Youtubers Life Apk - Youtuberlerin Tercihi - 3 Boyutlu Simülasyon Oyunu

Youtubers Life Apk

Youtubers Life apk, Youtuber olmak isteyenler tarafından indirilen 3 boyutlu simülasyon oyunlarından biridir. 2016 yılında Steam firması tarafından yayınlanan uygulamayı indirmek isteyenler bu uygulamaya Steam, App Store ve Google Play üzerinden erişebilirler. Uygulamanın App store ve Steam platformlarındaki fiyatı 24 TL, Google Play’deki fiyatı ise 28,99 TL’dir.

En çok oynanan Android uygulamalarından biri olan apk mobilde oyuncular çektikleri videoları Youtube kanallarına yükleyerek popüler olmaya çalışır. Abone sayısı ve görüntülenme sayısı arttıkça popülarite de artmaktadır. Youtubers Life omg apk indiren oyuncular seçtikleri karakterin cinsiyet, kıyafet ve kişilik gibi pek çok özelliğini değiştirebilirler. Oyunun kontrolü tamamen seçilen karakterin özelliklerine bağlıdır. Karakterin popüler olabilmesi için çekilen videoların çokça izlenmesi ve beğenilmesi gerekir. Uygulama yorumlarına göre, uygulama çok sevilen oyunlardan biri olan SİMS ile harmanlanmıştır.

U-Play Online firmasının hem geliştiriciliğini hem de yayıncılığını üstlendiği oyunu oynayanlar günlük görevleri tamamlayarak yetenek puanlarını artırabilirler.

Youtubers Life omg apk Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Lehçe, Çekçe, Portekizce ve Japonca olmak üzere toplamda 14 dilde destek vermektedir. Tek oyunculu modda çalışan uygulama Android başta olmak üzere Nintendo Switch, iOS, Windows, Mac, Linux, Xbox One ve PS4 gibi pek çok platformda çalışmaktadır.

11 Ekim’de yapılan son güncelleme ile birlikte uygulamaya yeni görevler eklenmiş, 3D grafikler ve ses kalitesi geliştirilmiştir. 28 megabayt boyutundaki Youtubers Life apk indirme sayısı 100 binin üzerindedir. 1.3.0 versiyonu olan uygulamayı kullanabilmek Android işletim sistemli cihazların en az 4.4 ve üstü olması gerekir. Uygulama içi ürünlerin her birinin fiyatı 20,99 TL ile 36,99 TL arasında değişmektedir.

Android için Apk'yı indir

iOS için indir

© 2019 ÖGG Uzmanı Tüm Hakları Saklıdır.