Üsküdar Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Üsküdar Devlet Hastanesi’nde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını internetten ya da telefonla öğrenebilirsiniz.

İNTERNETTEN ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUCU ÖĞRENME

Yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

 • uskudardh.saglik.gov.tr adresine girin.
 • Sayfayı aşağı kaydırın.
 • “Laboratuvar Sonuçları” yazan yere gelin.
 • Karşınıza çıkan ekranda “Hasta Sonuç Öğrenme” formunu göreceksiniz.
 • Bu forma T.C. kimlik numaranızla birlikte örnek numarası, dosya numarası ya da protokol numarasını girmeniz gerekir. Saydığımız numaralar laboratuvardan aldığınız barkodun üzerinde yer almaktadır. T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra barkodda yer alan kabul numarası ya da arşiv numarasını girdikten sonra “Tamam” tuşuna basın.

Sorgulama sonucunda tahlilinizi ne zaman yaptırdığınız, kişisel bilgileriniz ve tüm değerleriniz görüntülenir. Bu sayfayı dilerseniz “Yazdır” butonunu kullanarak çıktısını alabilir ve saklayabilirsiniz.

Böylece ilerde başka tahliller yaptırdığınızda daha kolay karşılaştırma fırsatı bulursunuz.

Hasta Sonuç Öğrenme ekranına kısa yoldan uskudardh.istanbulsaglik.gov.tr:8443/alissonuc/hastasonuc bağlantısına tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

TELEFONLA ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ TAHLİL SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

Özellikle yaşı ilerlemiş ya da akıllı telefon ve bilgisayar gibi teknolojileri kullanmayan kişiler interneti kullanmak yerine telefonla aramayı tercih etmektedirler.

Bu durumda aranabilecek telefon 0 216 474 79 00 numaralı hattır. Bu hattı mesai saatleri içinde aramanız gerekir, aksi halde aramalarınıza cevap alamazsınız.

ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ ÜSKÜDAR SEMT POLİKLİNİĞİ NEREDEDİR?

Hastaneye ait birçok poliklinik olduğu için yerleri sürekli karıştırılmaktadır. Üsküdar Semt Polikliniği Ahmediye Mahallesi’nde, Halk Caddesi’ndedir.

Polikliniğin çevresinde Üsküdar Kızılay Tıp Merkezi, Kızılay Göz Hastalıkları Merkezi, Şehit Süleyman Paşa Cami, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hezarfen Ahmet Çelebi İlkokulu bulunmaktadır.

Poliklinik 24 saat hizmet vermektedir. Bu poliklinik aynı zamanda Üsküdar Devlet Hastanesi Doğancılar diye de geçmektedir.

ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ DAHİLİYE DOKTORLARI

Hastanenin Dahiliye (İç Hastalıkları) bölümünde 19 tane doktor görev yapmaktadır. Bu doktorlar; Dr. Ali Yuva Ünsal, Dr. Arif Gündüz, Uzman

 • Dr. Atilla Bulur, Uzman Dr. Bülent Koral, Uzman Dr. Faruk Tüfekçi,
 • Dr. Halime Birinci, Uzman Dr. Hüseyin Durmuş, Dr. İlhan Ak, Dr. Kazım Canbaz,
 • Dr. Mustafa Kerem Özyavuz, Uzman Dr. Nur Özbek Özgün,
 • Uzman Dr. Nurten Erbilgin Berberoğlu, Dr. Recep Kasımay,
 • Dr. Sadık Cihat Dinç, Uzman Dr. Selçuk Gündoğar, Uzman Dr. Seyfi Akdoğan,
 • Dr. Şenay Çataloğlu, Uzman Dr. Yaşar Sertbaş ve Dr. Yeşim Hatabay’dır.

Sonuç olarak Üsküdar Hastanesi gibi devlette yapılan tahlil sonuçlarını hem internetten hem de telefonla öğrenebilirsiniz.

Yoğunluk durumuna göre telefonla yapılan sorgulamalar daha uzun sürmekte, online yapılan sorgulamalarla ise kısa sürede sonuçlar alınabilmektedir. Online sorgulamanın bir diğer avantajı da çıktı alınabilmesi ve tahlillerin yazılı bir belge halinde çıkarılabilmesidir.

Yorum ekle