Vavoo TV Apk İndir

Vavoo TV

Vavoo TV, cihazlı veya cihaz olmadan tüm kanalları HD kalitesinde izleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Yerli ve yabancı spor kanalları, film kanalları, dizi kanalları, ülke kanalları, belgesel kanalları, çocuk kanalları ve haber kanalları gibi pek çok kanala Vavoo TV ile 1 aylık süre ile ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Çanak anten derdi olmadan, sözleşme yapmadan, aktivasyon ücreti ödemeden kolayca kurulumunu yapabileceğiniz APK ile 18 ülke yayınını HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Uygulamayı indirerek telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da tabletinizden istediğiniz kanalı açabilirsiniz.

Vavoo TV Kurulum Nasıl Yapılır?

Diğer televizyon izleme uygulamalarına göre optimizasyonun daha yüksek olması ve çökmelere karşı daha dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen Vavoo TV’de HD ve SD versiyon alternatifleri vardır. Eğer internet bağlantınız çok kötüyse ve HD yayınları izlerken yayınlar sürekli donuyorsa SD versiyonu seçerek programları kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

PC için Kurulum

Öncelikle set up dosyasını açın ve indirdiğiniz Vavoo TV uygulamasını bilgisayara kurun. Kurulum bittiğinde kısa yolu masaüstüne gelir. Uygulama direk Almanca olarak açılır, bu nedenle uygulamaya Türkçe yama ekleyerek Türkçeleştirmek gerekir.

Kurulum sonrası masaüstündeki kısa yol simgesine çift tıklayın ve programı açın. Açılan ekranda Almanca olarak “Herzlich Willkommen. Um VAVOO jetzt vollstandig einzurichten, benötigen wir von die Bundle-URL” şeklinde bir karşılama yazısı gelecektir. “Vavoo TV” yazan yeri değiştirmeyin, aksi halde arıza verebilir. ”Weiter” yazan yere tıklayın ve bu aşamayı onaylayarak geçin. “Vavoo Gast aktiv” şeklinde bir yazı gelecek. Vavoo kurulumunu daha kolay yapabilmek için programı Türkçeleştirmeniz gerekir.

Vavoo TV nasıl Türkçe yapılır?

Türkçe yama dosyası genellikle ZİP halindedir bu nedenle sol menüde aşağılarda yer alan “Addons” seçeneğine tıklayın. Daha sonra sol menünün üstündeki simgelerden kutu işaretine tıklayın. Gelen ekranda en aşağıdan ikinci seçenek olan “Aus ZIP – Datei installieren” yazan yere tıklayın. Karşınıza minik bir pencerede Almanca olarak “Deaktiviert – Zur Sicherheit ist die Installation von Addons aus unbekannten Quellen deaktiviert” şeklinde bir yazı çıkacak. Bunun anlamı “üçüncü parti yazılımı yüklemek güvenli değildir, deaktive edelim mi?” demektir. Burada ayarlara gidebilmek için “Einstellungen” seçeneğini işaretlemeniz gerekir.

Gelen ekranda sağ üstte “Unbekannte Quellen (Bilinmeyen yazılımlara izin ver) seçeneğine basın ve etkinleştirin. Burada bir uyarı penceresi gelecek, onda da “Ja” butonuna basın, onaylayın ve geri gelin. Tekrar ZIP’Ten yükle diyin (Addons sekmesinde “Aus ZIP – Datei installieren” bağlantısına tıklayın). Önünüze çıkan panelde Türkçe yama dosyanızı seçmeniz istenir. Bunun için yama dosyası neredeyse orayı seçin. Genelde masaüstüne ya da karşıdan yüklenen klasörüne atarız bu tür dosyaları. Sizin Türkçe yamanız neredeyse orayı seçmeniz gerekir. Eğer dosya masaüstünde ise “C – Users – Kullanıcı Adı – Desktop” yolunu izleyin. Burada yama dosyanızı seçin ve üzerine tıklayın. Karşınıza “Turkish – Soll zu dieser Sprache gewechselt werden?” şeklinde bir pencere gelecek. Burada sorulan soru “sistem bir dil dosyası algıladı, dili Türkçe olarak değiştirelim mi?” denmektedir. “Ja” butonuna bastığınızda tüm sistem Türkçe olur ve artık uygulamayı Türkçe olarak kullanmaya başlarsınız. Arada Almanca ya da İngilizce kalan yerler olabilir, ancak bunlar oldukça azdır ve kurulumu yapmayı engelleyecek kadar çok değildirler.

