldukça can sıkıcıdır.

Yanlış bir tuşa bastığınızda apayrı bir menüye gitmeniz an meselesidir. Geri gelmek, esas sorununuz için ilgili birimi bulmak ya da sürekli tekrarlanan kampanya reklamlarından kurtulmak için müşteri temsilcisine direk bağlanmak isteyebilirsiniz.

Hiçbir kafa karışıklığı yaşamadan ve derdinizi direk olarak anlatabilecek yetkili biriye ulaşmak için yukarıda saydığımız yöntemlerden herhangi biri işinizi görecektir.

Ek paket bilgileri, ödeme problemleri, fatura bilgileri, hat geçişi talepleri, faturalı ya da faturasız hat işlemleri, bağlantı sorunları veya cihaz alma gibi tüm sorunları müşteri hizmetlerine bağlanarak halledebilirsiniz.

Sonuç olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma telefon numarası 444 1 500 ya da 444 1 444 numaralı hatlardır. Bu hatları arayarak ilgili tuşlara bastığınızda kısa süre içinde yetkili birine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Telefonumun taahhüt süresi dolduğu için yeni faturalandırma yapabilmek için bir aydan fazladır müşteri hizmetlerine aradığım halde bir türlü bir müşteri hizmetleri görevlisine ulaşamadım devamlı operatöre bağlanıyor ve işlem yaptıramıyorum saatlerce ordan oraya bağlanıp duruyor muhatap olacak bir görevliye ulaşılamıyor fatura tutarım iki katına çıktı muhatap birine ulaşılamıyor
Cevap
3 sonra 0 a basın.
Cevap
Rezil bir müşteri iletişiminiz var 25 dakika müzik dinlettiniz hiç bir sonuç elde edemedim.


..
Cevap
tt netin de telekomunda belasını versin bunların hepsi hırsız
Cevap
Kardeş im bizim eve internet başvurusu yaptık geldiler direk dikilecek denildi gittiler yarın gelcek dediler 1 hafta oldu ne zaman bağlamayı düşünüyorsunuz
Cevap
Lânet olsun sizin gibi şebekeye ulan ben robotlamı konuşcam ben karşımda bir muhattap bulamıyorum okadar pişmanım ki bu hatta gectigim için anlatamam arkadaşlar kimseye tavsiye etmiyorum sakin bulaşmayın bu adi sebekeye
Cevap
ev telefonum kapandı faturayı ödememe rağmen iki gündür açılmıyor
ne yapmam lazım
Cevap
SEÇ Her yöne 500 dk. Aylık 15 tl Faturalı paket yaptım . Çok konuşan biri olmadığım için her ay 250-300 dk artıyor. İnternet de kullanmıyorum. Fatura tutarım 40 lı rakamlar geliyor. Muhatap kimse yok, müşteri hizmetleri ayrı bir vaka, ulaşana aşk olsun. Normal insan stresten tansiyon hastası olur. Bu vurdumduymazlık ve sahtekarlıktan başka bir şey değil. Allah belalarını versin.
Cevap
SeLam TURKTELEKOM YONEYICI Adim Murat SOY ADIM bozkurt Hatay Payasta Oturuyorum 1 Aydir internetim Yok ve Yetkili Arkadaslarda gelmiyor Cok Ilgisiz ve sorumsuzsunuz ben bu 1 aydir telefon faturasi ile sinirsiz 4 aylik verirdim.Normalde TTNET Baglatiyordum sizi onerdiler ama bu sekilde devam edecekse ben sozlesmeyi iptal edecem yok kaplo calinmis yok senin modemde kaplolarda sikonti var diyorlar ama hep nedense kafadan atma cevaplar bende basimdan sallamak icin modem yandi der ugrasmam o sekikde bssimdan gonderjrrim neyse yetkili arkadaslar psrsonelinizle ilqilenmiyorsaniz o koltuktan kalkin kumda oynayin ok hakkini verin 1 aydir netim yok islerim aksior anladinizmi simdjden iyi qunler.. NUMMMARAM 0553
Cevap
Geçmiş olsun Murat bey, TTnet gerçekten sıkıntı tamamen tekelci davranıyorlar.
Cevap
4441500 aradım 1, 9, 2, 0 tuşlayarak baglandim 12.11.2020 tarihi
Cevap
Bu güzel desteğiniz için teşekkür ediyorum.
Cevap
Hay Allah razi olsun senden
Cevap

Yorum ekle