Zula İndir

Oyundaki en önemli özellik ülkemizdeki tarihi ve turistik şehirlerin yer almasıdır. Oyuncular bir tarafta Üsküdar’da çatışmaya girerken bir tarafta metro istasyonuna yapılan terör saldırılarını önlemeye çalışabilirler. 

Zula Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki indirme linki ile 8 MB boyutundaki ön kurulum dosyasını indirin ve kayıt olmadan kuruluma devam ediniz. Oyun otomatik kurulacaktır. Virüs taramasından geçtiğinden dolayı güvenle yükleyebilirsiniz.

  • >>> Zula Resmi Direk İndirme Linki: zula indir
  • Resmi site üzerinden kayıt ve kurulum için tıklayınız.

Oyunda Gladyo ve Zula isminde iki grup vardır. Gladyo düşman askerlerinden ve kanun kaçaklarından oluşurken Zula Türk askerinden ve istihbarat elemanlarından oluşur.  

Pay2win tarzındaki oyunda para yatırıp envanter alınabilir. Bunun dışında oyunun sitesindeki marketten envanter almadan ne yazık ki bir noktaya gelinmesi çok zordur. Markette farklı silahlar ve özel malzemeler vardır.

Oyundaki özgün karakterler ve haritalarla aksiyon dolu çatışmalar yapılabilir. Online olarak oynanan oyunu indirmek tamamen ücretsizdir. FPS oyunlardan biri olan Zula, Demir ismindeki bir Bordo Berelinin maceraları üzerine kuruludur.

Demir, terör saldırılarından sorumlu yabancı istihbarat örgütü Gladyo’nun üyelerine karşı savaşmaktadır. Oyuncular ya Demir’in grubu olan Zula’da ya da düşman grubu olan Gladyo’da savaşırlar.

Zula Osmanlı Mod

Zula Pass’teki görevleri tamamladıkça ödüller kazanabilirsiniz. Zula Osmanlı serisinde Osmanlı desenleriyle süslenmiş AK-47, AUG A3, Fateh, Mehmetçik Pro, MPT-76, AWP ve JNG90 gibi çeşitli silahlar vardır. Ayrıca Osmanlı desteleri, Osmanlı spreyleri, Osmanlı tokadı modu, Latif bıçağı, süngü, Mehter Marşı ve Ceddin Dede Marşı gibi pek çok özellik vardır. Zula Pass’de 50. ve 250. seviyeye ulaşıldığında sunucuya bir anons gönderilir.

Zula PC Nasıl İndirilir?

Zula PC oyunudur ve şu an için mobil platformlarda oynanamamaktadır. Bu yüzden Android ve iOS işletim sistemleri için Zula indirme seçeneği yoktur. Zula iOS 2020 yılı içerisinde piyasaya sürülecektir.

Zula indirebilmek için iki yol vardır isterseniz oyunun resmi sitesinden bir hesap oluşturup indirebilir yada üstte verdiğimiz linkten ücretsizce direk indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra masaüstüne gelen “.exe” uzantılı dosyaya tıklayın ve kurulumu başlatın. Gelen ekranlarda “İleri” tuşuna basmanız yeterli.

Oyunun dili Türkçe, boyutu ise yaklaşık 3,3 gigabayttır. Kurulum tamamlandıktan sonra oluşturduğunuz Zula hesabıyla oyuna giriş yapabilir ve oyunu açabilirsiniz. Daha önce FPS türü oyunları oynayanların hiç zorlanmadan alışabilecekleri Zula, uzun süre oynansa da sıkmayan oyunlardandır.

Zula Önerilen ve Minimum Sistem Gereksinimleri 2021

  MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
İŞLETİM SİSTEMİ Windows 7 / 8 / 10 Windows 7 / 8 / 10
CPU Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+ Pentium 4 3.0 GHz / Athlon XP 3000+
RAM 2 GB En az 4 GB
EKRAN KARTI Graphics Intel HD Graphics Intel HD 4000
SABİT DİSK 1 GB En az 2 GB