Vavoo Uygulama Kurulumu ve Ayarları

Ayarları Türkçe yaptıktan sonra sol menüde aşağı inin ve “TV” butonuna tıklayın. Burada İPTV adreslerini yazmak gerekiyor. “Tamam” butonuna basın ve “Enter add on browser” seçeneğini tıklayın. Gelen ekranda aşağı gelin ve “PVR IPTV Simple Client” bağlantısını bulun ve bağlantıyı açın. Sağ altta “Etkinleştir” butonunu göreceksiniz. Ancak etkinleştirmeden önce yapılandırma yapmak gerekir. Bunun için “Yapılandır” butonuna tıklayın ve gelen ekranda hiçbir ayara dokunmadan “M3U Çalma Listesi URL’si” yazan yere iki kere basın. Direk URL ekranı gelecek. Buraya direk URL linkini girin ve “Tamam” diyin, sağ üstte çıkan ekrana da “Tamam” diyin. “Etkinleştir” butonuna tıklayın. Adımları doğru bir şekilde takip ettiyseniz ürünü başarılı bir şekilde etkinleştirmişsiniz demektir. Zaten “Etkinleştir” butonuna bastığınızda sağ üstte minik bir pencerede “kanallar listeye eklendi” şeklinde bir ekran gelir. Artık televizyon kanallarını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kanalları açmak için ana menüye gelin. Kanalları “TV Programları”ndan değil “TV”den izleyeceksiniz. Burada “Enter” tuşuna bastığınız anda tüm kanallar listelenir. Kanallar arasında ok tuşları ile gezebilirsiniz. Vavoo TV’de tüm kanallar otomatik olarak açılır ve kanal listesinde kanalların yanında “TRT 1 SD” gibi ifadeler yer alır. Bunun anlamı; yanında SD yazan kanalın SD kalitesinin düşük olmasıdır. Listenin altlarında ultra HD ya da normal HD versiyon alternatifleri de vardır. Bu kanal parametrelerini görmek istemiyorsanız “TAB” tuşuna basın. Tekrar görmek istiyorsanız bir daha “TAB”a basın. Telefonda çift tıklamanız yeterlidir.

Kanal parametrelerinin en büyük faydası, internet bağlantınıza göre tek bir ayara bağlı kalmadan kanal izlemenizi sağlamaktır. Eğer bağlantınız zayıfsa SD yayınları, bağlantınız iyiyse HD yayınları izleyebilirsiniz.

Mobil için Apk kurulumu

Android ya da iOS işletim sistemli telefonlara Vavoo TV indirmek için eskiden Play Store ve App Store kullanılabiliyordu. Ancak artık linkler bu platformlarda yer almıyor. Paylaştığımız indirme linklerine tıkladıktan sonra aynen pc kurulumunda olduğu gibi ayarları yapmanız yeterlidir.

Vavoo TV Abone Olma

Vavoo Tv aboneleri için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bunlar şu şekildedir;

  • Büyük Fırsat Kampanyası: Bu kampanyada ilk ay ücretsiz olup, yerli kanallar için yıllık 600 TL, yabancı kanallar içinse yıllık 130 Euro istenmektedir.
  • Arkadaşını Getir Kampanyası: Bu kampanyada yine ilk ay ücretsizdir. İlk 6 ayda eğer 6 kişiyi Vavoo TV abonesi yaparsanız sonraki yıl 1 yıllık full paket ücretsiz Vavoo TV aboneliği kazanırsınız.
  • Standart Kampanya: Bu pakette 1 aylık üyelik için ücret ödemezsiniz. Yerli kanallar için yıllık 250 TL, yabancı kanallar içinse yıllık 60 Euro ödemeniz gerekir. Standart pakette tablet, pc, android ya da iOS işletim sistemli cihazlar gibi tüm platformda Vavoo TV izleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için en az 3 mb internetiniz olmalıdır. Aksi halde SD yayınları izlerken bile donma sorunları yaşayabilirsiniz. HD yayınları izleyebilmek içinse internet hızınızın en az 8 mb olması gerekir.

Abonelik İptal

Son zamanlarda yerli ve yabancı kanalları izlemek için daha yüksek ücretlerin talep edilmesi nedeniyle Vavoo TV aboneleri paketlerini iptal etmek istemeye başladı. Vavoo TV aboneliğini iptal etmek için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atabilirsiniz.

Uygulamanın Son Sürüm İndirme Linkleri 2019

Vavoo Tv Apk (Android)

Pc için indir